Ποσο γρηγορα προπονουνται οι παιχτες σας

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
User avatar
shadow13m
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1303
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:59 pm
Football Manager της ομάδας: searching...
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Peristeri
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε βλεπω ρε παιδια τους παιχτες μου να προπονουνται γρηγορα.Εσεις πως τα πατε ?Ποσο καιρο βλεπετε εναν πιτσιρικα σας να φτανει το full potential του?δλδη αν ειναι να βαλω τον Μαυρια να παιξει βασικος στα 24 του τι να το κανω?κοιταξα και στο fmrte οι παιχτες μου προπονουνται απελπιστικα αργα και εχω πολυ καλους προπονητες οπως επισης και εγκαταστασεις.εχω παρει στον παο τον zargo toure και ο τυπος απλα ειναι 2 χρονια στασιμος με προπονηση fireblast..Γιατιιι>>????
There's a ferie in my head and I call her Lady Rosenred Why she came there I don't know, no I don't know

LIKE A MAN IS A MOUNTAINSIDE
GREATNESS WAITS FOR THOSE WHO TRY
NONE CAN TEACH YOU, IT'S ALL INSIDE
JUST CLIMB
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και γω την ιδια απορια εχω φιλε.Εχω καλα ταλεντα αλλα βελτιωνονται ελαχιστα και οχι σε "σημαντικους" για την θεση τους τομεις...
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πόσο μπορεί να ανέβει ένας παίκτης εξαρτάται από τη διαφορά CA με PA. Το αν θα φτάσει το μέγιστο των δυνατοτήτων του και πόσο γρήγορα εξαρτάται από τα training facilities, το πόσα αστέρια βγάζουν οι προπονητές, το workload των προπονητών, το ηθικό (morale) του παίχτη. το αν παίζει και σε τι πρωτάθλημα καθώς και το professionalism του. Σε ποιούς τομείς θα ανέβει εξαρτάται κατά τον μεγαλύτερο βαθμό από την προπόνηση .
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7203
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Στο Παο με 3-4 προσθηκες στο προπονητικο επιτελειο και με την El Torero οι Μαυριας, Καπινο κ Φουρλανος απο τα τελη της 3ης σεζον εχουν σταματησει να αναπτυσονται ραγδαια φθανοντας σιγα σιγα το potencial τους.
Με την προυποθεση οτι ειναι καραβασικοι ολες αυτες τις σεζον εχοντας γινει και διεθνης με την ανδρων.
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”