[END] Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση

Είσαι στα μισά του δρόμου, συνέχισε...
Post Reply
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εσας γιατι σας πειραζει τοσο αν το παιδι κανει reload η οχι?Γιατι το κανετε τοσο θεμα?

JerryTorre γραφτηκες στο φορουμ μονο και μονο για να την "πεις" στον στερουμ για την ιστορια του?
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stoperhaimer wrote:Μεγαλες επιτυχιες, μεγαλα ρισκα, μεγαλες συγκινησεις. Ουτε κατα διανοια θα αλλαζα μια τοσο επιτυχημενη ομαδα, αλλα εσυ προφανως και γουσταρεις νεες προκλησεις. Κριμα για τον Νινη, εχει γινει λιγο γυαλινος η μου φαινεται?
Δεν νομιζω. Ειναι ο πρωτος σοβαρος του τραυματισμος οσο παιζω σε αυτο το save.
Anton Kousnij wrote:τρεις γρήγορες ερωτήσεις:
θα ελληνοποιήσεις όλο το ρόστερ?
με το γηπεδο θα ξαναπροσπαθήσεις του χρόνου?
πόσους απο τους u21 περιμένεις στο άμεσο μέλλον?
α) Εφοσον μπορεσω να βρω εναν νεαρο ταλαντουχο δεξιο μπακ ναι. Δεν προκειται ομως να παρω τον 30χρονο Τοροσιδη απο την Σαλκε μονο και μονο για την ελληνοποιηση του ροστερ. Θελω περα απο Ελληνες παικτες να ειναι και χαμηλος ο ηλικιακος μεσος ορος.
β) Σιγουρα οταν φτασω τα οικονομικα μου στα ιδια επιπεδα με το καλοκαιρι (Balance +120Μ) θα ξαναπροσπαθησω.
γ) Υπαρχουν μερικα ακομα ταλεντα (μιλαμε για 3-4 παικτες) αλλα παιζουν σε θεσεις που ηδη καλυπτονται απο Ελληνες οποτε δεν ξερω τι θα κανω με οσους δεν χωρεσουν.
lostre79 wrote:Συγχαρητηρια για ότι έχεις πετυχει μέχρι τώρα.

Απίστευτα καλή πορεία και πολύ καλή παρουσίαση.

