ερωτησεις για editor

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
nikos_pa
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Mon Mar 23, 2009 8:52 pm
Football Manager της ομάδας: Fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα συναδελφοι manager,

προσπαθω να μεταφερω μερικες ομαδες (barca , real, inter, bayern) στο αγγλικο πρωταθλημα αλλα μου βγαζει προβληματα. Κανω swap τις ομαδες τιποτα
αλλαζω εθνικοτητα/χωρα παλι τιποτα
τι αλλο πρεπει να αλλαξω
υπαρχει αλλος editor (εκτος του παιχνιδιου)πιο ευχρηστος.?

ευχαριστω

επισης πως κανω add εναν δικο μου παικτη πχ στη totenham . υπαρχει επιλογη create new player??
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5911
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

nikos_pa wrote:καλησπερα συναδελφοι manager,

προσπαθω να μεταφερω μερικες ομαδες (barca , real, inter, bayern) στο αγγλικο πρωταθλημα αλλα μου βγαζει προβληματα. Κανω swap τις ομαδες τιποτα
αλλαζω εθνικοτητα/χωρα παλι τιποτα
τι αλλο πρεπει να αλλαξω
υπαρχει αλλος editor (εκτος του παιχνιδιου)πιο ευχρηστος.?

ευχαριστω

επισης πως κανω add εναν δικο μου παικτη πχ στη totenham . υπαρχει επιλογη create new player??
Για τις ομάδες που λες δεν έχω ιδέα αλλά για νέο παίχτη θα πας People--> Add---> και τον φτιάχνεις.
User avatar
mike_kosmadakis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun May 04, 2014 12:47 am
Football Manager της ομάδας: real madrid
Αγαπημένη Ομάδα: real madrid,ofi,OM
facebook προφίλ: mihalis.kosmadakis
Location: irakleio kritis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kalispera!!re paidia mia βοηθεια.. θελω να φτιαξω ενα δικο μου wonderkid sto editor.. xerei kaneis pws ftiaxneis wonderkid sto editor???
ΥΓ. να φτιαξω γενικα παιχτη ξερω..για να τον κανω wonderkid τι πρεπει να κανω?
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”