Δια πυρος και σιδηρου...

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Αν κοιτάξεις τη σελίδα θα δεις ότι πρέπει να πας πιο δεξια για να δεις όλες τις εικόνες και βάζεις τι εικόνες ανάμεσα σε γράμματα. Δηλαδή αντι να λες " εδώ ειναι τα αποτελέσματα μας" και να πατάς enter και να βάζεις την εικόνα τη βάζεις ακριβώς διπλα και μπευρδευεται..

Ελπίζω να κατάλαβες τι λεω γιατί τα λέω κάπως..

Αυτό που λεει ο αποπάνω
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

H 3η χρονια μου στην μονπελιε εμελλε να ειναι μια πολυ ξεχωριστη χρονια.ξεκινησαμε με σκοπο να ξαναβγουμε στην ευρωπη και φυσικα να εχουμε μια αξιοπρεπη πορεια στο europa league.ειχα ακομα ενα χρονο συμβολαιο και απο την αρχη της σεζον ακουγονται φημες οτι θα αλλαξει η διοικηση της ομαδας και οτι ο φερομενος ως νεος προεδρος θελει να φερει τον Αntoine Kombouare.δεν δινω σημασια και κοιταζω την ενισχυση της ομαδας.με τον ιδιο τροπο σκεψης παντα στις μεταγραφες,αποφευγοντας τις υπερβολες.ImageΠαιχτης 11αδας μπορει να θεωρηθει μονο ο Tettey που θα δωσει ποιοτητα και εμπειρια στο κεντρο μας και την περασμενη σαιζον πηρε το πρωταθλημα με την Ρεν.οι υπολοιποι αποτελουν επενδυση για το μελλον.τον γεναρη εφερα και τον Petrovic απο την μπλακμπερν για να γινει ακομα δυνατοτερο το κεντρο μας.κερδισαμε και καποια ικανοποιητικα χρηματα απο πωλησεις παιδιων που δεν τα υπολογιζα
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και τωρα εχουμε πρόβλημα.μου βγάζει ο υπολογιστής μπλε οθόνη και γραφει KErnel_stack_inpage_error.με πέταει,κανω επανακινηση και μου γραφει boot from atapi cd rom και μετα χωρις να με βαζει στα windows disk boot failure,insert system disk and press enter.σωστε με ρε παιδια.δεν θελω να χασω και το save
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
dimval
Backup
Backup
Posts: 780
Joined: Mon Dec 13, 2010 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: Las Palmas,Fc Groningen
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Wolfsburg,Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή επιλογή ομάδας!Αν και είμαι Toulouse αγαπάμε και Montpellier για δυο λόγους:Α) Remi Gaillard B)Πήρε πανάξια το πρωτάθλημα απ τη Pari!

Καλή αρχή!Και πρωτάθλημα και στο manager!
Η Ιστορία μου: Back to the Future
User avatar
gkatsa21
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 503
Joined: Sat May 05, 2012 10:36 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ - Juventus F.C.
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος...
Location: California
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dimval wrote:Καλή επιλογή ομάδας!Αν και είμαι Toulouse αγαπάμε και Montpellier για δυο λόγους:Α) Remi Gaillard
B)Πήρε πανάξια το πρωτάθλημα απ τη Pari!

Καλή αρχή!Και πρωτάθλημα και στο manager!

+1924 :D
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο europe leuague ξεκινησαμε ξεπερνωντας την καλμαρ στα προκριματικα,και στην φαση των ομιλων πηραμε πολυ αγχωτικη προκριση με αντιπαλους την Ντιναμο κιεβου,τη Χελσινμποργκ και την Σαλτσμπουργκ.στην φαση των νοκ αουτ Βιγιαρεαλ-Μαρσειγ-Ντορτμουντ δεν μπορεσαν να μας σταματησουν.Στον ημιτελικο αντιπαλος μας η Κολωνια.πρωτο ματς νικη με 2-0 και επαναληπτικος στην γερμανια 1-1.τελικος...αντιπαλος μας το μεγαθηριο που λεγετε Μπαγερ Μοναχου.Image.Το χαμενο πεναλντι του Αλαμπα μας δινει το τροπαιο.Μια ανελπιστη επιτυχια που μας ανεβαζει επιπεδο.και η ιστορια μας εγραψε με χρυσα γραμματα αυτη την ομαδα:Image
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ καλή πορεία, συγχαρητήρια αλλά πιστεύω οτι έχεις κάνει λάθη στην διαχείρηση των παιχτών και των οικονομικών.