Υ.Γ. Αλήθεια τι skin χρησιμοποιείς;
Το skin ειναι το OPZ Beam 4.1

KonstantinosR1 wrote:Φίλε δεν είσαι ο μόνος που παίζεις FM και με βεβαιότητα σου λέω πως με αυτή την ομάδα που έχεις δύο συνεχόμενα τσου λου που πήρες είτε πρέπει να κοιμηθεί ή να παρέμβει ο θεός. Για μένα έχει παρέμβει, αλλά ούτε με χαλάει και δεν σημαίνει πως δεν απολαμβάνω την ιστορία ή ότι δεν έχεις κάνει τρομερή δουλεία. Άλλο το ένα και άλλο το άλλο. Από κει και πέρα επειδή από περιέργεια παρακολούθησα και μια παλιότερη ιστορία σου που είχες πάρει τσου λου την πρώτη σεζόν, με τον υπερπαίχτη(τι είπατε?) σισσέ νομίζω πως δύσκολα με πείθεις για το αντίθετο. Ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι ότι σε μια άλλη ιστορία ένα παιδί είχε πάρει europa league με το θρυλέοντα και του τα πρήξατε με ta reload που μάλλον δεν είχε κάνει. Και εδώ που είναι πιο πιθανό δεν αναφέρεται τίποτα και σωστά δεν αναφέρεται,γιατί δεν είναι οπαδικό φόρουμ.Τες πα όταν είπα για την ομάδα σου δύσκολα την πρώτη φορά το είπα για να σε επαινέσω ως tactician, όχι οι παίχτες σου δεν είναι world class. Και πάλι πάντως συγχαρητήρια για την παρουσίαση, πάρτο σαν εποικοδομητική κριτική και δεν θέλω να παρεξηγηθείς απλά είμαι υπέρ της διαδραστικότητας σε κάθε ιστορία, όπως γίνεται και στα ξένα φόρουμ.
Σιγουρα εχεις το δικαιωμα να εχεις την αποψη σου αλλα θα πρεπει κι εγω να ξεκαθαρισω τη δικη μου θεση. Στα δυο τελευταια μανατζερ δεν εχω κανει καθολου χρηση του quit-load. Στα δυο πρωτα λογω του οτι ημουν πιο απειρος και ειχα και επιθυμια να δω τι γινεται εαν το φτασω μεχρι τελους μπηκα αρκετες φορες σε αυτον τον πειρασμο. Στα δυο τελευταια ομως ασχοληθηκα πιο σοβαρα. Ειδικα το φετινο μανατζερ ηταν η πιο δυσκολη προκληση για εμενα. Και αυτο διοτι επρεπε να χτισω μια ρημαγμενη ομαδα απο το 0 με περιορισμενο μπατζετ. Αυτος ηταν αλλωστε και ο λογος που χρειαστηκα 4 σεζον για να παρω το πρωτο μου Champions League. Δεν θα μου ηταν ιδιαιτερα δυσκολο να παιξω καποιο save οπου θα με αναλαμβανε ενας Ρωσος μεγιστανας και θα γεμιζα με παιχταραδες το ροστερ μου απο την πρωτη κιολας σεζον, θα εχτιζα γηπεδο σε δυο σεζον και θα χτυπουσα απευθειας ευρωπαϊκο τιτλο. Επειδη ομως δεν ηθελα να ξεκινησω ενα τοσο προβλεψιμο παιχνιδι (σκεφτομουν αρχικα να παρω ξενη ομαδα φετος αλλα βρηκα πολυ ελκυστικη προκληση να αναλαβω τον φετινο Παναθηναϊκο) προτιμησα να μειωσω τις πιθανοτητες κατι τετοιου. Τωρα οσον αφορα τον Σισε ηταν ενας παικτης που στο FM ειχε υψηλο αριθμο τερματων ανα σεζον και αυτο το ελεγαν πολλοι περσι και προπερσι (με μια μειοψηφια που τον θεωρουσαν χασογκολη επειδη υπηρχαν και σημεια που εκανε κοιλια :D ). Δεν εχω κανεναν λογο να πω ψεματα για το πως εχω φτασει ως εδω.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
JerryTorre
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Tue Jan 17, 2012 7:24 pm
Football Manager της ομάδας: Maritimo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rtms wrote:JerryTorre γραφτηκες στο φορουμ μονο και μονο για να την "πεις" στον στερουμ για την ιστορια του?
Κουβέντα να γίνεται. Έτσι υποδέχεσαι τα νέα members εσύ? Αν η ιστορία ήταν αδιάφορη, δε θα έμπαινα καν στον κόπο να σχολιάσω. Αν σου αρέσει το κυνήγι μαγισσών και έχεις όρεξη να απομονώσεις ένα μέρος του ποστ μου για να το παίξεις white knight, feel free.

Αυτά από μενα, keep it up Steroum!
KonstantinosR1
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Wed Nov 23, 2011 5:40 am
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακός, πανιώνιος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Α ρε Darko
Has thanked: 0
Been thanked: 0

