Δια πυρος και σιδηρου...

Κάθε αρχή και δύσκολη. Απο εδώ ξεκινάς...
Post Reply
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα απο πολυετη παρουσια στην σελιδα αποφασισα να κανω την πρωτη μου αποπειρα,να παρουσιασω και εγω την ιστορια μου στο τρεχον save.ενα save που πραγματικα διατηρειται δια πυρος και σιδηρου,καθως η απειλη του format εχει γινει πολυ εντονη πλεον....
H ομαδα που ανελαβα λοιπον ειναι η Image.
παιζω χωρις summer update και ανελαβα την ομαδα τον φεβρουαριο της πρωτης χρονιας .την βρηκα στην 16η θεση την 19αγωνιστικη και τελικα καταληξαμε στην τιμητικη 9η θεση.τα αποτελεσματα μας :Image
Οι μονες μεταγραφες που πραγματοποιηθηκαν ηταν 2 νεαρων ελευθερων ποδοσφαιριστων Image.ερχομενος στην γαλλια αποφασησα η νοοτροπια στις μεταγραφες,να ειναι η γαλλικη.δηλαδη επενδυσεις σε νεα παιδια με χαμηλο κοστος και μεγαλη μεταπωλητικη αξια.
Η τελικη βαθμολογια Image
Σιγουρα την νεα χρονια στοχευουμε ψηλοτερα,γιατι το υλικο που εχουμε ειναι εξαιρετικο και οι δυνατοτητες μας τεραστιες.για να δουμε....
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
Vangelis21
Backup
Backup
Posts: 872
Joined: Sat Feb 06, 2010 8:15 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Dover
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ενδιαφερουσα ομαδα. αντε αν δουμε
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ταυτοχρονα μου εγινε η τιμη να κατσω στον παγκο της Ελβετιας στους Ολυμπιακους αγωνες του Λονδινου.Image.
Για κακη μου τυχη επεσα πανω στην βραζιλια...αξιοπρεπεις παρουσια στην 8αδα και επιστροφη στην γαλλια αφου η θητεια μου στους σοκολαταδες τελειωσε.
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Καλή αρχή!
geo13pao
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Thu Jun 28, 2012 6:15 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη και με επιτυχιες!!!
User avatar
~Gate7~
Amateur
Amateur
Posts: 233
Joined: Fri Aug 10, 2012 7:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: I wish, you were a beer
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή!
Image
Image
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω πολυ!την τρεχω λιγο συντομα,γιατι ειμαι 4η χρονια και δεν θελω να κουρασω.

Ξεκιναμε λοιπον δευτερη κρισιμη για μενα χρονια.φετος ληγει το συμβολαιο μου και δεν νομιζω να ξαναδωθει σε εναν sunday league player η ευκαιρια να προπονησει παλι σε τοσο υψηλο επειπεδο,οπως το γαλλικο πρωταθλημα.οφειλω να φτιαξω κατι καλο λοιπον,με νεα παιδια που θα προσφερουν στον συλλογο και ταυτοχρονα ειτε παραμεινω ,ειτε οχι να εχω αφησει και κατι καλο πισω μου...και ειχαμε τις εξης κινησεις:Image
νεα παιδια,πολυ ταλαντουχα,που μεσω rotation θα παιρνουν χρονο συμμετοχης και αν χρειαστει θα μοσχοπωληθουν.χαρηκα ιδαιτερα για τον Reale γιατι δεν θελω να χασω το γαλλικο στοιχειο(ηδη πολλοι αφρικανοι προυπηρχαν.)Di gennaro και stengel με επεισαν κατοπιν δοκιμης,θελοντας να λειτουργησω οργανομενα συμφωνησα με την ιταλικη Piacenza που παιζει στην serie b για να παρουν χρονο συμμετοχης τα τσικο μου...
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
~Gate7~
Amateur
Amateur
Posts: 233
Joined: Fri Aug 10, 2012 7:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: I wish, you were a beer
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φιέρρο -doublekiss
Image
Image
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Kαλές μεταγραφές.. Για να δουμε τι θα κάνεις..
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η χρονια ξεκιναει με στοχο να κερδισουμε μια θεση για το europe league της νεας σεζον.σταδιακα πρεπει να μεγαλωσουμε τον συλλογο.
στα της προπονητικης να ενυμερωσω τους συναδελφους οτι σαν προπονηση χρησιμοποιω την fireblast και τα 2 συστηματα που εφαρμοζονται αναλογα με τον αντιπαλο ειναι Image και Image
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

η τελικη βαθμολογια μας βρισκει Image
4η θεση λοιπον.ο προεδρος με ανανεωσε για ακομα ενα χρονο πετυχαμε και την υψηλοτερη θεση στην ιστορια της ομαδας αλλα μενει γλυκοπικρη γευση.βγηκαμε 4οι ενω η 3η θεση που οδηγουσε champions league χαθηκε για 2 βαθμους.και για αυτο νομιζω οτι ευθηνεται το copa africa που μου στερησε 6 κορυφαιους παιχτες.Ait fanna belhalda cammara απο μεσοεπιθετικους,el kaoutari bedimo και saihi απο πισω...και απο αυτους οι 3 μαροκινοι το σηκωσαν κιολας αρα λειψαν για αρκετο χρονικο διαστημα.και το κερασακι στην τουρτα η παρουσια μας στον τελικο κυπελου.λουγκανο κεφαλια στο 95 και ξαπλα η πολη του μονπελιε...κριμαImage.τα αποτελεσματα της χρονιας συνοπτικα ImageImageImage
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
User avatar
~Gate7~
Amateur
Amateur
Posts: 233
Joined: Fri Aug 10, 2012 7:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: I wish, you were a beer
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κρίμα που δεν βγήκαμε ΤΣΛ...
Image
Image
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Κρίμα που δε βγήκαμε Τσάμπιονς λιγκ αλλά δε πειράζει! Προχωράμε

Αν μπορείς βάζε τη μια εικόνα κάτω από την άλλη κι όχι δίπλα γιατί είναι πολύ μπερδευτικό αν το δεις
User avatar
lawan
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 534
Joined: Mon Mar 20, 2006 11:50 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δεν σε καταλαβα.τι εννοεις?
Πήραμε βάρκες,πήραμε πλοία από την ΠΟΛΗ και από την Μ.ΑΣΙΑ και στην καρδιά μας πάντα θα μένει ΑΕΚ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ ΞΕΡΙΖΩΜΕΝΗ...
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Mαλλον να αφηνεις κενο αναμεσα στις εικονες, αν καταλαβα καλα.
Post Reply

Return to “ΕΠΣ”