Αλλαγή των finances σε competition;

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
yannis1980
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Wed Jan 07, 2009 2:25 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξέρει κανείς πως αλλάζουμε τα οικονομικά στοιχεία, όπως εσοδα από τηλεοπτικα, διαφημίσεις κ.α, σε ολόκληρο το πρωτάθλημα, και όχι σε κάθε ομάδα ξεχωριστά στο editor?
thnx.
Theodoros-13-
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Wed Dec 29, 2010 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το χρειαζομαι και εγω αυτο απο που αλλαζω τα τελικα φινανσες παιδια??(αυτα που παιρνει μετα το τελος του πρωταθηλματος αναλογα με την θεση χελπ πλεασε! :-) )
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Μέσω του official editor δεν νομίζω να γίνεται σε ήδη υπάρχουσες κατηγορίες αυτό που λέτε. Δεν γνωρίζω με προγράμματα τρίτων.
Theodoros-13-
Trialist
Trialist
Posts: 58
Joined: Wed Dec 29, 2010 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

φιλε μου εχω κατεβασει το κυπριακο πρωταθλημα και αυτος που το εφτιαξε τα εκανε ολα και πλαυοφφς και ολα ΑΛΛΑ εκανε λαθος και εβαλε ποιο πολλα λευτα απο οτι επρεπε να περνουν οι ομαδες στο τελος της χρονιας αναλογα με την θεση πως να το αλλαξω αυτο καποιος που γνωριζει?
F.Torres
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 268
Joined: Tue Apr 01, 2008 3:28 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ομόνοια Λευκωσίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Theodoros-13- wrote:φιλε μου εχω κατεβασει το κυπριακο πρωταθλημα και αυτος που το εφτιαξε τα εκανε ολα και πλαυοφφς και ολα ΑΛΛΑ εκανε λαθος και εβαλε ποιο πολλα λευτα απο οτι επρεπε να περνουν οι ομαδες στο τελος της χρονιας αναλογα με την θεση πως να το αλλαξω αυτο καποιος που γνωριζει?
Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα,μήπως υπάρχει κανείς που να ξέρει πως θα αλλάξουμε τα χρήματα που παίρνουν οι ομάδες στο τέλος της σεζόν?
Μου το είπε η τσιγγάνα μου το είπε και ο γιατρός μπύρα και η ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ είναι ο λόγος για να ζω!!
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ..
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”