S.S.C NAPOLI

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image







Γνωστή σε όλους εδώ φαντάζομαι μια ομάδα που εδω και 2-3 χρόνια δείχνει έτοιμη για κάτι αξιόλογο τόσο στην Ευρώπη όσο και στην Ιταλία.
Η Νάπολι αν και μια ομάδα με πλούσια ιστορία ποτε δεν άνηκε στο πάνθεον του Ιταλικού πρωταθλήματος.Don't get me wrong αλλα η αλήθεια είναι οτι πρώτα έρχονται οι Μίλαν,Γιουβέντους,Ίντερ,Ρόμα και μετα η Νάπολι.Επειδή λοιπόν εμείς θέλουμε να το αλλάξουμε αυτό πάμε με την ευχή του Ντιέγκο να οδηγήσουμε τη Νάπολι εκεί που τις αξίζει








Image

Budget
To budget που έχουμε να κινηθούμε είναι αρκετά μεγάλο ακόμα και αν θέσουμε χαμηλούς στόχους έτσι έχουμε:
:arrow: Top Half Finish=11.75/61m
:arrow: Euro Cup(League)=14.75/67m
:arrow: Champions Cup=16/69m
:arrow: Title Challenge=17.25/71m
:arrow: Winner=18.25/72m
Προσωπικά το Title Challenge με καλύπτει.

STAFF
Image

Λοιπόν σε αυτό το τομέα δε ξέρω και πολλά πράγματα αλλα νομίζω οτι αυτοί που έχουμε κανουν καλή δουλειά.
Παρ’όλ’αυτα απο οτι έχω παρατηρήσει εγώ στο save μου για εναν παράξενο λόγο κανείς δε δέχεται να ανανεώσει!!
Έτσι απο τη στιγμή που θα λήξουν τα συμβολαιά τους θα χρειαστούμε τους αντικαταστάτες τους.

Προτάσεις για πιθανούς αντικαταστάτες:
:arrow: Jairo Leal-Assistant Manager
Spoiler: show
Image
:arrow: Ayres Albuquerque-Scout
Spoiler: show
Image
Για αυτον υπάρχει και τόπικ στο υπο-φόρουμ του Προτάσεις για παίκτες-προπονητές:
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=285&t=34474


:arrow: Moracy Sant'Anna-Fitness Coach
Spoiler: show
Image
Σχήμα-Τακτική
Image
4-3-2-1 με μια ματια -σαν 4-3-3 το εμφανίζει το μάνατζερ-.
Κατα την αποψή μου το σύστημα αυτό ταιριάζει απόλυτα στη Νάπολι και θα σας πρότεινα να "κολλήσετε"πάνω του.
Player Position=Role=>Duty
GK=Goalkeeper =>Defend
DC=Central Defender =>Defend
DC=Central Defender =>Defend
DR=Wing Back =>Automatic
DL=Wing Back =>Automatic
MC=Box To Box Midfielder =>Support
MC=Advanced Playmaker =>Attack
MC=Ball Winning Midfielder =>Defend
AML=Inside Forward =>Attack
AMR=Inside Forward =>Attack
ST=Complete Forward =>Attack

Player Instructions
GK=Κανένα
DC=Free Kicks=>Attacking=>Go Forward,Corners=>Attacking=>Go Forward τα υπόλοιπα όπως είναι
DC=Free Kicks=>Attacking=>Go Forward,Corners=>Attacking=>Go Forward τα υπόλοιπα όπως είναι
DR=Run From Deep=>Often,Through Balls=>Often,Wide Play=>Hug Touchline τα υπόλοιπα όπως είναι
DL=Run From Deep=>Often,Through Balls=>Often,Wide Play=>Hug Touchline τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(BBM)=Long Shots=>Often,Corners=>Attacking=>Lurk Outside Area τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(AP)=Creative Freedom=>Much,Roam From Position=>Yes,Cross From=>Deep,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
MC(BWM)=Όπως είναι
AML=Wide Play=>Cut Inside,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
AMR=Wide Play=>Cut Inside,Long Shots=>Often τα υπόλοιπα όπως είναι
ST=Όπως είναι

