Ο Υποβρύχιος Καπετάνιος και ο Παράλληλος Κόσμος

Έφτασες στα σαλόνια, εμπρός για τα μεγαλεία...
Post Reply
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κριμα για τον αποκλεισμο.Το πιστευα οτι θα το παιρναμε απο φετος.
Δεν πειραζει ομως.Του χρονου θα ειναι δικο μας!!! :D
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

35η,36η, 37η, 38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


-Χωρίς το άγχος της νίκης, η ομάδα απέδωσε θαυμάσια και στα 4 τελευταία παιχνίδια της σεζόν και έκανε ένα μεγάλο ρεκόρ, τερμάτισε τη χρονιά αήττητη!!! Δεν νομίζω να έχει ξαναγίνει στα Ιταλικά ιστορικά αυτό το ρεκόρ!!! ΕΥΓΕ !!! :victory:
Image


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
-19 β. μακριά απ΄το δεύτερο, τι να λέμε τώρα!!! Είμαστε Υπερδύναμη! -diatakste :D
Image




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΠΑΙΚΤΩΝ
-Η Τριάδα Γιόβε, Γουίλιαν και Βάργκας έκανε θαύματα. Ο Γιόβε πρώτος σκόρερ, ο Βάργκας πρώτος στις ασίστ ενώ ο Γουίλιαν ήταν μια μίξη και των 2.
Image


-Ξεκούραση 10 μέρες τώρα και μετά μας περιμένει ο μεγάλος Τελικός με τη Γιουβέντους!
Image
Last edited by sioutas on Mon Feb 20, 2012 7:45 pm, edited 1 time in total.
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ειναι ζορικη ομαδα η μαν γιου γενικα στο φμ.
Αυτο φενεται και απο την κατοχη που σε εκανε.
Φτασαμε πολυ κοντα αλλα μας προδωσε η απειρια μας σε αυτον τον θεσμο.
Του χρονου δεν θελουμε τιποτα λιγοτερο απο το κυπελο με τα μεγαλα αυτια για να στρωσουμε.

Παμε τωρα για το μεγαλο double!!
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το κυπελο πρεπει να γινει δικο μας.Τι σοι αητητοι πρωταθλητες ειμαστε??? :D
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

29 ΜΑΙΟΥ 2013
ΟΛΥΜΠΙΚΟ, ΡΩΜΗ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΙΤΑΛΙΑΣ



-Μετά από 12 χρόνια και πάλι στον Τελικό, τότε το είχαμε κατακτήσει με αντίπαλο την Πάρμα, ελπίζω και σήμερα να το σηκώσουμε κόντρα στη μισητή Γιουβέντους, την ομάδα του κατεστημένου!!!

Image
Spoiler: show
Image
Image

-Ο Γιόβε σήμερα τους πήρε μόνος του!!! ΕΥΓΕ ΠΑΙΔΕΣ!!! ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟ ΝΤΑΜΠΛ!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!! ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΙΟΛΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!! :yea:

:wav:
FIORENTINA
Vincitore della Coppa italiana
2013

:wav:

Image
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαλε ενα Χ πανω γιατι μπορει να υπαρχουν και μικροι που παρακολουθουν την ιστορια.ΜΕΓΑΛΗ ΤΣΟΝΤΑ ΛΕΜΕ!!!
Ηταν αναμενομενο ρε εχουμε ομαδαρα.Του χρονου η ευρωπη δεν θα μας γλητωση.Περιμενω τουλαχιστον μια μεταγραφη βομβα.Ηδη παω αεροδρομιο και περιμενω το νου σου!
Mr. Biancoverde
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 394
Joined: Sun Jul 11, 2010 3:15 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ & ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ
Status: ★PYROTECHNIK IST KEIN VERBRECHEN★
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νταμπλ!!! -ypoklinomai :wav:
Προσπαθησε να κανεις οσο καλυτερες μεταγραφες και να παμε του χρονου για τρεμπλ!!!
~PANATHINAIKOS ~PROUDER THAN ALL,LOUDER THAN ALL~

~LIVERPOOL ~YOU'LL NEVER WALK ALONE~



«Δεν είμαι ο κορυφαίος προπονητής του κόσμου, απλά πιστεύω ότι δεν υπάρχει κανένας καλύτερος από μένα»-Jose Mourinho

