Το λιοντάρι βρυχάται [END]

Έφτασες στα σαλόνια, εμπρός για τα μεγαλεία...
Post Reply
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να χαρω εγω!
User avatar
S Vassilis
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue May 09, 2006 8:11 pm
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"Το συγκεκριμένο λεύκωμα διατίθεται πλέων και στα περίπτερα ... στο πρώτο τεύχος συμπεριλαμβάνεται και μια δερμάτινη κασετίνα για μπορείτε να το διατηρείτε σε άριστη κατάσταση για πάντα. Τις επόμενες εβδομάδες περιμένουμε να βγούνε και τα υπόλοιπα τεύχη (σεζόν) ώστε να συμπληρώσουμε ολόκληρη την συλλογή" :D
Να μην ξεχάσω να πω πως έγινε ήδη μεγάλη επιτυχία -falaina
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-ypoklinomai -ypoklinomai
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μας λες αν θα σταματησεις ομως,φοβασε την αντιδραση ΜΩΡΕ?! :P
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6379
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times


Off Topic:
Το τελευταίο post!


Αποφάσισα το αφιέρωμα στην προπονητική καριέρα του "Τ", και όσα επετεύχθησαν κατά τη διάρκεια αυτής με την ομάδα του Πανσερραϊκού, να σταματήσει τελικά κάπου εδώ. Μέσα από αυτό το σύντομο αφιέρωμα θυμηθήκαμε το πώς έγινε η αρχή, τα πρώτα βήματα και ένα μεγάλο μέρος της διαδρομής μέχρι τα κύπελλα, τη δόξα και την καταξίωση. Τα τελευταία και πιο πρόσφατα γεγονότα μπορεί να τα διαβάσει κανείς αναλυτικά όπως γράφτηκαν στην ιστορία.

Τελειώνοντας θα ήθελα να ξέρετε κάποια πράγματα. Ήταν η πρώτη μου ιστορία. Δεν είχα διαβάσει τους κανόνες (σόρρυ Τσακ :D ). Οι ιδέες για την εικόνα της πάρθηκαν κυρίως από άλλες ιστορίες που έριξα μια ματιά για να δω πως θα την "χτίσω". Δεν υπήρχε κανένα προσχεδιασμένο σενάριο. Ολόκληρη η ιστορία ήταν φλου, έτρεχε παράλληλα με το save και κάθε εξέλιξη μέσα σε αυτή ήταν από αυθόρμητες ιδέες της στιγμής. Στην ιστορία χρησιμοποιήθηκαν δηλώσεις παικτών που φυσικά στην πραγματικότητα δεν έγιναν ποτέ. Επίσης χρησιμοποιήθηκαν διάφορες αποκομμένες εικόνες, καθώς και επεξεργασμένα ss από διάφορα αθλητικά sites και αθλητικές εφημερίδες. Όλα αυτά με μόνο σκοπό να γίνει πιο διασκεδαστική και πιο όμορφη εικονικά η ιστορία και η εξέλιξή της.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσοι συμμετείχαν σε αυτά τα 27.000 (!!!) περίπου views που μετράει μέχρι σήμερα η ιστορία μου. Να ευχαριστήσω όσους απλά την παρακολουθούσαν, όσους έριξαν μια ματιά έστω και μόνο στο πρώτο post, καθώς και όσους άφησαν έστω και ένα σχόλιο εδώ και αυτούς που μου κρατούσαν συντροφιά σε όλη τη διάρκειά της με τα σχόλιά τους. Σε όσους πικραίνω επειδή δε συνεχίζω με μια νέα πρόκληση έχω να πω ότι νομίζω πως η ιστορία έκλεισε τον κύκλο της και αν συνεχιζόταν θα γινόταν πλέον βαρετή, κάτι που φυσικά και δε θέλω. Ελπίζω να διασκεδάσατε την ιστορία μου όσο εγώ και να τα ξαναπούμε στο καινούργιο fm με κάτι ακόμη καλύτερο. Καλά "καψίματα" παίδες!

