Οδηγιες την ωρα του παιχνιδιου

Οποιαδήποτε απορία έχετε σχετικά με τον τομέα της προπόνησης, ό,τι πρόβλημα κι αν συναντήσετε, περάστε από εδώ για να το συζητήσουμε!
Post Reply
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια μπορει καποιος να μου εξηγησει τι σημαινει hit early crosses? Το βαζω στα φιλικα να δω διαφορα και δεν μπορω να καταλαβω που επισκοπει αυτη η κινηση..
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να κανουν γρηγορα σεντρες,με την μια...
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

beatshooter wrote:Να κανουν γρηγορα σεντρες,με την μια...
Ευχαριστω φιλε μου αλλα..σεντρες απο τα πλάγια? Η ακομα μακρινες μπαλιες απο την αμυνα κιολας?
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gogos131991 wrote:
beatshooter wrote:Να κανουν γρηγορα σεντρες,με την μια...
Ευχαριστω φιλε μου αλλα..σεντρες απο τα πλάγια? Η ακομα μακρινες μπαλιες απο την αμυνα κιολας?
μακρινες απο την αμυνα,αλλα παιζουν ρολο και οι οδηγιες που εχεις δωσει στους παιχτες

επισης για τα πλαγια υπαρχουν οι οδηγιες exploit the flanks και the middle ωστε να παιζουν απο τα πλαγια και τον αξονα αντιστοιχα
gogos131991
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Mon Jan 09, 2012 4:18 am
Football Manager της ομάδας: P.Fereira
Has thanked: 0
Been thanked: 0

beatshooter wrote:
gogos131991 wrote:
beatshooter wrote:Να κανουν γρηγορα σεντρες,με την μια...
Ευχαριστω φιλε μου αλλα..σεντρες απο τα πλάγια? Η ακομα μακρινες μπαλιες απο την αμυνα κιολας?
μακρινες απο την αμυνα,αλλα παιζουν ρολο και οι οδηγιες που εχεις δωσει στους παιχτες

επισης για τα πλαγια υπαρχουν οι οδηγιες exploit the flanks και the middle ωστε να παιζουν απο τα πλαγια και τον αξονα αντιστοιχα
Ευχαριστω φιλε μου! Ναι συνηθως επειδη εχω πολυ καλα ακρα παιζω απο κει! Απο το κεντρο συνηθως στην Premier leauge ο αξονας ειναι γεματος και δεν μπορω να εκμεταλευτω την ταχυτητα των παιχτων!
Post Reply

Return to “Περί... Προπόνησης”