Απο τα ψηλά στα χαμηλά[END]

Είσαι στα μισά του δρόμου, συνέχισε...
Post Reply
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
alex villa wrote:με το ρεθυμνο πεταμε...με οσπιταλετ λιγο στο πρωταθλημα θα μπορουσαμε καλυτερα...πολλα χ ρε αδερφε και με ομαδες που τις εχουμε...γιουροπα παμε παρα πολυ καλα αν και μπορουμε και να φτασουμε αρκετα μακρια...καλη συνεχεια...

Ναι οντως πολλα χ και με ομαδες που λογικα τις ειχαμε αλλα τα συνεχομενα παιχνιδια δεν μας βοηθησαν

Levadeiakos vs Rethymno
Image
Ηταν ενα πολυ ασχημο αποτελεσμα

Rethymno vs Panaitolikos.
Image
Και ανατροπη του σκορ και νικη στο τελευταιο λεπτο με 10 παικτες!!!!!Αυτη η νικη μας δινει μια μεγαλη βαθμολογικη ανασα!

Doxa Dramas vs Rethymno
Image
Εγινε η ανατροπη στην ανατροπη που ανατραπηκε απο ανατροπη...Ανατροception! :-P
Ωραιο ματσ με πολλα γκολ αυτα που θελουν να βλεπουν οι οπαδοι αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος γιατι δεν μπορεσαμε να παρουμε ενα βαθμο...Ευτυχως μπηκαμε στα play-off αν και να μην μπαιναμε στα play-off δεν θα μας ελεγε κανεις και τιποτα...

Superleage OPAP
Image
Εστω και με την ηττα με την Δοξα μπηκαμε στα Play-off!Με την ψυχη στο στομα αλλα πραγματικα η καλυτερη θεση για την Ρεθυμναρα!!!
Image

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:Θα το σπασω σε 2 ποστ 2 τριαδες!
Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0


L'Hospitalet vs Celta
Image
Παιξαμε ολοκληρωμενο ποδοσφαιρο απεναντι σε μια πολυ καλη ομαδα....Ελπιζω να συνεχισουμε ετσι...Βαλαμε 4 και λιγα ηταν...

L'Hospitalet vs Atletico Madrid
Image
Πηραμε μια παλικαρισια νικη με 3-1 τριαρα μεσα τριαρα εξω για την Ατλετικο Μαδριτης!

L'Hospitalet vs Las Palmas
Image
Παιζαμε με πολλες αλλαγες απεναντι στην πιο αδυναμη ομαδα στην κατηγορια και αυτο μας βγηκε...Μπορουσαμε να βαλουμε και αλλα γκολ αλλα ειμασταν αστοχοι στο τελειωμα των φασεων...

Sporting vs L'Hospitalet
Image
Τα πελατακια μας ηταν πολυ ωραια να βλεπεις τις φατσες τους οταν μεσα σε 20 λεπτα τους φερνεις τα πανω κατω και δεν μπορουν να κανουν τιποτα....

Real Sociedad vs L'Hospitalet
Image
Το δευτερο ημιχρονο ηταν αρκετο για να τελειωσουμε το παιχνιδι...Πολυ ωραια νικη με ωραια μπαλα....


L'Hospitalet vsBenfica
Image
Μια πολυ ωραια νικη που μας κανει να ειμαστε με το ενα ποδι στα τελικα!!!

L'Hospitalet vs Betis
Image
3 λεπτα στο δευτερο ημιχρονο ηταν αρκετα για να παρουμε το παιχνιδι...Οπως και να το κανουμε οσο rotation και να κανω η κουραση που εχουμε βγαινει στο γηπεδο...Ειναι και σε 3 μερες το παιχνιδι στα ημιτελικα του γιουροπα και το μυαλο παει εκει....

Benfica vs L'Hospitalet
Image
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Ειμαστε στον τελικο και με ηττα με αυτο το γκολ στο 64 τελειωσαμε την προκριση το παλεψανε αρκετα αλλα δεν μπορεσαν να κανουν τιποτα παραπανω!Ειμαστε στον τελικο και εκει θα βρουμε την Celtic

La LigaBBVA
Image
Ειμαστε πολυ ψηλα στην βαθμολογια και στα τελευταια παιχνιδια εχουμε δυσκολο προγραμμα.Ελπιζω να μπορεσουμε να μεινουμε σε αυτη την θεση για να βγουμε στο τσουλου...

