Ο κομμωτης παει στην Ευρωπη [Season 2] THE END

Μισοτελειωμένες και εγκαταλελειμμένες απόπειρες
F.Torres
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 268
Joined: Tue Apr 01, 2008 3:28 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ομόνοια Λευκωσίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ ωραία ιστορία. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ!! :D
Μου το είπε η τσιγγάνα μου το είπε και ο γιατρός μπύρα και η ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ είναι ο λόγος για να ζω!!
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η νεα χρονια εφτασε και επρεπε να κανουμε αρκετες προσθηκες καθως εφυγαν πολοι παικτες ως ελευθεροι...
Αναλυτικα οι μεταγραφες που καναμε


GK
Spoiler: show
Ian lawlor GK:Ειναι μια παρα πολυ καλη προσθηκη καθως ειναι μικρος και εχει αρκετα καλα στατιστικα.Το μονο κακο ειναι οτι αυτος θα ειναι ο δευτερο τερματοφυλακας μας....
Image
DC/DL/DR
Spoiler: show
Daniel Hoftstetter DC:Ειναι μικρος και αρκετα καλος αν το προσεξω θα εχω εναν καλο αμυντικο για το μελλον
Image
Μaximilian Scheel DC:Μικρος σε ηλικια με πολυ μελλον!
Image
Stephan Gusche DL:Αλλος ενας μικρος σε ηλικια που θα βοηθησει αν χρειαστει.
Image
Diego DL/WBL:Ενας ακομα παικτης που θα δημιουργησει βαθος στην ομαδα για να εχουμε περισσοτερες επιλογες.
Image
DM/MC
Spoiler: show
Arturo Muñoz DM/MC 350Κ:Ο Arturo Muñoz θα ειναι απο τους βασικους παικτες που θα εχουμε καθως ματωσαμε για νατον παρουμε!Ηταν ο μοναδικος που πληρωσαμε.
Image
Denny Landzaat MC/DM:Τον πηραμε περισσοτερο για να βοηθησει τους μικρους παικτες αλλα και οποτε χρειαστει με την εμπειρια του να βοηθησει την ομαδα.
Image
Baris Gündüzer MC/DM:Ο σκαουτερ επεμενε να τον παρουμε.Ειναι μικρος σε ηλικια και θα βοηθησει αρκετα στην ομαδα.
Image
Erik Friberg DM/M/AMC:Δημιουργουμε βαθος στην ομαδα με ποιοτικους παικτες που θα βοηθησουν τα μεγιστα στην πορεια του πρωταθληματος.
Image
AMC/AMR/MC
Spoiler: show
Fabian Schnellhardt MC/AMC:Ελευθερος παικτης σε μικρη ηλικια θα τον δουλεψω οσο καλυτερα μπορω για να τον βοηθησω να εξελιχθει...Μια προσθηκη για την μικρη ομαδα αλλα αμα χρειαστει θα του δωσω ευκαιριες.
Image
Zvonimir Vukic AMC/MC:Ενας πολυ ποιοτικος παικτης με μεγαλη καριερα στην Σαχταρ και την παρτιζαν,θα βοηθησει τα μεγιστα και θα δωσει βοηθειες στους μικρους παικτες μας για να εξελιχθουν.
Image
Adrian Giampietri AMC:Πολυ καλος παικτης αλλα σε μεγαλη ηλικια..Οποτε χρειαστει θα βοηθησει την ομαδα ηρθε για να εχουμε βαθος και ποιοτικες αλλαγες.Επισης θα βοηθησει και τους μικρους να εξελιχθουν.
Image
Jean Acosta AMC/MRC/AMR:Ο σκαουτερ επεμενε να τον παρουμε ειναι πολυ καλος και ελευθερος τον εχω για αρχικη ενδεκαδα ή σαν πρωτη αλλαγη...
Image
Oleksandr Yakovenko AMRL/ST:Ενας απο τους καλυτερους παικτες που πηραμε σε αυτη την περιοδο θα βοηθησει τα μεγιστα και θα ειναι βασικος και αναντικαταστατος!
Image
Strikers
Spoiler: show
Victor Zapata-Caicedo ST:Τον Βρηκα ελευθερο και με το που τον ειδα δεν το πολυσκεφτικα...Ειναι παρα πολυ καλος παικτης σε μικρη ηλικια που εχει ολο το μελλον μπροστα του
Image
Giuzeppe Morello ST:Ελευθερος παικτης και μικρος σε ηλικια θα ειναι πρωτη αλλαγη που θα κανουμε στην θεση του Cannizzaro.
Image
Συνοπτικα οι μεταγραφες που καναμε και οι παικτες που εφυγαν:
Image

