ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΝΑΙΩΣΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΩΝ

Αναφέρουμε τα Bugs που έχουμε εντοπίσει. Προσοχή στους κανόνες!
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
dimitriseta
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Mon Jan 12, 2009 8:05 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα. Εχω το εξής πρόβλημα και μου συμβαίνει πρώτη φορά στα 7+ χρόνια που παίζω manager. Είμαι Ιανουάριο 2015 και για κάποιο λόγο ενώ έχω υπόλοιπο σε transfer και salaries budget, δεν με αφήνει να κάνω ανανεώσεις συμβολαίων. Επίσης πηγα να κλείσω ένα παικτη από άλλη ομάδα και ενώ είχα τα λεφτά για να τον αγοράσω, όταν ήρθε η ώρα για το συμβόλαιο ήταν όλες οι επιλογές αχνές και το μόνο που μπορούσα να πατήσω ήταν το walk away. Με κόκκινα γράμματα μου γράφει (could not make this...due to board restriction).Η αλήθεια είναι οτι το profit/loss είναι λίγο κοκκινισμένο αλλά δεν νομιζω να φταίει αυτό. Και ούτε μου έχει βγάλει κανένα μύνημα για transer embargo. Τι μπορεί να συμβαίνει -toixos2 !!!
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μήπως έχεις κλεισμένες μεταγραφές που θα σου ανεβάσουν πολύ το wage budget;
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Post Reply

Return to “Bugs”