Έχεις κρατήσει πολλούς μέτριους παίκτες, πούλησες φτηνά άλλους και δεν έκανες μεταγραφές που θα σε βοηθήσουν να κοντράρεις τους μεγάλους της Γαλλίας.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στα διοικητικα της ομαδας οι φημες εγιναν πραγματικοτητα.O αγαπητος Louis Nicollin Image μεταβιβασε το μεγαλυτερο ποσοστο των μετοχων στον ιταλο επιχειρηματια Vincenzo Serraiocco.Απο την αρχη της εμπολοκης του με τον συλλογο μου ξεκαθαρησε οτι σκοπος του ειναι να φερει τον Antoine Kompouare,αλλα θα με αφησει να δουλεψω ως το τελος του συμβολαιου μου(δηλαδη τελος της χρονιας) και βλεπουμε.βεβαια μετα απο 1 μηνα που μιλησαμε μου εκανε 2ετη ανανεωση και ποσο μαλλον με το τροπαιο στα χερια θα μιλαμε <<αλλη γλωσσα >> τωρα...
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Jordi_7 wrote:Πολύ καλή πορεία, συγχαρητήρια αλλά πιστεύω οτι έχεις κάνει λάθη στην διαχείρηση των παιχτών και των οικονομικών.

Έχεις κρατήσει πολλούς μέτριους παίκτες, πούλησες φτηνά άλλους και δεν έκανες μεταγραφές που θα σε βοηθήσουν να κοντράρεις τους μεγάλους της Γαλλίας.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
φιλε Jordi ισως εχεις δικαιο.Απλα προσπαθω να κρατησω το save μου σε αντικειμενικα επιπεδα.δεν ειναι δυνατον να φερω π.χ τον μεσσι στην ομαδα,και ας μπορω.σκοπος μου ειναι να δουλεψω σε γαλλικα προτυπα και συμφωνα με το αρχικο μου πλανο.25 μυρια μου δωσανε για μεταγραφες και δεν τα εχω αγγιξει
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν είπα να φέρεις τον Μέσι αλλά θαμπορούσες σιγά σιγά να μαζεύεις ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην Γαλλική αγορά.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
Vangelis21
Backup
Backup
Posts: 872
Joined: Sat Feb 06, 2010 8:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Dover
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σορρυ αλλα τον μεσι και να θες δεν μπορεις να τον φερεις.
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο πρωταθλημα το ευχαριστο ειναι οτι διατηρηθηκαμε σε υψηλες θεσεις αλλα το δυσαρεστο ειναι οτι παροτι 10 αγωνιστηκες πριν το τελος ημασταν 10 βαθμους πανω απο την 4η θεση,ενα απιστευτα επιπονο αγωνιστηκο προγραμμα μας αφησε ξανα εκτος champions league.

Image

Συνοπτικα τα αποτελεσματα μας΅

Image

Image

Image

Μπορειτε να παρατηρησετε οτι τον Μαιο σε 16 ημερες εδωσα 7 παιχνιδια.εκει νομιζα χαθηκε το σεντονι.κριμα για το εξαιρετικο πρωταθλημα του Soukouna που βγηκε πρωτος σκορερ με 22 γκολ.Οι προτασεις για παιχτες μου ερχονται ασταματητα,αλλα δεν θελω να κανω την ομαδα σουπερ μαρκετ.
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Πρέπει, την επόμενη χρονιά, να βγούμε οπωσδήποτε Champions League
User avatar
Vangelis21
Backup
Backup
Posts: 872
Joined: Sat Feb 06, 2010 8:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Dover
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εμμμ για αυτο πρεπει να εχουμε 25 παικτες ετοιμοπολεμους
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

crash dumps κυριοι και δεν κανει load.τι κανουμε τωρα?πρωτη φορα στο φετινο το συνανταω
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”