1.random players' facepack

Φωτό παικτών οι οποίες θα εμφανίζονται στο προφίλ τους. Τα γνωστά ''Face Packs''
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Εκπληκτική δουλεια mojotzotzo!! Συνέχισε έτσι
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταπληκτικο facepack που με αναγκασε να αλλαξω το df που χρησιμοποιουσα τα τελευταια 2 χρονια. Το κακο ειναι οτι δεν εχω βρει καποιο αρχειο panel για να εμφανιζονται full size οι εικονες. Εκανα μια αποπειρα να κανω τροποποιησεις στο αρχειο panel αλλα ενω φαινεται ενταξει η εικονα οι πληροφοριες του παικτη δεν χωρανε και εμφανιζεται μια μπαρα για να τις δεις. Μικρο το κακο βεβαια αλλα αν μπορουσε να διορθωθει θα ηταν καλυτερα. Ο δημιουργος του facepack δεν εχει φτιαξει καποιο αρχειο panel;
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

mojotzotzo wrote:Image

O δημιουργός του στυλ δεν έβγαλε κάποιο πάνελ. Άμα σε ικανοποιεί το μέγεθος από το πάνω σκιν στην εικόνα τότε πες μου να σου στείλω τα πάνελ του για να τα προσαρμόσεις όπως θες, δυστυχώς παραπάνω εμπειρία από σκιν δεν έχω οπότε δεν μπορώ να το κοιτάξω ο ίδιος.
Post Reply

Return to “Faces”