Premier league

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM2012...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
Galanakis
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 05, 2012 2:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγαπητοί φίλοι,

Ήθελα να ανοίξουμε ένα θεματάκι με την εξέλιξη που έχει κάνει ο καθένας μας στην Premier League. Εγώ μόλις τελείωσα τρίτη χρονιά με WBA και η ανώτερη θέση που είχα στο πρωτάθλημα είναι η 8η, κατέκτησα ένα FA CUP και ένας τελικός League cup.
Περιμένω να διαβάσω και τα δικά σας κατορθώματα.

Χαιρετισμούς
Νίκος
Galanakis
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 05, 2012 2:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5η χρονιά παίδες και χωρίς πρωτάθλημα ακόμα. Δύο συνεχόμενες χρονιές βγήκα δεύτερος πίσω από Manchester City και έφτασα μέχρι τους 8 του CL όπου αποκλείστηκα από Real Madrid. Πήρα και ένα league cup. Να δούμε τι θα γίνει την 6η χρονιά. Μακράν το πιο δύσκολο πρωτάθλημα στο FM12.
Ιδίως με μικρομεσαία ομάδα είναι πολύ δύσκολο.
liverpool
Amateur
Amateur
Posts: 157
Joined: Wed Jun 19, 2013 6:55 pm
Football Manager της ομάδας: liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: liverpool
Status: train hard feel good!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια 2η χρονια με liverpool τωρα ειμαι στις μεταγραφες του καλοκαιριου 1η χρονια βγηκα 5ος 3 βαθμους πισω απο την αρσεναλ -toixos2 -toixos2 -toixos2 FA και κυπελλο αποκλειστηκα νωρις (απο ολνταμ και west ham αντιστοιχα) σκεφτομαι να πουλησω σουαρεζ εχετε να μου προτεινετε αντικαταστατη???
Galanakis
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 05, 2012 2:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προτείνω Cavani δαγκωτό φιλέ, μακράν ο καλύτερος επιθετικός στο FM12.
Εγώ συνεχίζω με WBA και μόλις τελείωσα 6η χρονιά. Ακόμα να πάρω πρωτάθλημα, βγήκα 3ος και κατέκτησα FA Cup και League Cup και έφτασα στους 16 του CL όπου αποκλέιστηκα από Inter στα πέναλτι!!!
Να αναφέρω επίσης ότι έχω βγει και 5 φορές Manager of the Year από τα 6 που παίζω!!!
Και συνεχίζω...
Galanakis
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Mon Nov 05, 2012 2:41 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επιτέλους πήρα πρωτάθλημα την 8η χρονιά με 96 βαθμούς (ρεκόρ για την Premier League) και τώρα στοχεύω να πάρω και CL στο οποίο έχω φτάσει μέχρι ημιτελικό. Νομίζω μετά θα το σταματήσω κιόλας για να πάρω το FM13.
Post Reply

Return to “Ιστορίες FM 2012”