Στο επομενο ποστ θα δουμε:Θα το σπασω σε 2 ποστ 2 τριαδες!
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπραβο για τα πλει οφ με το ρεθυμνο(το ανατροσεπσιον με εκανε να λιωσω στα γελια)...ΤΙ ΦΟΡΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΟΣΠΙΤΑΛΕΤ???μου βγηκαν τα ματια...το κυπελο θα παρουμε ολους θα τους τρελανουμε!!!παρα πολυ καλα τα παμε και το μελλον μονο καλυτερο μπορει να ειναι...παμε γερα και ευρωπαικα!!!
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0



Rethymno vs Panathinaikos
Image
Μια ισοπαλια απεναντι στον Παναθηναϊκο ειναι παντα καλο ξεκινημα...

Panaitolikos vs Rethymno
Image
Και αυτογκολ και χασαμε και αποβολη του αμπαρη τιποτα δεν πηγε καλα σε αυτο το ματσ....

A.E.K vs Rethymno
Image
Για ακομα ενα παιχνιδι ειμασταν ατυχοι και δεν καταφεραμε να παρουμε την νικη...Κριμα εχουμε 3 αγωνες ακομα που ειναι φωτια...



Superleage OPAP Play-off
Image
Τα αποτελεσματα που καναμε επιγραμματικα
Image
Ειμασταν πολυ ατυχοι και αξιζαμε να ειμαστε καπου καλυτερα ελπιζω στην συνεχεια να εχουμε περισσοτερη τυχη...

Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Atletico Madrid vs L'Hospitalet
Image
Μεσα σε εναν μηνα τους εχουμε κανει πελατες 3 φορες!!!!!!!!!!!Και με ανατροπη για να τους δωσουμε αβαντα!!!

L'Hospitalet vs Osasuna
Image
Καναμε αρκετες αλλαγες στην βασικη 11αδα ενοψη του τελικου του γιουροπα και δικαιωθηκαμε παιζαμε καταπληκτικη μπαλα και επρεπε να ειχαμε βαλει τουλαχιστον αλλα 2-3 γκολ...Τουλαχιστον πηραμε μια πολυ ωραια νικη!

L'Hospitalet vs Celtic
Image
Ξεκινησαμε πολυ καλα αλλα μας ισοφαρισαν στο δευτερο ημιχρονο και εκει που ολα εδειχναν οτι πηγαιναμε στην παραταση σκαει μια γκολαρα απο τον μικρο και 2-1!!!!!!!! Το Τροπαιο ηρθε σε εμας!!!!!!!!!!!
Image
Image
Ειμαι στην 7η θεση του hall of fame!!!!

L'Hospitalet vs Barcelona
Image
Πηραμε μια ωραια νικη που μας κλειδωσε την τριτη θεση και την εξοδο μας στο Τσαμπιονς Λιγκ!!!!!

La LigaBBVA
Image
Η τελευταια νικη που καναμε απεναντι στην Μπαρτσελονα εδωσε το τροπαιο στην απαισια Ρεαλ..Δεν πηραζει παιξαμε οπως μπορουσαμε και πηραμε την τριτη θεση δικαια!

Με το που τελειωσε το πρωταθλημα εσκασαν οι πρωτες προτασεις τις οποιες και απερριψα χωρις δευτερη σκεψη γιατι παμε να κανουμε κατι το ξεχωριστο απο το μηδεν χωρις [System Interruption: Μη βρίζεις!](save/load) και πραγματικα δεν το εχω ξανακανει!Και η Hospitalet και το Rethymno κανουν πραγματικα απιστευτη πορεια που δεν την ειχα φανταστει ουτε στα ονειρα μου....Στο επομενο ποστ θα δειτε το ακατορθωτο με το ρεθυμνο!!!
Image
Εσκασε η βομβα!!!
Image
Δεν εχω απαντησει ακομα....Τι λετε να κανω?


Off Topic:
Η ΠΑΕ Ρεθυμνο σας προσκαλει να ερθετε στο γηπεδο μας.Οι πρωτοι 5 θα παρουν 5 εισητιρια για το παιχνιδι με την ΑΕΚ και αλλα 5 για το τελευταιο ματσ με τον Παναιτωλικο.Συμπληρωστε την παρακατω φορμα με τα στοιχεια σας.
1.
2.
3.
4.
5.



Στο επομενο ποστ θα δουμε:
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:Φιλικα + Μεταγραφες
Image

Last edited by spyrus7 on Fri Apr 20, 2012 9:43 pm, edited 1 time in total.
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Πολύ καλή πορεία, αλλά η [System Interruption: Μη βρίζεις!] είναι ότι με 2-3 ισοπαλίες λιγότερες έπαιρνες πρωτάθλημα.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

1. kobos550 - θέλω διαρκείας και για Ρέθυμνο και για Hospitalet ;P
συνέχισε έτσι!
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1. kobos550
2.alex villa
3.
4.
5.