Τα αποτελεσματα στα φιλικα που καναμε
Image

Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Διαλογους για τις καινουριες εμφανισεις και θα κανουμε τα αποκαλυπτηρια τους.
:arrow: Θα κανω μια μικρη αναφορα στις ακαδημιες μας και στους παικτες που θα εχουν μελλον αμα εξελιχθουν.
:arrow: Image
Super-Vlaxos
Amateur
Amateur
Posts: 178
Joined: Thu Nov 18, 2010 9:36 pm
Football Manager της ομάδας: PAS Giannina,Southampton
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απο τα αγαπήμενα μου πρωταθλήματα... αν και προτιμώ την Σααρμπρικεν...
εύκολο πρωτάθλημα αλλά... τώρα ξεκινανε τα δύσκολα νομίζω...
User avatar
leontokardos
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6381
Joined: Mon May 31, 2010 3:39 pm
Location: Glasgow, UK
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Πολλές μεταγραφές. Ενίσχυσες καλά το ρόστερ αλλά λογικά θα χρειαστούν χρόνο και φιλικά για να δέσουν μεταξύ τους εν όψει πρωταθλήματος.
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το χρυσό ψαλίδι ξέρει και από μπάλα??Τρυφων ζούμε στην Ευρώπη να σε δούμε!
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Τρυφων:Ουφ επιτελους τελειωσε η χρονια θα παω διακοπες στην μυκονο για να ηρεμησω λιγο...
Image
Μετα απο 1 εβδομαδα διακοπες χτυπαει το τηλεφωνο

Image
Λακης: Τρυφων Τρυφωνακοοοοο Τι κανεις βρε ψυχη?Δεν θα το πιστεψεις τι νεα σου φερνω!
Τρυφων: Που εισαι μωρη???Καλα ειμαι εδω τωρα κανω σχεδιασμο της ομαδας και ετοιμαζομαι για την παρουσιασει της φανελας που μας εφτιαξες...
Λακης: Για αυτο τον λογο σε πηρα τηλεφωνο!
Τρυφων: Τι εγινε αλλαξες γνωμη και δεν θες να χρησιμοποιησω την φανελα??? :(
Λακης: Οχι ρε τρελη απλα σου εφτιαξα και καινουργιες φανελες γιατι απο'τι ξερω υπαρχουν τρεις φανελες σε καθε ομαδα!
Τρυφων: :shock: (: Εισαι θεαααααα δεν το πιστευω οτι καθησες και τις εφτιαξες με εχεις σκλαβωσει!Ποτε θες να ερθεις για να σε ευχαριστησω!
Λακης: Θα ερθω μια και καλη στην παρουσιαση!
Τρυφων: Εχω μια ιδεα την παρουσιαση να την κανει η Καρλα Μπρουνι!Σε κλεινω τωρα για να την παρω τηλεφωνο!
Λακης: Μακαρι να μπορεσει..Τωρα μου ηρθε η ιδεα να την βγαλω και σε γυναικειο την φανελα!
Τουτ τουτ τουτ τουτ
Την ιδια ωρα ο Τρυφων παιρνει τηλεφωνο την καρλα:
Τρυφων:Αντε ρε καρλα απαντα στο τηλεφωνο ειναι η τριτη φορα που σε παιρνω..
Ντρινν Ντρινννν Ντριννν Ντριννν
Καρλα:Ναι ποιος ειναι??
Τρυφων:Καρλα εσυ εισαι?
Καρλα:Ναι ποιος ειναι?
Τρυφων:Δεν με αναγνωρισες ρε ο Τρυφων ειμαι.
Καρλα:Α ελα τρυφωνακο τι κανεις?
Τρυφων:Καλα μωρε...Θυμασαι που σου ειχα πει για μια παρουσιαση που ηθελα να κανεις?Ποτε εχεις χρονο??
Καρλα:Δεν ειμαι σιγουρη οτι θελω ρε Τωρα η πρωτη κυρια της Γαλλιας να κανει παρουσιαση φανελας σε μια ομαδα τριτης κατηγοριας?
Τρυφων:Τωρα ειμαστε στην δευτερη κατηγορια!Ελα ρε σε εχω αναγκη!
Καρλα:Καλα ενταξει!Θα το κανω!
Τρυφων:Ωραια οι φανελες που θα παρουσιασουμε ειναι αυτες:
Πρωτη Φανελα,Δευτερη Φανελα,Τριτη Φανελα
ImageImageImage


