Runtime error κτλπ...

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
TRoas
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun May 11, 2008 8:31 pm
Football Manager της ομάδας: Auxerre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σας.

Προ-αγόρασα το football manager 2012. Ποτέ δεν κατάφερα να το παίξω πραγματικά. Πάντα ανα 1-2 ή ακόμη και στο ίδιο πάντα ματς, μου εμφανίζεται το runtime error. Προσπάθησα περίπου 2 εβδομάδες να το "φτιάξω". Έψαξα forums, έκανα πολλά προτεινόμενα πράγματα, αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μπόρεσα να παίξω κανονικά. Το παράτησα για αυτό το λόγο, αλλά τώρα και με την ευκαιρία του Euro, αποφάσισα να προσπαθήσω επιτέλους να βρω τη λύση.

Απευθύνομαι σε εσάς, διότι σας βλέπω να χαίρεστε το παιχνίδι και σε πολλά θέματα στο forum το πρόβλημα κάποιων λυνόταν. Μάταιο όμως για μένα. Δοκίμασα 5-6-7 πράγματα να κάνω από αυτά αλλά ακόμη δεν υπάρχει κάποιο αποτέλεσμα. Έχω φτάσει σε κάποιο σημείο απόγνωσης και νεύρων γιατί στην ουσία χαράμισα τα λεφτά μου.

Μπορώ να σας παρέχω οποιαδήποτε πληροφορία θέλετε όσον αφορά τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή μου.

Παρακαλώ για βοήθεια, να απολαύσω ένα από τα αγαπημένα μου παιχνίδια.

Με εκτίμηση, Αλέξανδρος

email: fcom03aap@hotmail.com
TRoas
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun May 11, 2008 8:31 pm
Football Manager της ομάδας: Auxerre
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγγνώμη για την ενόχληση. Μπορεί να κλειδώσει/διαγραφεί. Έβαλα το 2D, 1 πρωτάθλημα αντί για 4 και δεν αντιμετώπισα πρόβλημα εως τώρα (πέρασα όλα τα φιλικά και τους αγώνες του UEFA χωρίς να κολλήσει).
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”