It's just a game, και reload να έχεις κάνει δεν με ενδιαφέρει, η ιστορία σου είναι από τις καλύτερες από θέμα παρουσίασης και πλάκα κάνουμε, εδώ σου είπα πως εγώ είχα πουλέν τον Diogo... -nerd -suicide
KonstantinosR1
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Wed Nov 23, 2011 5:40 am
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακός, πανιώνιος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Α ρε Darko
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και ρε φίλε rtms έλεος τόσα καλά είπαμε για το παιδί και εσύ απομόνωσες μόνο αυτό με τα reload? Γιατί είσαι επαγγελματίας του είδους ή ανίδεος να αντιληφθείς τη σημασία της πλάκας και του αυτοσαρκασμού? Μάλλον γιατί με το good night left side (και να φανταστείς δεν είμαι κατά διάνοια αριστερός) πιθανότατα είσαι, γιαυτό άνοιξε κανά βιβλιαράκι περί λογικής και ορθού λόγου, και μην το παίζεις νταβάς χωρίς λόγο. Είπαμε κάτι στον Sterum μπορούμε να το επιλύσουμε μόνοι μας και το παλικάρι απάντησε και όλα λύθηκαν, γιατί πας να πυροδοτήσεις επιπλέον τα πνεύματα τη στιγμή που δεν τρέχει και τπτ? Μπαουγκ είσαι?
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ακόμα είμαστε στην αρχή της σεζόν και θα χρειαστεί να διανύσουμε πολύ δρόμο για να δούμε για τί ειναι ικανή αυτή η ομάδα.


3η αγωνιστική ομίλων Champions League: Παναθηναϊκός-Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Image
Image
Ένα ισορροπημένο ματς όπου η έδρα μου έδωσε τη νίκη.


7η αγωνιστική Superleague: Παναθηναϊκος-Κέρκυρα
Image


4ος Γύρος Κυπέλλου Ελλάδος: Αναγέννηση Επανομής-Παναθηναϊκός
Image


8η αγωνιστική Superleague: ΑΕΚ-Παναθηναϊκός
Image
Image
Ένα ματς για το οποίο σίγουρα η Greenpeace θα καταθέσει προσφυγή. Δεν πρέπει να αφήσαμε και κανένα περιστέρι ζωντανό. :D



4η αγωνιστική ομίλων Champions League: Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Παναθηναϊκός
Image
Image
Έκανε πολύ μεγάλο ματς σήμερα ο Μαυρίας.

Είχαμε ακόμα έναν σοβαρό τραυματισμό:
Image
Πάλι 3 μήνες έξω ο Λέτο!!! Έλεος!!! -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2 -toixos2



9η αγωνιστική Superleague: Παναθηναϊκός-Άρης
Image
Image
Άνετη επικράτηση κόντρα στον Άρη.



10η αγωνιστική Superleague: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
Image
Image
Τραγίκοι στον δημιουργικό τομέα παρόλα αυτά ο Καπίνο δείχνει σεληνιασμένος όποτε παίζει κόντρα στον Ολυμπιακό. :D



Στο Champions League εξακολουθούμε να τα πηγαίνουμε πολύ καλά. Στο πρωτάθλημα κάναμε μία γκέλα κόντρα στην ΑΕΚ αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό για να μας εκθρονίσει από την πρώτη θέση. Πρέπει να πορευτώ στα επόμενα ματς χωρίς Νίνη και Λέτο και σιγουρα το έργο μου δεν θα είναι τόσο εύκολο.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απωλειες σημαντικες αυτες του νινη και του λετο (3μηνες -toixosmesh ) παρολα αυτα κανουμε το καθηκον μας στο πρωταθλημα.Εξισου καλα τα παμε και στον ομιλο οπου δεν νομιζω οτι θα υπαρξει προβλημα οσο αναφορα την επομενη φαση..
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν και δεν καταλαβα το λογο που εγιναν τα παραπανω απο τα παιδια χαιρομαι που δεν ξεφυγε το θεμα... Καλως ορισες στην παρεα μας JerryTorre

Στα δικα μας τωρα συνεχιζεις παρα πολυ καλα με την ομαδα μας εχεις φτοιαξει ενα πολυ ωραιο συνολο δυσκολη η συνεχεια χωρις Νινη και Λετο αλλα τη να κανουμε προχωραμε...
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

οι τραυματισμοί ήρθαν σε καλή στιγμή , θα προλάβουν οριακά τα πιο κρίσημα.
ομάδα ψηλοδυσκολευεται αλλά τσουλάει,πίσω είσαι οκ .Μπροστά είναι λίγο κάπως το θέμα όλο.
Γίνε μαντέμι πρώτα
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ομάδα είναι σε ρηχά νερά αλλά στα περισσότερα ματς βρίσκει τον τρόπο να πάρει το αποτέλεσμα που θέλει. Τα επόμενα ματς θα μου δώσουν μία τελική εικόνα της ομάδας.

