Μηδενική (!) αύξηση χωρητικότητας γηπέδου

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
lostre79
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:27 pm
Football Manager της ομάδας: Aρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω τον Αρη και αγοραζουμε το Κλεανθης Βικελιδης (*) με σκοπο να αυξησουμε την χωρητικοτητα του γιατι διαφορετικα δεν γινόταν. Όταν πάω να κάνω την αυξηση χωρητικοτητας το συμβουλιο δεχεται και μου στελνουν μην. ότι τελικα αυξάνεται η χωρητικοτητα σε 22.574 (δηλαδή όσο ήταν και πριν) με συνολικο κόστος 0 γιουρος... -toixos2

Όσα quit-load και αν εκανα το αποτελεσμα ήταν ακριβως το ιδιο! Μεγαλη ξενερα :|
Θα επανελθω και με φωτος το απογευμα

*Νομιζα ότι το Βικελιδης είναι ιδιοκτησια του Α.Σ. Αρης, εκτος και αν εννοουν στο παιχνιδι ότι η ΠΑΕ το αγοραζει απο τον Α.Σ. για να γλιτωσει και καλα το ενοικιο (πχ 10% απο τα εισητηρια). Ας με διαφωτισει καποιος και σ'αυτό
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Γίνεται να ανεβάσεις save πριν συμβεί και μετά καθώς και screenshots;
*Νομιζα ότι το Βικελιδης είναι ιδιοκτησια του Α.Σ. Αρης, εκτος και αν εννοουν στο παιχνιδι ότι η ΠΑΕ το αγοραζει απο τον Α.Σ. για να γλιτωσει και καλα το ενοικιο (πχ 10% απο τα εισητηρια).
Κάπως έτσι. Ίσως το αλλάξω εν όψει FM2013 αν βρω τρόπο να πηγαίνουν ποσοστά από τα εισητήρια με άλλο τρόπο σε ερασιτέχνη κτλ.
lostre79
Trialist
Trialist
Posts: 71
Joined: Tue Jan 10, 2012 2:27 pm
Football Manager της ομάδας: Aρης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tα κουμαντα με τον προεδρο για την αυξηση της χωρητικοτητας!
Image


Και η υποτιθεμενη αυξηση :?
Image

-toixosmesh -toixosmesh -toixosmesh

@περιτρι, save απο πριν δεν εχω μιας και το εχω συνεχισει. Εχω κανα διμηνο πιο μετά. Πες μου πως να στο ανεβασω
User avatar
antonis barkaris
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Sat Oct 09, 2004 10:15 pm
Football Manager της ομάδας: Blyth Spartans
Αγαπημένη Ομάδα: Aris FC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν βλέπω κάτι το περίεργο... ΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ. Μάλλον το γήπεδο θα επεκταθεί αλλά θα το κρύψουν από την εφορία τα "τσακάλια" για να γλυτώσουν λεφτά... :)
Post Reply

Return to “Bugs”