κωδικος σφαλματος 41

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
giorgos 17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Apr 03, 2012 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια εγω παω να κανω load μου δειχνει την μπαρα φορτωσης κ ξαφνικα με πεταει εξω κ μου λεει κωδικος σφαλματος 41....ξερει κανενας να μου πει την λυση γιατι μου εχει σπασει τα νευρα???
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επειδή ο κωδικός δε λέει και πολλά (σε εμένα τουλάχιστον :P ), μπορείς να μας πεις τι άλλο γράφει το παράθυρο σφάλματος;
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

εχω και εγω το ιδιο και με πεταει εδω http://www.footballmanager.com/support/ ... en_gb.html
giorgos 17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Apr 03, 2012 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λοιπον εμενα μου βγαζει ενα εικονιδιο κ μου λεει <<οι διακομιστες του STEAM ειναι πολυ απασχολημενοι για να χειριστουν την αιτηση σας για το FM2012.κωδικος σφαλματος 41>> αυτο μου λεει κ με πεταει σε αυτην την σελιδα https://support.steampowered.com/kb_art ... 32&l=greek
giorgos 17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Apr 03, 2012 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

paidia as boithisei kapoios giati dn exw bgalei akrh akoma....
dgn8
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6048
Joined: Sun Jun 20, 2010 5:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λέει πως δεν έχεις αυθεντικό το FM. Αν το έχεις επικοινώνησε μαζί τους με email. Αλλιώς μπορείς να το αγοράσεις.
Proud member of "ΠΑΟΚ spammers worship Boloni 2011/2012" topic - Σελιδοcampeones 2011/2012
giorgos 17
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Apr 03, 2012 10:17 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

authentiko einai.apo to plaisio to phra.toso kairo epaiza xwris problhma.se euxaristw pantws file....
savilias
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed May 23, 2012 12:52 pm
Football Manager της ομάδας: Chealsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια εβγαλε ακρη κανενας με αυτο το προβλημμα γιατι το εχω κι εγω μου εχει σπασει τα νευρα!κολλαει συννεχεια στης 22 ιουνιου 2020 μπηκα σε πολλα ξενα φορουμ εκανα διαδικασια "validate" και παλι κολαει ειναι τρομερο εχουν σπασει τα νευρα μου σε ποιον ακριβως πρεπει να στειλω e-mail γιατι αυτο το στεαμ δεν απανταει ποτε δε μπορω να καταλααβω γιατι το δωσαν το παιχνιδι σε αυτους ολο προβλημματα βγαζει!!
savilias
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed May 23, 2012 12:52 pm
Football Manager της ομάδας: Chealsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

λοιπον το βρηκα μετα απο ωρες ψαξιμο!στο νεο patch οταν προσθετεις λιγκες μετα δημιουργιτε αυτο το προβλημμα και ακομα και validate να κανεις δεν διορθωνετε..αρα οποιος εχει το προβλημμα και δεν εχει προσθεσει λιγκες πρεπει να κανει validate ενω αν εχει προσθεσει λιγκες να γυρισει σε ενα save που δεν εχουν προσθεθει και να να τις αφαιρεσει!η sports interactive λεει μαλιστα οτι αν δεν εχεις προηγουμενο save λυπουντε δεν μπορουν να κανουν κατι....
Post Reply

Return to “Bugs”