5η αγωνιστική ομίλων Champions League: Παναθηναϊκός-Σπάρτα Πράγας
Image
Image
Πολύ αστοχία η ομάδα. Με την είσοδο του Βέλλιου και του Μαυρία η ομάδα ανέβασε στροφές. Δεν παύει πάντως να είναι μία μέτρια εμφάνιση.



11η αγωνιστική Superleague: Παναθηναϊκός-Αγροτικός Αστέρας
Image


6η αγωνιστική ομίλων Champions League: Μαρσέιγ-Παναθηναϊκός
Image
Image
Η ομάδα δεν βλεπόταν με τίποτα. Κακή στη δημιουργία φάσεων, ακόμα χειρότερη στο τελείωμά τους, ακόμα πιο χάλια η αμυντική μας λειτουργία. Όχι τίποτε άλλο αλλά χαραμίσαμε το 2-0 του πρώτου αγώνα κι έτσι πέσαμε στην δεύτερη θέση του ομίλου!!! -toixos2



12η αγωνιστική Superleague: Πανιώνιος-Παναθηναϊκός
Image


13η αγωνιστική Superleague: Παναθηναϊκός-Πιερικός
Image


Η "σφαλιάρα" από την Μαρσέιγ ήταν το τελευταίο γεγονός που με προβλημάτισε. Προηγήθηκαν οι κακές μας εμφανίσεις στα φιλικά και η κακή εμφάνιση στα ντέρμπι με ΑΕΚ και Ολυμπιακό. Είναι φανερό ότι πρέπει να κάνω κάτι. Κι έτσι αποφάσισα να ξεθάψω την τελευταία εκ των 3 τακτικών μου, το 4-5-1, να την αναπροσαρμόσω και να την επαναφέρω στο προσκήνιο στην νέα της μορφή:
Image
Είναι ένα νέο σύστημα που θεωρώ πως είναι καλύτερα προσαρμοσμένο στο φετινό μου ρόστερ. Και νομίζω ότι το Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων αποτελεί την ιδανικότερη ευκαιρία για να δοκιμάσω αυτό το σύστημα. Ίσως μπορέσει να μου προσφέρει περισσότερες λύσεις στα δυσκολα ματς.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

επιμένω ψ΄ξου μπροστά τι γίνεται ...τα σουτ δεν λείπουν βέβαια αλλά πολά άστοχα..μήπως η ομάς σουτάρει περισσότερο
απο μακριά πλέον?
η σφαλιάρα απο την μαρσειγ σου λέει ότι πρέπει να βρεις τρόπο να αντιμετωπίσεις τα μεγαθήρια στην επόμενη φάση διαφορετικά.
να δούμε το συστηματάκι το νέο.
αντε κόκουτς και με κούπα στο παγκόσμιο συλλόγων.
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυτη η σφαλιαρα μας εριξε λιγο αλλα δεν μασαμε....Με το νεο συστηματακι πιστευω πως θα τα πας ακομα καλυτερα...
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hταν γερη η φαπα που φαγαμε απο τους μασσαλους και μας εριξαν και στην 2η θεση..
Στο πρωταθλημα ολα κομπλε νομιζω οτι δεν θα εχουμε προβλημα να το παρουμε.
steroum
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 585
Joined: Sun Jan 04, 2009 2:59 am
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos, Manchester City
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για δεύτερη συνεχή χρονιά ο Παναθηναϊκός συμμετέχει στο Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων. Εκεί η ομάδα έχει την ευκαιρία να σηκώσει τον πρώτο τίτλο για φέτος.


Ημιτελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Συλλόγων: Αμέρικα-Παναθηναϊκός
Image
Image
Ο τραγικός Costa επέτρεψε στην Αμέρικα να στήσει πάρτι από την μεριά του με αποτέλεσμα εξαιτίας του να βρεθώ πίσω στο σκορ. Ευτυχώς με την αλλαγή του η ομάδα ανέκαμψε και ανατρέψαμε το σκορ.


Ανακοινώθηκαν τα βραβεία για το περσινό πρωτάθλημα:

Ταλέντο της χρονιάς: Καπίνο
Τερματοφύλακας της χρονιάς: Costanzo (: (: (: (κάθε φορά καταντά όλο και πιο γελοίο)
Πρώτος σκόρερ της χρονιάς: Mirallas
Καλύτερος ξένος παίκτης της χρονιάς: Mirallas
Καλύτερος Έλληνας παίκτης της χρονιάς: Πέτσος
Μάνατζερ της χρονιάς: Εγώ

Εγινε και η κλήρωση του Champions League:
Image
Όχι ότι περίμενα και τίποτα καλύτερο... ::evil:



Τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου Συλλόγων: Παναθηναϊκός-Εστουδιάντες
Image
Image
Επιθετικά η ομάδα έβγαζε φωτιά. Ανασταλτικά ήμασταν ολίγον χωνί αλλά δεν κινδυνέψαμε να χάσουμε το ματς σε κανένα σημείο του αγώνα.

Καλύτεροι παίκτες του τουρνουά:
Image



14η αγωνιστική Superleague: ΑΕΛ Καλλονής-Παναθηναϊκός
Image


15η αγωνιστική Superleague: Παναθηναϊκός-Ατρόμητος
Image


Η κακή εμφάνιση του Costa στο Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων όπου μας έβαλε σε κίνδυνο πρόωρου αποκλεισμού με ανάγκασε να τού επιβάλω πρόστιμο. Εκείνος αντί να το δεχτεί μού έκανε και παράπονα και μετά δεν μού μίλαγε καθόλου. Αυτό ήταν και η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι κι έτσι ο Costa είναι πλέον προς πώληση. Δύσκολο το βάρος που καλείται να επωμιστεί ο Δημητριάδης αλλά εγώ σε θέματα πειθαρχείας είμαι αμείληκτος.
ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΟΥ:
(FM2009) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε (Εδώ που άρχισαν όλα)
(FM2010) Η επανάσταση μόλις ξεκίνησε 2 (Mία γυναίκα συνεχίζει την παράδοση)
(FM2011) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο (Με 7/11 Έλληνες παίχτες παλεύω για την καταξίωση)
(FM2012) Ένα μεγαλόπνοο σχέδιο κόντρα στην οικονομική κρίση (Mπορώ με πενιχρά οικονομικά να φτάσω στην κορυφή της Ευρώπης; )
(FM2013) Στον δρόμο για την καταξίωση (Τα πρώτα προπονητικά βήματα στην Ιταλική Serie B με σκοπό την δόξα)
KonstantinosR1
Trialist
Trialist
Posts: 46
Joined: Wed Nov 23, 2011 5:40 am
Football Manager της ομάδας: ολυμπιακός, πανιώνιος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Α ρε Darko
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mια ερώτηση, στα τάκτικς από ότι είδα τον Βέλλιο τον βάζεις poacher, αν κάνω λάθος διόρθωσέ με, τα atts του δεν είναι για target man με attack?
Σου αποδίδει έτσι? Επίσης είδα ότι παίζεις με γρήγορο τέμπο και πιο direct passing game, δεν σε δυσκολεύει αυτό με την κατοχή μπάλας κυρίως στα πιο εύκολα παιχνίδια?
Post Reply

Return to “Football League two”