Σας ειχα πει για μια παρουσιαση στα ταλεντακια που εχουμε στις ακαδημιες μας
Image
Werner Meier MC 15 ετων: Πρεπει να του κανω αρκετα tutoring για να φτασει εκει που μπορει!
Image
Mathías Fleurquin ST 18 ετων:Αρκετα καλος παικτης σχεδων ετοιμος σαν παικτης..Πρεπει να βελτιωσει την ταχυτητα!
Image
Fadil Djuric GK 15 ετων:Εμενα δεν μου γεμιζει το ματι αλλα λεει οτι εχει τα φοντα να γινει πολυ καλος τερματοφυλακας...
Image
Samuel Boateng ST 15 ετων:Οι σκαουτερς λενε οτι θα γινει αρκετα καλος παικτης ειναι μικρος ακομα αλλα πρεπει να τον βοηθησω να εξελιχθει...
Image
Fabian Schnellhardt MC/AMC 18 ετων:Αρκετα καλος παικτης σχεδον ετοιμος εχει ακομα περιθωρια εξελιξεις!
Image
Αntonio Pietropaolo 17 ετων:Μετριος παικτης αλλα οι σκαουτερς λενε οτι μπορει να εξελιχθει πολυ..
Image
Victor Zapata-Caicedo ST 17 ετων:Η τελευταια προσθηκη που εκανα στις μεταγραφες...Ειναι πολυ καλος παικτης και μπορει να βελτιωθει πολυ ακομα
Image


Πειτε μου πως πιστευετε οτι ειναι οι παικτες και πως μπορω να τους βελτιωσω ακομα περισσοτερο....
Η συνεχεια με το πρωταθλημα ή σημερα ή αυριο..
Last edited by spyrus7 on Wed Nov 09, 2011 4:06 am, edited 1 time in total.
Asteras_Pastidas
Trialist
Trialist
Posts: 59
Joined: Thu Jan 07, 2010 6:30 pm
Football Manager της ομάδας: River Plate
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Παστίδας & ΠΑΟ
Location: Ρόδος (Παστίδα)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία παρουσίαση!
Καλή επιτυχία στην νέα κατηγορία...

α και που είσαι... αν συνεχίσεις έτσι, θα την χωρίσει την Κάρλα ο Σαρκοζί!!
και κάτι άλλο, τι λέει η Μέρκελ για τον Έλληνα προπονητή; :Ρ
~ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ 1947~


ΙΣΤΟΡΙΕΣ FM:

The first steps on a brilliant career!
Ftusan μόνος ψάχνει...
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Osnabrück F.C vs Dresden F.C
ImagevsImage
Image
Το πρωτο ματσ στην δευτερη κατηγορια ειναι παντα δυσκολο.Οι παικτες μας εχουν αγχος αλλα εχουμε την ποιοτητα να κερδισουμε σημερα
Spoiler: show
Image
Καναμε τα ευκολα δυσκολα αλλα αυτο που μετραει ειναι οτι πηραμε τους πρωτους τρεις βαθμους στην κατηγορια!

Image
St.Pauli F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Παιζουμε σε μια απο τις πιο καυτες εδρες στην κατηγορια!Πρεπει να παιξουμε με ψυχη και να κερδισουμε αν θελουμε να ανεβουμε κατευθειαν στην μεγαλη κατηγορια!
Spoiler: show
Image
Ειμασταν ατυχοι στο 90 φαγαμε το γκολ και εμεις δεν μπορουσαμε να βαλουμε την μπαλα στο πλεκτο παρολο που ημασταν καλυτεροι...Κοιταμε μπροστα για να βελτιωθουμε ακομα περισσοτερο!

