Kara DMC,DC ~1.5 mil

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Αμυντικούς Μέσους DΜC!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραιος παιχτης φαινεται.. Τον πηρα πρωτη χρονια στην αρχη με Ajax 1,1M αλλα κ μενα μου φαινεται να του ταιριαζει η θεση του DC καλυτερα.. Παντως στο πρωτο ματς της χρονιας με τη Twente για το Super Cup τον εβαλα δεξι μπακ!! (τραυματιστηκε ο Γρηγορης και ο Romario ερχεται το χειμωνα), και εβγαλε 7,50 rating σε μια νικη με 1-0......
rtms
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2062
Joined: Fri Jul 25, 2008 9:48 pm
Football Manager της ομάδας: S.S LAZIO
Αγαπημένη Ομάδα: PAOK
Status: GOOD NIGHT LEFT SIDE
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eχει πολυ καλα στατιστικα αλλα τον εκανα σκαουτ στην τοτεναμ που ειμαι και ο σκαουτερ μου (16-17 ability kai potential αντιστοιχα) μου εβγαλε 2αστερια στο πρωτο και 2.5 ως εξελιξη..
slashaxlrose13
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Feb 05, 2012 11:32 am
Football Manager της ομάδας: napoli fc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια εχω την ναπολι στην 4η σεζον κ παω για τσαμπιονς λινγκ κ κτλ..θα μ φανει χρησιμος σε τετοιο επιπεδο ή μπα?
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

slashaxlrose13 wrote:παιδια εχω την ναπολι στην 4η σεζον κ παω για τσαμπιονς λινγκ κ κτλ..θα μ φανει χρησιμος σε τετοιο επιπεδο ή μπα?

Φιλε απ οτι εχω δει και στο Genie Scout δεν εχει καλο Potential.. Καλος στην αρχη, ετοιμος, αλλα κ εγω τον πουλησα νωρις.
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το PA δεν κανει τον παιχτη. Ειναι απλα ενα μετρο εξελιξης. Προσωπικα απο το Genie Scout εχω συμπαιρανει οτι αν θες να δεις την πραγματικη αξια ενος παιχτη για την θεση του τοτε πρεπει να δινεις καθαρα σημασια στο best potetional rating κ μονο. Μια χαρα παιχταρας ειναι ο Kara ειτε σαν DMC ειτε σαν DC.
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
stavros_skala
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2207
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Blackburn, ΑΕΚ Λάρνακας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μια χαρα κανει ο Καρα για Τσ.Λ.
με heading 17 marking 17 tackling 15 τέτοια physical και above average mental τι το θελεις το potential?
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kapoios wrote:Το PA δεν κανει τον παιχτη. Ειναι απλα ενα μετρο εξελιξης. Προσωπικα απο το Genie Scout εχω συμπαιρανει οτι αν θες να δεις την πραγματικη αξια ενος παιχτη για την θεση του τοτε πρεπει να δινεις καθαρα σημασια στο best potetional rating κ μονο. Μια χαρα παιχταρας ειναι ο Kara ειτε σαν DMC ειτε σαν DC.
Μια χαρα παικτης ειναι δεν λεω οτι δεν κανει για τσ λ... μονο οτι δεν γινεται καλυτερος απ οτι ειναι στα 21.. και οντως ειναι καλος και σαν DC...
slashaxlrose13
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Feb 05, 2012 11:32 am
Football Manager της ομάδας: napoli fc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια τελικα τον αγορασα τελικα κ μεχρι στιγμης εχει παιξει 6 αγωνες[1 τσ.λινγκ] κ μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποιημενος!!ηθελα εναν παιχτη ψηλο[για τις κεφαλιες],δυνατο,γρηγορο κ με καλο τακλινγκ κ marking επειδη ο inler πατησε τα 31,κ μπορω να πω οτι μεχρι στιγμης το Kara ειναι τουμπανο!!τον βαζω DMC κ τα καθαριζει ολα!!
User avatar
jorge_r21
Amateur
Amateur
Posts: 114
Joined: Sun Dec 25, 2011 6:00 am
Football Manager της ομάδας: BVB
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

slashaxlrose13 wrote:παιδια τελικα τον αγορασα τελικα κ μεχρι στιγμης εχει παιξει 6 αγωνες[1 τσ.λινγκ] κ μπορω να πω οτι ειμαι ικανοποιημενος!!ηθελα εναν παιχτη ψηλο[για τις κεφαλιες],δυνατο,γρηγορο κ με καλο τακλινγκ κ marking επειδη ο inler πατησε τα 31,κ μπορω να πω οτι μεχρι στιγμης το Kara ειναι τουμπανο!!τον βαζω DMC κ τα καθαριζει ολα!!

Ωραιος φιλε αντε και Τσου-Λου!
slashaxlrose13
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Feb 05, 2012 11:32 am
Football Manager της ομάδας: napoli fc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σε ευχαριστω ρε φιλαρακι!!το εχω παρει 2 φορες μεχρι τωρα,παμε για το 3ο το καλο!!:)
User avatar
kapoios
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 678
Joined: Wed Feb 01, 2006 4:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ahtletic Bilbao
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: Victorious Athletic celebrates famous Quadraple!
Location: Αιγάλεω
Has thanked: 0
Been thanked: 0

jorge_r21 wrote:Μια χαρα παικτης ειναι δεν λεω οτι δεν κανει για τσ λ... μονο οτι δεν γινεται καλυτερος απ οτι ειναι στα 21.. και οντως ειναι καλος και σαν DC...
Καθε άλλο, ο Kara εξελίσσεται μέχρι τα 25 του. Για αυτο κ το CA του είναι χαμηλότερο στην αρχή
Υπολογιστής, αξία : 900 € , Σύνδεση στο Ιντερνετ, αξία : 20 € Χρήση του Viber, αξία : 0 €, το να σε κρατάω απασχολημένο με αυτό το ηλίθιο μήνυμα, αξία : ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΗ
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Και MC Ball Winning κανει δουλεια.. Νταξει κυριως DMC τον βαζω και γω και ειναι πολυ αξιοπιστος. Ειναι επιπεδου CL για οσους ρωτατε.
slashaxlrose13
Trialist
Trialist
Posts: 30
Joined: Sun Feb 05, 2012 11:32 am
Football Manager της ομάδας: napoli fc
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον εχω για 2η χρονια στην ναπολι κ πραγματικα ο ανθρωπος δν παιζεται!!τον βαζω DM anchor man κ πραγματικα δν περναει τπτ!!ποτε δν εχει πεσει η αποδοση τ κατω απο 7.0!!πιστευω οτι ειναι απαραιτητο εργλειο για καθε ομαδα!!
Post Reply

Return to “DMC”