Runtime Error (Microsoft Visual C++)

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
kouvari
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:15 pm
Football Manager της ομάδας: Beerschot F.C
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Status: Οσα ρουχα και να αγορασεις εγω θα σε σκεφτομαι παντα γυμνη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Εχει πεσει τελειως το SI και δεν με κανει καν register.....Τελος παντων....
Ειναι παρα πολυ ο κοσμος που εχει αυτο το προβλημα....
Εχω ενα laptop Sony Vaio 4gb...Intel Core Duo 2.27Ghz..
Το χερω οτι με το 3d match engine υπαρχει προβλημα σε laptop λογω καρτας γραφικων (ATi Mobility Radeon Hd 3470) και μου βγαζει μονο ενα αστερι
Εχω φορτωσει βεβαια kits και logos..αλλα οχι facepacks,ουτε αλλα ειδους γραφικων!
Τις πρωτες χρονιες του παιχνιδιου δεν υπηρχε κανενα προβλημα και ολα ηταν μια χαρα....Αφου εφτασα στο 2017 αρχισε να crasharei συνεχεια...
περιπου ανα δυο αγωνες...!!
Υποπτευομαι (μετα και απο διαβασμα αλλων topic) οτι το προβλημα προερχεται ή απο τα graphics ή απο το 3d match engine...
Απενεργοποιησα το 3d match engine....και παλι ομως crash....Οταν απενεργοποιησα τα graphics...περιμενα οτι ηταν απο αυτο αλλα
και παλι crash!!
Εχω κοιταξει παντου στο internet για το συγκεκριμενο προβλημα...και ανακαλυψα διαφορες λυσεις ειτε μεσω microsoft ειτε αλλλων προτασεων...
Καμια μα ΚΑΜΙΑ...Δεν ελυσε το προβλημα....
Εχει να προτεινει καποιος με το ιδιο προβλημα κατι αλλο...για να βοηθησει?Καποιος ειχε το ιδιο προβλημα και το ελυσε...PLS HELP
User avatar
Nickpes21
Asst Researcher Αιολικού
Asst Researcher Αιολικού
Posts: 6412
Joined: Tue May 27, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Αιολικος Μυτιληνης
Status: Δε γινεται Δε γινεται τη διαιτα ν'αρχισω, μπροστα στη πρωτη λιχουδια θα σπάσω θα λυγίσω
Location: Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου (και 15 μέρες το χρόνο στη πατρίδα!!)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πλέον το έχω και εγώ ... είμαι στην 7η σεζόν και από τα τέλη της 6ης σταδιακά έχει αρχίσει να εμφανίζεται, στην αρχή μόνο όταν έπαιρνα κάποια Screenshot στη διαρκεια η στο τέλος ενός αγώνα, όμως σήμερα μου το έκανε και ενώ παιζόταν ένας αγώνας ... έχω ξενερώσει απίστευτα
"Μετά από τις ανακοινώσεις των δυο μεγάλων του Ελληνικού ποδοσφαίρου για τον παραιτηθέντα πρόεδρό της ΕΠΟ κ Γκαγκάτση, η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ εκπροσωπώντας μία μεγάλη μερίδα φιλάθλων δεν μπορεί να παραμείνει αμέτοχη.

Ως εκ τούτου, συμπάσχουμε για την αποχώρηση του κ. Γκαγκάτση και τρανή απόδειξη αυτού του γεγονότος είναι ότι τα χαρτομάντιλα στην περιοχή της Μαγνησίας ...τελείωσαν!

Ο δε πρόεδρος μας κήρυξε πενθήμερη απεργία πείνας λόγω της ...απρόσμενης κατάθλιψής του".
User avatar
gabonese99
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Thu May 31, 2012 9:21 pm
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Real,Atletico M.,Arsenal,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι όντως μιλάμε για πολύ ξενέρωτο πράγμα ενώ κερδίζω την άλλη ομάδα 3-0 και 4-0 ξαφνικά σκάει αυτό και...
User avatar
gabonese99
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Thu May 31, 2012 9:21 pm
Football Manager της ομάδας: Atletico Madrid
Αγαπημένη Ομάδα: Real,Atletico M.,Arsenal,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδιά με αυτό το runtime error έχω ΣΟΒΑΡΟΤΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ -toixos2 -toixos2
Δεν μπορώ να ολοκληρώσω έναν αγώνα...πρέπει να πηγαίνω σε διακοπές αλλά και πάλι ξαναχτυπάει μετά από λίγο δηλαδή πρέπει να κάνω save σε κάθε λεπτό που παίζω??????Και εντάξει αυτό ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ???????

Βοηθήστε σας παρακαλώ :( :(
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”