Image
Osnabrück F.C vs Nürnberg F.C
ImagevsImage
Image
Ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι καθος η νυρεμβεργη εχει μια πολυ καλη ομαδα...Πρεπει να προσεξουμε και οι ευκαιριες που θα μας εμφανιστουν να τις κανουμε γκολ...
Spoiler: show
Image
Η ομαδα δεν μπορει να βαλει γκολ θα δοκιμασω αλλαγες σε σχηματα και σε παικτες μεχρι να σπασουμε την γκινια...Αλλοι 2 χαμενοι βαθμοι...
Image
Ingolstadt F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Παιζουμε σε μια δυσκολη εδρα.Πρεπει να παιξουμε οπως μπορουμε και να βαλουμε επιτελους γκολ!
Spoiler: show
Image
Παλι το ματσ το καναμε ροντεο γιατι απο το πουθενα πηγαμε να το χασουμε στο τελος...

Image
Osnabrück F.C vs Stuttgart F.C
ImagevsImage
Image
Παιζουμε για το κυπελλο κοντρα στην στουτγκαρδη...Θα κανω αλλαγη στον επιθετικο να βαλω εναν μικρο που εχω(Ξεχασα να τον βαλω στο προηγουμενο ποστ)Μπορουμε να κανουμε την εκπληψη αλλα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα...
Spoiler: show
Image
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZtO4ibKz ... ture=feedu[/youtube]
Καναμε την εκπληξη φαγαμε γκολ και με γκολαρα του porcello ισοφαρισαμε και στην παραταση βαλαμε γκολ!!!!!!!!!!!!!Η ομαδα δεν τα παραταει οποιος και αν ειναι ο αντιπαλος!

Image
Osnabrück F.C vs FSV Frankfurt F.C
ImagevsImage
Image
Μετα την εκπληξη που καναμε στο κυπελλο οι παικτες ειναι κουρασμενοι...δεν θα κανω πολλες αλλαγες στους παικτες γιατι ομαδα που κερδιζει δεν αλλαζει!
Spoiler: show
Image
Το μονο που μετραει ειναι που πηραμε τους τρεις βαθμους!Δεν μου αρεσε που δεν μπορουσαμε να βαλουμε γκολ αλλα εστω και με ενα γκολ ας παιρνουμε τα ματσ!
Image
Image



Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Παιξαμε καλα αλλα δεν μπορουσαμε να βαλουμε γκολ...
:arrow: Καναμε την εκπληξη και περασαμε στην επομενη φαση οπου κληρωθηκαμε με την
Image Δυσκολα τα πραγματα.Ειναι πολυ δυσκολο να κανουμε δευτερη συνεχωμενη εκπληξη....
:arrow: Μπορουμε να παιξουμε ακομα καλυτερα στο μελλον.
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image

spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Bielefeld F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
H bielefeld ειναι μια πολυ καλη ομαδα με μια πολυ δυσκολη εδρα πρεπει να προσεξουμε για να κερδισουμε!
Spoiler: show
Image
Μια ευκολη επικρατηση!ελπιζω να συνεχισουμε την καλη πορεια που κανουμε!

Image
Union Berlin F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Ενα δευτερο συνεχομενο παιχνιδι εκτος εδρας πρεπει να προσεξουμε για να φυγουμε με τους τρεις βαθμους!
Spoiler: show
Image
Βρεθηκαμε δυο φορες πισω στο σκορ ισοφαρισαμε αλλα στο 92 δεχτηκαμε την χαριστικη βολη!

Image
Osnabrück F.C vs Düsseldorf F.C
ImagevsImage
Image
Μετα απο την αδικη ηττα στο προηγουμενο παιχνιδι θελουμε να ανακαμψουμε και να κερδισουμε το παιχνιδι!
Spoiler: show
Image
Δεχτηκαμε ενα γρηγορο γκολ αλλα ξυπνησαμε και καναμε μια μεγαλη ανατροπη!
Image
Bochum F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Μετα απο την προηγουμενη νικη με την ανατροπη θελουμε να κερδισουμε για να ανεβει η ψυχολογια μας!Παιζουμε σε μια δυσκολη εδρα και πρεπει να φυγουμε τουλαχιστον με εναν βαθμο!
Spoiler: show
Image
βρεθηκαμε πισω 3-0 ισοφαρισαμε 3-3 και με ενα ανυπαρκτο πεναλτι εκαναν το τελικο 4-3!Αδικο πραγματικα!αξιζαμε τουλαχιστον ενα βαθμο!Εδωσε πεναλτι σε μια φαση που ο παικτης μου ειχε την μπαλα την εδιωξε και ο αλλος που ηταν απο πισω του επεσε και πηρε πεναλτι!!!ΕΛΕΟΣ!


