Πρόβλημα στην εγκατάσταση (lang_db.dat)

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
liberistas
Trialist
Trialist
Posts: 68
Joined: Sat Aug 05, 2006 12:11 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημέρα!! Παιδιά, έχω ένα πρόβλημα κατά την εγκατάσταση του παιχνιδιού!
Ενώ εδώ και καιρό επαιζα κανονικά το παιχνίδι, πριν λίγες μέρες αποφάσισα να κάνω format στον υπολογιστή. Μετα το format κ αφού εγκατέστησα διάφορα βασικά προγράμματα, είπα να εγκαταστήσω και το FM12. Όταν όμως ξεκίνησε η εγκατάσταση, μετά από λίγο μου εμφάνισε το μήνυμα ότι δεν μπορούσε να αντιγράψει απο το cd το αρχείο lang_db.dat .

http://imageshack.us/photo/my-images/824/screenlom.jpg/
Πάτησα την επιλογή 'ignore', αλλά αφου τελείωσε η εγκατάσταση κ ξεκίνησα νέο παιχνίδι, μου έβγαζε μήνυμα ότι λείπει το προαναφερθέν αρχείο! Όσες φορές κι αν προσπάθησα (με απεγκατάσταση κ επανεγκατάσταση), δεν άλλαξε κάτι.

Υπάρχει κάποια λύση-πρόταση?

Ευχαριστώ!!
User avatar
multiplier
Football Legend
Football Legend
Posts: 13242
Joined: Tue Nov 07, 2006 9:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Valencia
Status: 5
Location: Χαϊδάρι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκίμασε να εγκαταστήσεις το παιχνίδι μέσω steam, χωρίς το CD. Δώσε τον κωδικό που λέει στο βιβλιαράκι από πίσω και άσε το steam να κατεβάσει το παιχνίδι και να το εγκαταστήσει. Μετά θα ειναι ΟΚ.
DEATH TO THE SALAD EATERS!

:headbang: Take a look to the sky just before you die
:headbang: it 's the last time you will
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”