Ο παίζων, χάνει

Απόλαυσέ το, είσαι στην ελιτ...
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Δυο πράγματα με χαλάνε...Το πρώτο είναι οτι αυτός ο επίλογος έρχεται "ετσιθελικά". Και το δεύτερο είναι οτι θα μπορούσα να το είχα αποφύγει αν ήμουν πιο προσεκτικός. "Everything happens for a reason" λένε, και αυτό είναι το μόνο που μπορώ να σκεφτώ για να μη νιώθω άσχημα. Ένα save που με συντρόφευε για μισό χρόνο. Δεν είναι διόλου ευκαταφρόνητο χρονικό διάστημα. Πέρασα ωραία τόσο με τα παιχνίδια του Προποτζήδικου όσο και με όλους εσάς που ήσασταν εδώ για να τα λέμε, να σχολιάζουμε τη πορεία του Timala αλλά και τα καμώματα των πρωταγωνιστών όσο κυλούσε η "σειρά", να ρίχνετε τα κουπόνια σας. Ήθελα να κλείσω αυτή την ιστορία με ένα πέρασα από την Ισπανία, αλλά δεν πρόλαβα. Όταν χώριζα, έπινα για κάποιες μέρες, κάπνιζα κανα δυο κούτες από τα τσιγάρα μου - Chesterfield - και αφού οι φίλοι μου, μου έπρηζαν τα συκώτια, τους άκουγα και έβγαινα έξω για βόλτα, όχι για ποτό διότι ήξεραν οτι δεν θα είναι "ένα ποτό". Και ενώ μιλούσαμε για μπάλα και για χίλια δυο άλλα για να μη σκέφτομαι αυτή που με παράτησε, εγώ κατάφερνα απο μόνος μου και την "έφερνα" στη κουβέντα. Και τότε, μ' ένα στόμα, μια φωνή, όλοι όσοι ήταν στη παρέα μ' έλεγαν "ο έρωτας, με έρωτα περνάει" και τα γνωστά "όρμα ρε, τι κάθεσαι και χαλιέσαι"... Και τελικά είχαν δίκιο. Και ξέρετε γιατί; Διότι μόλις πας στην επόμενη, αμέσως το κεφάλι σου αδειάζει με όλα όσα σκεφτόσουν από τη στιγμή που σε χώρισε και μετά και μένουν μόνο οι στιγμές που αξίζουν. Και καλές και κακές, διότι και μερικές κακές, αξίζουν ως διδακτικές, να τις θυμάσαι. Δεν χάνω χρόνο λοιπόν, και αφού περάσουν τα τριήμερα, επιστρέφω με νέα "ιστορία". Γιατί απλά, δεν γίνεται αλλιώς...
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος τσακ!!Παμε για μια νεα ιστορια για να κανουμε -papas -papas
Post Reply

Return to “Champions League”