'Αρης

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
SAMSUNG
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Nov 27, 2009 3:33 pm
Football Manager της ομάδας: aiolikos
Αγαπημένη Ομάδα: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα.Πρωτη χρονια ειμαι δευτερος οντας πισω απο τον Παοκ.σε 5 αγωνες εχω 4 νικες και μια ηττα εκτος απο την ΑΕΚ με 1-0(επαιζα με κοκκινη του τοχα απο το 10').Πουλησα Σιφακα 1.6Μ,Λαζαριδη 200κ,1,1 Τσεσαρεκ,150κ τον γκαρσια λογω μεγαλου συμβολαιου,Νετο 1Μ,και πορτιγια 180κ.Πηρα για την αμυνα Μορα με σκληρα παζαρια για να του ριξω τις απαιτησεις.Επισης πηρα γκαλιτσιο και μποντναρ για δεξια.Επισης ενα νεο ταλεντακι στην αμυνα τον Petitprez.Κεντρο θεωρησα οτι με καπετανο τοχα πριτα βρανιες φατι κατιδη ειμαι πληρης.επιθεση πηρα δανεικο halenar που εχει τρομερα τελειωματα και μακρινο σουτ.Προσθεσα επισης τον Serges Deble δανεικο λογω ταχυτητας.Παιζοντας το συστημα τεν κατε η ομαδα αποδιδει καλα αλλα ειμαι προβληματισμενος απο τον Ουμπιντες σε ρολο δεξιου εξτρεμ.Εχοντας βελτιοσει ta finances αισθητα περιμενω ευκαιριες στην αγορα.Μελημα μου ειναι να φτιαξω μια ομαδα με αρκετους ελληνες
santaface
Amateur
Amateur
Posts: 122
Joined: Sat Oct 28, 2006 7:10 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν και είμαι ολύμπιακος, στο manager ισχύει το "Γίνε Άρης να γουστάρεις!". Λοιπόν, βάση αυτων που προτείνατε κράτησα πολλά και παραθέτω ομάδα "ΚΟΛΑΣΗ"!

Σύστημα 4-4-2 Κλειστός Ρόμβος

GK Jakupovic, Vellidis, Dioudis
DR Todorov, Galitsios
DL Michel, Agtzidis
DC Gioda, Marcos Caceres, Moras, Lazaridis
DMC Vranjes, Faty
MC Katidis, Prittas
MC Papasterianos, Anakoglou, Portilla
AMC Arroyo, Kapetanos
ST Soltani, Mouche
ST Osvaldo, Torassa

+ Triantafyllakos, Gianniotas

Μεταγραφές πάντα σε 48 δόσεις Κωτσόβολος! 2,8m ξόδεψα (10 παίκτες ήρθαν) και εισέπραξα απά τις πωλήσεις και δανεισμούς 6,25m κασέρι! (14 παίκτες χαιρέτησαν)

1 παιχνίδι πρωτάθλημα εχω παίξει οταν τελειώσω τη σαιζόν θα κάνουμε τη σούμα!
?Don't worry about a thing, every little thing is gonna be alright? Bob Marley
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Προς Korgtriton: Τον Σηφακη τον πουλαω 2 μυρια και κατι στην Χερενφεεν, μια και ειναι αρχη μου " η υπογραφεις η τον πουλο". Τον καλυψα με ενα σερβο τζαμπαντανα, τον Τζουρισιτς (δες αν σε ενδιαφερει ποστ σχετικα με παικτες, στους τερματοφυλακες). Τον Καπετανο τον εκανα λυση συμβολαιου, διοτι και irl ειναι κρεας, ποσο μαλλον στο FM. Για τον Φιγκουεροα παιζει να εχω και εγω ευθυνη που δεν βγηκε, αλλα μανατζερ ειναι, σε σενα αφρος, σε μενα πατος. Συμβαινει.

Προς happyyyy1986: Λογικο ειναι να προτεινουμε εκκαθαρισεις, αφου η πλειοψηφια των παικτων ειναι παρταλια. Αν ειχα ποστο στον Αρη τους περισσοτερους δεν θα πηγαινα να τους πουλησω, θα τους εβαζα σε μια βαρκα να τους βουλιαξω, να γλυτωσει ο κοσμος. Ειδαμε και irl τι καμαρια εφερε ο Κοντης. Ποιος Τοχα, ποιος Καζναφερης, ποιος Καπετανος, ποιος ΓΚΑΡΣΙΑ? Δηλαδη ενταξει, στην πραγματικη ζωη βγαζω φλυκταινες να τους βλεπω, οχι να τους ανεχομαι και στο manager. Ειπαμε, ειμαι λεβεντης, αντεχω, αλλα ποσο ακομα? Εδω σκεψου οτι εχω να δω φορ της προκοπης (κατι εκανε ο Καμπορα, αλλα ποιος ξερει τι εγινε παλι) απο τοτε που ειχα τον Γκλουσκεβιτς.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”