Παναθηναϊκός

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
stefanos_kapino
Trialist
Trialist
Posts: 72
Joined: Thu Jan 19, 2012 8:26 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδιά.Να ρωτήσω ,έχω τον Παναθηναικό.Απέλυσα τον Γκόμες ,από βοηθό και πήρα τον Παύλο Αδάμο.Εκεί λοιπόν,που μπαίνεις πριν να ξεκινήσει ο αγώνας και δίνεις οδηγίες στους παίκτες για τον αντίπαλο,έπαιζα με πανιώνιο και δεν μου χε να επιλέξω τον Αδάμο,μάλλον και καλά επειδή δεν γνώριζε ο Αδάμος.Τον έδιωξα πήρα ένα γερμανό και αφτός,μια χαρά,δίνει οδηγίες.Ξέρετε γιατί έγινε αυτό?Και γενικότερα,πως μπορώ να κρίνω αν ένας βοηθός έχει αυτές τισ γνώσεισ,ώστε να μην την ξαναπατήσω?
User avatar
de_grecia13
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 263
Joined: Thu Oct 27, 2011 4:24 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos, Juventus
Status: Παναθα μου!!!!
Location: Αιγάλεω Αττικής
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SAMSUNG wrote:Εμενα στα μεσα της πρωτης σεζον με πηρε ο βασιλης σοφικιτης(αγνωστος).Με την πορεια που εκανα(8 του τσαμπιονς λιγκ,πρωταθλημα ελλαδος στο τσακ) διαμοορφωσα αυτο το ροστερ στην 2η σεζον. http://imageshack.us/f/857/panathinaikosaotacticso.png/ οποιος θελει να με ρωτησει κατι ειμαι ανοιχτος.Δεν εχω κανει καμια λαμογια σε περιπτωση που ρωτησουν καποιοι :D
αρχηγε εχεις φτιαξει ενα ωραιο ροστερ για 2η χρονια.... καλο θα ηταν να μειωνες λιγακι τον μεσο ορο ηλικιας... εχεις πολλους παικτες που ειναι πανω απο 30!....προκειμενου να χτισεις μια ομαδα που θα πρωταγωνιστει για χρονια, ψαξε και φερε ταλεντακια....
Vittoria per gli Assassini!
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de_grecia13 wrote:
SAMSUNG wrote:Εμενα στα μεσα της πρωτης σεζον με πηρε ο βασιλης σοφικιτης(αγνωστος).Με την πορεια που εκανα(8 του τσαμπιονς λιγκ,πρωταθλημα ελλαδος στο τσακ) διαμοορφωσα αυτο το ροστερ στην 2η σεζον. http://imageshack.us/f/857/panathinaikosaotacticso.png/ οποιος θελει να με ρωτησει κατι ειμαι ανοιχτος.Δεν εχω κανει καμια λαμογια σε περιπτωση που ρωτησουν καποιοι :D
αρχηγε εχεις φτιαξει ενα ωραιο ροστερ για 2η χρονια.... καλο θα ηταν να μειωνες λιγακι τον μεσο ορο ηλικιας... εχεις πολλους παικτες που ειναι πανω απο 30!....προκειμενου να χτισεις μια ομαδα που θα πρωταγωνιστει για χρονια, ψαξε και φερε ταλεντακια....
Στη θεση σου θα ειχα 2 πιο γρηγορα CB θα εβαζα Λετο in.for και θα επαιζα fluid αντι για balanced.
jimbalis
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Mon Oct 29, 2007 9:21 pm
Location: Kerkyra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SAMSUNG wrote:Εμενα στα μεσα της πρωτης σεζον με πηρε ο βασιλης σοφικιτης(αγνωστος).Με την πορεια που εκανα(8 του τσαμπιονς λιγκ,πρωταθλημα ελλαδος στο τσακ) διαμοορφωσα αυτο το ροστερ στην 2η σεζον. http://imageshack.us/f/857/panathinaikosaotacticso.png/ οποιος θελει να με ρωτησει κατι ειμαι ανοιχτος.Δεν εχω κανει καμια λαμογια σε περιπτωση που ρωτησουν καποιοι :D

Αδερφέ βαλε τα ελληνάκια που έχεις μέσα... Αντε γιατι χανόμαστε...
Ένας τρόπος υπάρχει να μάθεις να αγαπάς. ΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗ ΤΕΡΛΕΓΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!
chicha14
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Wed Jun 29, 2011 9:27 pm
Football Manager της ομάδας: ofi crete
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε φιλε μου κανεις μια χαρη μπορεις να μου δωσεις καποιο save σου με τον παναθηναικο ... σε εγλιπαρο
andreas35
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7204
Joined: Tue Jul 28, 2009 12:18 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: ΠAO, Παναιτωλικός, Real
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

chicha14 wrote:ρε φιλε μου κανεις μια χαρη μπορεις να μου δωσεις καποιο save σου με τον παναθηναικο ... σε εγλιπαρο
viewtopic.php?f=309&t=35620&start=15

Τσέκαρε
geo13pao
Amateur
Amateur
Posts: 126
Joined: Thu Jun 28, 2012 6:15 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα, καλως σας βρηκα!
Εχω παρει τον Παναθηναικο, πουλησα ολους τους ασχετους (10Μ εβγαλα, 5Μ ο νινης για την παρμα) και πηρα τους:
Μορα (free)
Nτε Φρειτας (free)
Παλετα (1,8Μ)
Ιμπανεζ (1Μ)
Πηρα πρωταθλημα,κυπελο και εφτασα μεχρι τους 8 του C.L.
απο τα θετικα ο ρουντολφ,πολυ καλος αλλα δεν μπορεσα να τον αποκτεισω, και απο αρνητικα οτι ο τζιγγερ αγορασε την ομαδα, και μου εδωσε σχεδον 5Μ την 2η χρονια.
Με προβληματιζει πως βαζω 3 γκολ στον ολυμπιακο, μπενφικα, τσσκα μοσχας και χανω ευκολους αγωνες οπως με πανιονιο...
User avatar
Sokinv
Manager
Manager
Posts: 4982
Joined: Wed Dec 03, 2008 4:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια...Ας πουμε οτι ξεκιναω save με τα τωρινα δεδομενα του Παναθηναικου ποιους παιχτες κατα τη γνωμη σας θα διωχνατε και ποιους θα περνατε ?
User avatar
DDT37
Trialist
Trialist
Posts: 28
Joined: Sun Dec 07, 2003 12:00 am
Location: 37 (:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σου Sokinv ;)

Θα εδιωχνα Sow, Ιωαννιδη, Toche, Μαρίνο ή Γιουρκα, Μπαρμπαρούση, Κοτσολη, και ισως Πετροπουλο, αναλογα με το ποσο καλα θα καλυπτα τις θεσεις στην επιθεση κλπ. Μου περισσευει και ο βελασκεζ γιατι γενικα παιζω με μικρα ροστερ, αλλα τον εχω κρατησει.

Προσωπικα πηρα 2 εμπειρα πλαγια μπακ απο Ιταλια, τους Cassetti και Grosso, τον Pascal Feindouno για δεξια/amc και τον amara diane για poacher... Ολοι ακριβα συμβολαια αλλα χωρεσανε.
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”