Ρόστερ της ομάδας
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ
Spoiler: show
Image
Ο De Sanctis έχει θέση για φέτος στην ομάδα,ο Ροζάτι είναι καλή λύση για αλλαγή κατα την αποψή μου χρειάζεται μια μεταγραφή ενος μικρού να παίρνει φέτος και του χρόνου προσπάθειες.Για ένα χρόνο μπορεί να τη βγάλει ο Ροζάτι βασικός νομίζω...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Μια μεταγραφή ενος μικρού και ταλαντούχου ο οποίος θα μπορεί σε 1-2 χρόνια να μπορεί να παίζει βασικός.
Προτάσεις:
:arrow: Alphonse Areola-18yrs~10m
Spoiler: show
Image
:arrow: Rafael-21 yrs~12m
Spoiler: show
Image


ΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΑΜΥΝΤΙΚΟΙ
Spoiler: show
Image
Σε αυτή τη θέση έχουμε παίκτες για όλα τα γούστα.Προσωπικά οι βασικές μου επιλογές είναι Rinauldo Cannavaro και τους υπόλοιπους για αλλαγή και αν έρθει καποια καλή πρόταση δε λέμε όχι...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Δεν είναι αναγκαία καποια μεταγραφή ισα ισα που μπορoύμε αν θέλουμε να "στείλουμε" κανέναν απο τους ήδη υπάρχοντες.
Σε περίπτωση όμως που δε σας "καλύπτουν" οι υπάρχοντες ή σας φύγουν πολλοί
Προτάσεις:
:arrow: Leonel Galeano-20yrs~15m
Spoiler: show
Image
:arrow: Sauro-21yrs~1m
Spoiler: show
Image
:arrow: Alex Silva-26yrs~12m
Spoiler: show
Image
Αριστεροί Αμυντικοί
Spoiler: show
Image
1 εικόνα ισούται με 1000 λέξεις λένε και μάλλον όχι άδικα...Μόνο ο Dossena ανταπεξέρχεται σε αυτή τη θέση οπότε πρωσοπικά θα κάνω μια μεταγραφή ενος πιτσιρικά για αλλαγή και αν τα καταφέρει και για βασική ενδεκάδα μετα απο 1-2 χρόνια...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Χρειάζεται μια μεταγραφή ίσης ποιότητας με τον Dossena κατα την αποψή μου για να ανταγωνίζονται τη θέση ή ενας μικρός με καλές προοπτικές...
Προτάσεις:
Off Topic:
Π0υτ@#$ ρεάλ μας πήρες τον Coentrao -kwloxero -kwloxero ,πλακίζω...
:arrow: Diego Renan-22yrs~10m
Spoiler: show
Image
:arrow: Cortés-24~12m
Spoiler: show
Image
:arrow:Gaetan bong -23~7m
Spoiler: show
Image
Topic στο Προτάσεις για παίκτες-ομάδες:
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=282&t=34200


Δεξιοί Αμυντικοί
Spoiler: show
Image
Αρκετά γεμάτη αυτή η θέση μπορούμε απλά να την αφήσουμε ως έχει ή να εκμεταλλευτούμε το ενδιαφέρον που υπάρχει για τον Maggio και να πάρουμε εναν μικρό και ελπιδοφόρο καθως έχουμε για βασικό τον Campagnaro.
Συμπέρασμα:
Γεμάτη η θέση αν όμως μας αρέσει να "σκαλίζουμε" μια ομάδα μπορούμε να αλλάξουμε τα πράγματα πουλώντας τον Maggio και περνοντας καποιον που μας αρέσει πιο πολύ ή καποιον μικρό που πιστεύουμε...

Κεντρικοί Μέσοι
Spoiler: show
Image
Είμαστε γεμάτοι και σε αυτή τη θέση καθώς έχουμε μια πληθώρα απο χρήσιμους παίκτες πράγμα που σημαίνει οτι μπορούμε με μια καλή πρόταση να διώξουμε κάποιον ακόμα και έναν εκ των Hamsik ή Lavezzi των οποίων η μεταγραφή θα μας δώσει παρα πολλά χρήματα αλλα μετα πρέπει οπωσδήποτε να φέρουμε εναν πολύ καλό αντικαταστάτη...
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Όπως και στη προηγούμενη θέση μπορούμε να μείνουμε με τους ήδη υπάρχοντες ή να "ανακατέψουμε" λίγο τη "τράπουλα"...