ΝΑ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΠΕΤΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ...πολλα μπραβο για την πορεια σου...και ενας μανατζερ που σεβετε τον εαυτο του δεν κανει ποτε σειβ-λοαντ...αντε να δουμε το ρεθυμνο τ εκπληξη μας εχει...
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8490
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

1. kobos550
2.alex villa
3.Arkas16
4.
5.

Νομίζω πως καλύτερα να μην πας Ισπανία φίλε θα έχεις 3 ομάδες σε ένα save :D .
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
wolfsbourger wrote:Πολύ καλή πορεία, αλλά η [System Interruption: Μη βρίζεις!] είναι ότι με 2-3 ισοπαλίες λιγότερες έπαιρνες πρωτάθλημα.

Οντως με 2-3 λιγοτερες θα το ειχαμε παρει στην δευτερη χρονια μας!Αυτο δεν το κανει ευκολα...Απο του χρονου θα προσπαθησουμε παλι για την τριτη θεση και οτι μπορουμε παραπανω...

kobos550 wrote: θέλω διαρκείας και για Ρέθυμνο και για Hospitalet ;P
συνέχισε έτσι!

Θα το εχεις δωρο απο τους προπονητες σε εσενα :D
alex villa wrote: ΝΑ ΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΠΕΤΟ ΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ...πολλα μπραβο για την πορεια σου...και ενας μανατζερ που σεβετε τον εαυτο του δεν κανει ποτε σειβ-λοαντ...αντε να δουμε το ρεθυμνο τ εκπληξη μας εχει...

Θα δεις και θα δου πεσουν τα ματια (:

Arkas16 wrote:
Νομίζω πως καλύτερα να μην πας Ισπανία φίλε θα έχεις 3 ομάδες σε ένα save :D .

Τελικα αποφασησα να παω στην Ισπανια αλλα θα δουμε πως θα πει με 3 ομαδες σε ενα save...

Τα εισητηρια πανε στους παρακατω:
1. kobos550
2.alex villa
3.Arkas16
4.wolfsbourger
Rethymno vs A.E.K
Image
ΕΕΕΕ ΟΟΟ ΚΑΝΩ ΠΑΝΙΚΟ!!!!!!!Δεν μπορεις να πεις τιποτα οταν στο πρωτο ημιχρονο ο επιθετικος σου εχει 6 τετ-α-τετ και βαζει τα 4!!!Μια παλικαρισια νικη και μπηκαμε ξαμ

Image
Panathinaikos vs Rethymno
Image
Μεχρι το 83 ειμασταν πισω στο σκορ και με 2 γρηγορα γκολ 83,86 περασαμε μπροστα και πηραμε μια ακομα νικη οπου γινομαστε εως και φαβορι για μια θεση που σε οδηγει απευθειας σε καποια διοργανωσει...

Rethymno vs Panaitolikos
Image
Τους ειπα να παιξουν οπως επαιξαν στα τελευταια παιχνιδια βγηκαν και πατησαν κατω τον παναιτωλικο!!!Το γρηγορο γκολ ηταν το κλειδι που δεν τους αφησε να κανουν οτιδηποτε καλο στο ματσ....

Superleage OPAP Play-off
Image
Καναμε το ακατορθωτο!!!Βγηκαμε στην πρωτη θεση απο εκει που δεν μας υπολογιζε κανενας!!!!Οι παικτες μου εδειξαν οτι εχουν τα @@ να κανουν τα παντα ΟΠΟΙΟΣ και αν ειναι ο αντιπαλος!
Image

Ειχαμε μια δυσκολη κληρωση και θα κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε...
Image
Στο επομενο ποστ θα δουμε:+μεταγραφες
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:+μεταγραφες
Image
User avatar
alex villa
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 443
Joined: Tue Feb 22, 2011 3:51 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΠΑΤΑΓΟΣ!!!ΜΟΥΤΣΙΟ ΘΕΕ,ΚΕΡΝΑΤΟΥΣ ΟΡΕ!!!Παμε με τους Σκωτσεζους για την υπερβαση....
Οι Ολλανδοί ξανάρχονται...true story viewtopic.php?f=310&t=36220
Spoiler: show
Amunt Valencia!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nsZP9ogX ... re=related[/youtube]
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0