Τόλης
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ελα ρε επρεπε να συνεχισεις μεχρι να την παμε την ιστορια στο champions league εχεις φτασει τοσο κοντα λιγο ακομα ρε!Τελος παντων αμα ειναι η τελικη σου αποφαση θα το σεβαστουμε και θα περιμενουμε την καινουρια ιστορια.Καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις!
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλα save να εχεις φιλε! Ελπιζουμε σε κατι καινουργιο!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το θες το κραξιμο σου αλλα θα στο χαρισω.Συμφωνω με τον spurus.Επρεπε να συνεχεισεις να την στελναμε την ιστορια CHampions league.Τεσπα αφου εγινε ετσι ευχαριστουμε και εμεις για αυτο το πολυ μακρινο ταξιδι που μας προσφερες.Σε περιμενουμε με New story οταν μπορεσεις! -diatakste
User avatar
kyriakoulinio
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Fri Oct 27, 2006 9:38 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκος
Location: Απ' την καταπράσινη Δραπετσώνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη συνεχεια φιλε μου,σε ευχαριστουμε πολυ για αυτη την πραγματικα ομορφη ιστορια!!
User avatar
kostas1908-
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Wed Jan 04, 2012 6:18 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή συνέχεια απο το επόμενο FM τώρα,για άλλη μια φορά συγχαρητήρια για την ιστορία σου...Πολύ καλά δομημένη και ζωντανή...να'σαι καλά αδελφέ... :-)
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια φοβερη ιστορια εφτασε στο τελος της!Δεν θα την χαρακτηριζα βαρετη αν συνεχιζοταν αλλα εσυ αποφασιζεις,περιμενουμε το επομενο εργο σου Τολη :D
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολλά πολλά συγχαρητήρια για την ιστορία σου. Απ' ότι φάνηκε σε όλη την πορεία το έχεις το θέμα του ιστοριογράφου. :wink:
Όμορφος και κομψός τρόπος για να κλείσεις!


Και επειδή κάτι τέτοιες ιστορίες ομορφαίνουν αυτά τα τόπικ θα σε περιμένουμε και με το επόμενο fm με κάτι καινούργιο.

Στην ανάγκη σου το αγοράζουμε κιόλας. :D
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πρεπει να ηταν και η πρωτη ιστορια που παρακολουθησα τοσο στενα στο φορουμ. Κλεινοντας αυτος ο κυκλος μ' αφηνει μια γλυκοπικρη γευση. Ωστοσο θεωρω οτι εχεις δικιο, σε ευχαριστω για τα σχολια σου στις δικες μου εξυπναδες και ευχομαι οταν και αν γουσταρεις καλη συνεχεια σε καμια επομενη.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
S Vassilis
Amateur
Amateur
Posts: 199
Joined: Tue May 09, 2006 8:11 pm
Location: Κατερίνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αγορίνα μου μπράβο σου για την προσπάθειά που έκανες όλους αυτούς τους μήνες. Ήταν μια καταπληκτική ιστορία που μας κράτησε συντροφιά όλο τον χειμώνα. Και εγώ περίμενα να συνεχίσεις λίγο ακόμα την ιστορία αλλά δεν πειράζει, θα περιμένω με ανυπομονησία την νέα σου ιστορία ...να περνάς καλά :-D
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ όμορφη ιστορία σε όλα τα επίπεδα, κάτι που λείπει απο τον τομέα.
Αν και πρωτοεμφανιζόμενος, είχες συνέπεια, ενθουσιασμό & όρεξη κι αυτό φάνηκε στην ιστορία σου.

Ίσως να είναι και καλό που σταματάς εδώ για να μην κορεστείς, εσύ ξέρεις. Περιμένουμε μια ιστορία αναλόγου επιπέδου. :thumbleft:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
Post Reply

Return to “Super League”