Image
Osnabrück F.C vs Aachen F.C
ImagevsImage
Image
Μετα απο την κλεψια στο προηγουμενο παιχνιδι θελουμε να ανακαμψουμε και να φυγουμε με την νικη!
Spoiler: show
Image
Η ομαδα τα παει απο το κακο στο χειροτερο και το κακο ειναι οτι δεν ξερω τι να κανω για να τους ξυπνησω...Ελπιζω στο μελλον να τα παμε καλυτερα...
Image
Image


Τι κραταμε απο αυτες τις αγωνιστικες:
:arrow: Σε αυτες τις αγωνιστικες δεν τα πηγαμε καλα...Πρεπει να ανακαμψουμε γιατι αρχιζει και μεγαλωνει η διαφορα με τον πρωτο...
:arrow: Πρεπει να βελτιωθουμε στην τελικη ευκαιρια.Σε καθε ματσ χανουμε πολλα ευκολα γκολ...
:arrow: Πρεπει να βελτιωσουμε την αμυντικη μας λειτουργια...
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω ότι η ομάδα είναι άτυχη...Ελπίζουμε σε γρήγορη ανάκαμψη!
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
Braunschweig F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Ενα αρκετα δυσκολο παιχνιδι μετα απο απανοτες χασουρες βαθμων....πρεπει να προσεξουμε για να αποδρασουμε απο το Braunschweig stadium με τους τρεις βαθμους
Spoiler: show
Image
Βρεθηκαμε πισο στο σκορ,στο ημιχρονο τους τα εψαλα και στην επαναληψη γυρισαμε το παιχνιδι εστω και στο τελος...

Image
Duisburg F.C vs Osnabrück F.C
ImagevsImage
Image
Δευτερο απανοτο εκτος εδρας παιχνιδι αρκετα δυσκολο θα πρεπει να προσεξουμε πολυ για να φυγουμε με την νικη!
Spoiler: show
Image
Ενα ανουσιο παιχνιδι 0-0 η ομαδα δεν ειναι σταθερη....

Image
Osnabrück F.Cvs Fürth F.C
ImagevsImage
Image
Παιζουμε μεσα στην εδρα μας και θελουμε να κερδισουμε για να γυρισουμε στις νικες!
Spoiler: show
Image
Βρεθηκαμε πισο στο σκορ με 0-2 αλλα το γυρισαμε σε 2-2 και χασαμε ευκαιριες για το 3-2 δεν πειραζει πρεπει να ειμαστε σοβαροι για την συνεχεια του πρωταθληματος...

Image
Osnabrück F.C vs Leverkusen F.C
ImagevsImage
Image
Ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι δεν ειμαστε το φαβορι αλλα πρεπει να παιξουμε σαν osnabruck για να εχουμε το κεφαλι ψηλα!
Spoiler: show
Image
Δεν παιξαμε καλα και δεν ειχαμε και την τυχη με το μερος μας χασαμε 2 καλες ευκαιριες τετ-α-τετ πριν προηγηθουν με 0-1 και στην συνεχεια πιεσαμε αρκετα κανανε το 0-2 και τελειωσε εκει η πορεια μας στο κυπελλο δεν πειραζει παιξαμε καλα και αυτο μετραει!
Image
Image



Τι κραταμε απο αυτον τον μηνα:
:arrow: Η ομαδα δεν τα παει καλα και χανει βαθμους σε ευκολα παιχνιδια....
:arrow: Πρεπει να συνελθουμε γιατι εχουμε παει στην 8η θεση αλλα το καλο ειναι οτι ειμαστε κοντα στην πρωτη θεση!
:arrow: Η ομαδα εχει τα φοντα να παει ακομα καλυτερα αλλα οι παικτες μου εχουν ασχημη ψυχολογια πρεπει να κανω κατι να τους βοηθησω...Κατι θα σκεφτει ο Τρυφων....
Τι θα δουμε στο επομενο ποστ:
:arrow: Image

Last edited by spyrus7 on Sat Nov 12, 2011 4:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κάτι θα σκεφτεί ο Τρύφων δεν τον φοβόμαστε ;)
spyrus7
Manager
Manager
Posts: 4039
Joined: Sat Jun 25, 2011 3:46 pm
Football Manager της ομάδας: Ηλιουπολη
Αγαπημένη Ομάδα: ολυμπιακος
twitter: spyrosbarbetaki
Status: Ειμαι αStatus πολυ
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Ο τρυφων ηταν φανερα προβληματισμενος για την πορεια της ομαδας.Ηξερε οτι μπορουσε να τα παει καλα και να παρουμε την πρωτη ή την δευτερη θεση με την ανοδο στην μεγαλη κατηγορια....
Image
Αισθανοταν οτι ηταν βουτηγμενος στην λασπη και οτι δεν μπορουσε να κουνηθει απο εκει καθως οι παικτες του δεν επαιζαν οπως μπορουσαν...