O καρος περασε και ηρθε τελειωσαν τα παιχνιδια προετοιμασιας...Προσπαθησα να κανω δυνατα παιχνιδια και να δοκιμασω τους παικτες που πηρα για να εχω μια καλη αποψη.Εκανα λιγες μεταγραφες και εδιωξα αρκετους παικτες(σχεδον ολοι ηταν ξενοι και οχι Ισπανοι) για να εχω πιο καλο μπατζετ και να φτασω στον στοχο μου να εχω μονο Ισπανους.
Τα φιλικα που καναμε ξεκινησαν αδυναμα για να μπουμε στο κλιμα και τελειωσαμε με 2 δυνατα παιχνιδια με ΑΕΚ και Μπαρτσελονα.Το καλο ειναι οτι τελειωσαμε σχεδον ολα τα παιχνιδια καθαρα με πολλα γκολ υπερ μας και μολις :!: 2 :!: κατα μας!!!
Image
Οι μεταγραφες που καναμε:
Image
Χαλασαμε πολλα λεφτα αλλα ουσιαστικα ξοδεψαμε 10 μυρια μονο...

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ GK
Vicente Guaita Free
Image
Biel Ribas Free
Image
+:Ο Guaita πιστευω οτι θα παρει φετος την θεση κατω απο τα δοκαρια απο τον Foster γιατι ειναι πιο μικρος ειναι και ισπανος(Θελω να εχω μονο ισπανους μετα απο καποιο σημειο).Ο Ribas τον πηρα για τριτο τερμα γιατι ο αλλος που ειχ ηθελε να φυγει επειδη δεν επαιζε...
-:Δεν υπαρχουν αρνητικα.

ΑΜΥΝΑ DR/DL/DC
Mario 10 M
Image

+:Ειναι μικρος στην ηλικια και πιστευω οτι θα βοηθησει αρκετα γιαυτο τον λογο και ματωσα για να τον αγορασω..
-:Δωσαμε πολλα λεφτα για να τον παρουμε και ελπιζω να με δικαιωσει

ΜΕΣΑΙΑ ΓΡΑΜΜΗ DMC/MC/AMR/AML
Mario Suarez1,4 M
Image
Ηταν σε τιμη ευκαιριας και επειδη εδωσα τους δυο καλους που ειχα στο κεντρο αποφασισα να τον αγορασω.Ελπιζω να μου βγει.
Alvaro Vadillo 13 M
Image
Δωσαμε πολλα λεφτα αλλα πιστευω οτι επειδη εχει ολο το μελλον μπροστα του θα με δικαιωσει!

+:Ο Vadillo ειναι μικρος στην ηλικια και πιστευω οτι θα βοηθησει αρκετα γιαυτο τον λογο και ματωσα για να τον αγoρασω..O Suarez ειναι 29 στα 30 αλλα θα βοηθησει πολυ την ομαδα τωρα που εφυγε ο guidileye και ο fernandes
-:Δωσαμε πολλα λεφτα για να τους παρω και ελπιζω να με δικαιωσουν...[size]

Στο επομενο ποστ θα δουμε:+μεταγραφες
Image
Σε 2 ποστ θα δουμε:
Image
User avatar
Arkas16
Asst Researcher Ηρακλή
Asst Researcher Ηρακλή
Posts: 8490
Joined: Sat Jun 27, 2009 4:09 pm
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Δώσε pic Μούτσιου στο Λαό :drinking: -gioupi .
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Arkas16 wrote:Δώσε pic Μούτσιου στο Λαό :drinking: -gioupi .
Ενας μουτσιος ολος δικος σου!
Image

Προσπαθηστε να μαντεψετε 3 μεταγραφες που εκανα για το ρεθυμνο πολυ καλες.Ενας τερματοφυλακας τον πηρα ελευθερο irl μενει ελευθερος το καλοκαιρι,ενας στην αμυνα παιζει σε μεγαλη ομαδα του βορρα και ενας στην επιθεση ο οποιος irl σκοραρε και προχθες παιζει σε ομαδα της Αθηνας.Σας δινω ενα στοιχειο ολοι τους ειναι ελληνες.
Η συνεχεια θα μπει αυριο για να εχουμε λιγο αγχος και λιγες παραπανω ωρες για να προβλεψουμε τους παικτες...
User avatar
StergosX
Rotation
Rotation
Posts: 1171
Joined: Sat Aug 27, 2011 8:27 am
Football Manager της ομάδας: Paris Saint - Germen
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ, Liverpool, Valencia, PSG
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλες μεταγραφες.Παμε για πρωταθλημα φετος?
Post Reply

Return to “Football League two”