«Μπορούμε να κάνουμε τα πάντα για να βρούμε τον τρόπο,τα πάντα.Μια ακόμα φορά το λέω από την καρδιά μου:θα ειναι πολύ δύσκολο,αλλά θα παλέψω και θα προσπαθήσω να βρω στρατιώτες,ανθρώπους που θα πεθάνουν στο γήπεδο μαζί μου»-Željko Obradović
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παρα πολυ πετυχημενη χρονια με αυτο το νταμπλ τωρα πρεπει να βαλεις τα δυνατα σου για να γινει τρεμπλ την επομενη χρονια
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Aς δούμε και τους νικητές των Ευρωπαϊκών Τροπαίων:


EUROPA LEAGUE
Image



CHAMPIONS LEAGUE
Image



-Εντωμεταξύ αποκτήσαμε το Αρτέμιο Φράνκι, με 110 εκ.
Image
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λεφτα υπαρχουν λεμε!!
Σοπα ρε το πηρε η Μπαγιερν?Μπρααααααβο!
JOHNGRIM
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Fri Oct 01, 2004 11:30 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

an kai rixnw poly diavasma sto forum den grafw sini8ws alla twra ston siouta 8a grapsw
ontas palios fan sou exw na pw oti exei xanaginei re siouta na to parei to italiko xwris htta...i roma sou to 2008!! :P bravo megale synexizeis edw kai xronia na kosmeis to foroum me tis istories sou!!
(vevaia to fetino to xarika pio poly gt to phres me prwto scorer jovetic kai oxi mexes!! (: (: )
synexise megale
-diatakste
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JOHNGRIM wrote:an kai rixnw poly diavasma sto forum den grafw sini8ws alla twra ston siouta 8a grapsw
ontas palios fan sou exw na pw oti exei xanaginei re siouta na to parei to italiko xwris htta...i roma sou to 2008!! :P bravo megale synexizeis edw kai xronia na kosmeis to foroum me tis istories sou!!
(vevaia to fetino to xarika pio poly gt to phres me prwto scorer jovetic kai oxi mexes!! (: (: )
synexise megale
-diatakste
Με ελληνικα να γραφεις φιλε ομως!
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

JOHNGRIM wrote:an kai rixnw poly diavasma sto forum den grafw sini8ws alla twra ston siouta 8a grapsw
ontas palios fan sou exw na pw oti exei xanaginei re siouta na to parei to italiko xwris htta...i roma sou to 2008!! :P bravo megale synexizeis edw kai xronia na kosmeis to foroum me tis istories sou!!
(vevaia to fetino to xarika pio poly gt to phres me prwto scorer jovetic kai oxi mexes!! (: (: )
synexise megale
-diatakste
Σε ευχαριστώ ρε αδερφέ, να΄σαι καλά. Αλλά αυτό με τη Ρόμα, τι πας και θυμάσαι ρε φίλε... :roll: ακόμη και γω το είχα ξεχάσει!!! :D Τότε με το Μεξές που λες υπήρχε το συστηματάκι, 1ο δοκάρι, κεφαλιά ο αμυντικός και γκολ, μετά βγήκε το challenge keeper, κεφαλιά και γκολ και πάει λέγοντας, ώσπου φέτος με το νεο πατς δεν πιάνει τίποτα, καλό αυτό θα έλεγα! :D
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολλα συγχαρητηρια για την ομαδα που εχεις φτιαξει φιλε σιουτα.το αηττητο πρωταθλημα ειδικα ειναι ενα παρασημο μεγαλυτερο απ την κατακτηση του τσου λου(αποψη μου δεν ξερω αν συμφωνειτε η διαφωνειτε).Στο τσου λου πολυ καλη πορεια αλλα μονο θετικες εμπειριες μπορεις να αποκομισεις!
Λοιπον περιμενω εξυπνες κινησεις μια και η ομαδα ειναι πληρης για να γινει το απολυτο αφεντικο!

Υ.Γ Υποστηριζεις φιορεντινα η απλα ειναι μια προκληση για σενα?
JOHNGRIM
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Fri Oct 01, 2004 11:30 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sorry παιδια για τα greeklish οπως ειπα δεν γραφω συχνα και ξεχαστηκα..
ναι το θυμαμαι το bugακι του 2008 ειχα κανει πραματα και θαματα με αυτο.. :-D πρωτος σκορερ παντα ο ενας σεντερ μπακ μου..ηταν πολυ χρησιμο παντως γιατι ανοιγες το παιχνιδι με ενα ευκολο γκολακι..τωρα αστα να πανε..αλλα μην γκρινιαζουμε ρεαλιστικοτητα θελαμε τρομαρα μας..παρτην τωρα..πιστευω οτι παλαιοτερα το παιχνιδι ηθελε να κερδιζεις..τωρα καθε χρονια και πιο δυσκολο..αλλα εσυ εκει ...στις νικες..μπραβο..
my job here is done
-diatakste
Post Reply

Return to “Super League”