Ομως εκει που καθοταν και σκεφτοταν πως θα μπορουσαν τα πραγματα να πανε καλυτερα τοτε του ηρθε μια ιδεα
Image
και ξαφνικα ο Τρυφων φωναξε "ΤΟ ΒΡΗΚΑ! ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ"
και οντως δεν εχασε λεπτο πηρε τηλεφωνο ολα τα μοντελα που ειχε χτενισει και τους ειπε οτι τους εχει αναγκη να ερθουν στην γερμανια και οτι θα τους ελεγε απο κοντα τι ηθελε να τους πει...
Δεν χανει λεπτο φωναζει αμεσος την ομαδα για να τους πει πως εχουν τα πραγματα:
Τρυφων:Τελευταια η ομαδα δεν παει καλα πρεπει να συνελθουμε πριν μεινουμε πισω απο την διαικδικησει της ανοδου!
Ομαδα:Παιζουμε οσο καλυτερα μπορουμε δεν μπορουμε καλυτερα.
Τρυφων Μπορειτε και θα σας το αποδειξω!
Ομαδα:Δεν σε εμπιστευομαστε ολο μας λες οτι μπορουμε να τα παμε καλυτερα αλλα δεν κανουμε τιποτα γιατι τα λεφτα μας τα εχουμε σιγουρα και απλα θελουμε να μεινουμε στην κατηγορια.
Τρυφων:ΡΕΕΕΕΕΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ?????????Δεν ειναι επαγγελματικη συμπεριφορα αυτη...Να το ξερεται οτι στο τελος τις χρονιας δεν θα το αφησω ετσι αυτο...
Ομαδα:Ωστε μας απειλεις κιολας...Δεν προκειτε να παιξουμε σοβαρα οσο εισαι εσυ προπονητης.
Τρυφων:Θα παιξετε και θα πειτε και ενα τραγουδι!Οχι γιατι θα σας το εχω πει εγω αλλα γιατι θα καταλαβετε οτι εισαστε λαθος!
Ομαδα:Οτι και να πεις δεν σε εμπιστευομαστε....
Τρυφων:Λοιπον επειδη λεμε πολλες Μ@Λ@ΚΙΕΣ εχω να σας κανω μια προταση τις κοπελες στην φωτο τις βλεπεται???
Image
Image
Image
Image
Ομαδα:Ωραιες ειναι coach τις βλεπουμε και?
Τρυφων:Αμα παιξουμε ωραια μπαλα και παρουμε στα τρια ματσ που ερχονται μονο νικες τοτε θα κανονισω να περασουν μια βολτα απο την προπονηση ή καπου πιο prive...
Ομαδα:Σιγα που θα τις ξερεις εσυ αυτες...
Τρυφων:Η προηγουμενη δουλεια που εκανα ηταν κομμωτης και ολες αυτες τις εχω χτενιση!Μου χρωστανε διαφορες χαρες και θα κανουν οτι τους πω...Τωρα φυγετε και σκεφτειτε τι πρεπει να κανετε εγω σας ειπα τι θα κανω ομως εσεις πρεπει να κερδισετε για να περασουν μια βολτα απο εδω...
Image
Super-Vlaxos
Amateur
Amateur
Posts: 178
Joined: Thu Nov 18, 2010 9:36 pm
Football Manager της ομάδας: PAS Giannina,Southampton
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Full ο κομμωτής... Τρυφώνα με τρέλλα... πάντως δεν είναι τόσο άσχημη η πορεία μέχρι τώρα... νεοφώτιστος εξάλλου...
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κοίτα αν είναι να τάζεις τέτοια πριμ έρχομαι εγώ στην ομάδα σου :P :P
Post Reply

Return to “Αποθήκη”