Darko Lazovic-AMRC 1m

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους MR/AMR!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
DaVitzi
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Oct 28, 2011 1:10 pm
Football Manager της ομάδας: olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο : Darko Lazovic
·Θέση : AMR/C
·Ηλικία : 19
·Ομάδα : Red Star
·Εθνικότητα : Serbian
·Αξία αγοράς : 1m
Spoiler: show
Image

Τίμιο παιχτάκι με πολύ καλά στατιστικά για εξτρέμ. Αξίζει να τον τσεκάρετε. Στα αρνητικά του είναι ότι πρέπει να έχεις φορτώσει το σέρβικο πρωτάθλημα και το ότι πιάνει θέση ξένου. Στα θετικά η ευκολία του να παίζει ως δεξί εξτρέμ αλλα και δεκάρι με καλά ποσοστά κυρίως στο σκοράρισμα. Εγώ τον έχω ως 2η επιλογή φέτος γιατί έτυχε να τραυματιστεί και αγόρασα Βιερίνια. Όλες τις άλλες χρονιές ήταν βασικός με 2η επιλογή Φετφατζίδη και Θανάση Καραγκούνη. Αρχικά δεν ενθουσιάζει σαν απόδοση γιατί θέλει εμπιστοσύνη και παιχνίδια στα πόδια του αλλά αργότερα θα σας αποζημιώσει και με το παραπάνω καθώς σε μένα έχει αποκτήσει κ μεταπωλητική αξία (μου τον ζητάνε ομάδες όλα τα χρόνια που τον έχω με 5 και 6 εκατομ. ευρώ) οπότε τον ξεφορτώνεστε και εύκολα αν νιώσετε πως δε σας κάνει.
Στόχος μου είναι να βοηθήσω τους παίχτες του FM που ξεκινάνε τη καριέρα τους με μικρές ομάδες, να χτίσουν την ομάδα τους με οικονομικές και όσο πιο πολύ γίνεται ποιοτικές λύσεις για το ρόστερ ή τον πάγκο τους. Επίσης όντας παίχτης του μάνατζερ επι σειρά ετών θα παραθέσω και κάποιες τακτικές μόλις μου δοθεί η ευκαιρία.
Post Reply

Return to “MR/AMR”