Αριστεροί Μέσοι
Spoiler: show
Image
Καλυμμένοι είμαστε και εδώ με Χαμσίκ να έχει κατι παραπάνω απο σίγουρη τη θέση και με άξιους για αλλαγή σε περίπτωση που τραυματιστεί ο Χαμσίκ(που που που μακρια απο εμάς -papas -papas )Ο Πάντεφ με τη ρήτρα που έχει μάλλον θα μας βοηθήσει μόνο για φέτος εκτός και αν πέσουν πολυυυυ οι απαιτήσεις της Ίντερ-που δε νομίζω...-
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
ΥΠΕΡΠΛΗΡΕΙΣ
Δεξιοί Μέσοι
Image
Spoiler: show
Ό,τι ισχύει και απο αριστερά ισχύει και εδώ μονο που στη θέση του Χαμσίκ έχουμε τον Λαβέτσι.Εδώ έχουμε και τον Καβάνι αλλα νομίζω οτι χαραμίζεται σε αυτή τη θέση....
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Γεμάτη και αυτη η θέση και θα χρειαστεί παίκτης μόνο αν πωληθεί κάποιος....
Επιθετικοί
Spoiler: show
Image
Με μια πρώτη ματιά φαίνεται να είμαστε πλήρεις και εδώ αλλα αν το δούμε λίγο παραπάνω παρατηρούμε οτι οι περισσότεροι δεν είναι καθαρόαιμοι επιθετικοί.Καβάνι έχει πάρει τη φανέλα βασικού σπίτι του και ο δανεισμός του Λουκαρέλι κόβεται χώρις καμία παραπάνω σκέψη.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:
Περαν του Καβάνι δε βλέπω κανεναν που να λέω επιθετικό....Μάλλον χρειάζεται ένας κατα προτίμηση μικρός και ταλαντούχος...
Προτάσεις

:arrow: Vaclav Kadlec-19~4.5m
Spoiler: show
Image
To topic του παίκτη στο Προτάσεις για παίκτες-ομάδες:
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=284&t=34397

:arrow: Yaya Sanogo-19~7m
Spoiler: show
Image
:arrow: Papiss Cisse-26~20m
Spoiler: show
Image

Με το παραπάνω σύστημα και μεταγραφές απο αυτους που σας προτείνω τη πρώτη χρονιά τα πήγα πάρα πολύ καλά-δυστυχώς δε μπορώ να σας πώ πόσο καλά καθως αυτή θα είναι η ιστορία μου!!-.

:arrow: Υγ1.Όλα τα παραπάνω είναι προσωπικές απόψεις αν κάποιος διαφωνεί κάπου είναι ελεύθερος να το γράψει με σχόλιο.
:arrow: Υγ2.Αν υπάρχει κάποιο τοπικ για παίκτη που προτείνω και δε το έχω γράψει μπορείτε να το γράψετε να το κάνω edit ή να μου το στείλετε με μηνυμα.
:arrow: Υγ3.Αν παρατηρήσε κανα λαθάκι πείτε το μου να το διορθώσω αν θέλετε!
:arrow: Υγ4.Αν θέλετε να δείτε και το πώς αποδίδει μπορείτε να ρίξετε μια ματιά στην ιστορία μου
Off Topic:
αν δε τιμήσεις το σπίτι σου... :D :D :
http://fmgreece.gr/phpBB3/viewtopic.php?f=310&t=34568

Forza Napoli!!

Image
User avatar
Zaf
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 19931
Joined: Sun Nov 16, 2008 6:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Bayern Mün.
facebook προφίλ: VincenzoZaf
twitter: BRClubUNIVERSE
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Έχεις ξεχάσει τον Zuniga ή εγώ δεν τον βλέπω?
"Μην κάνετε quote το αποπάνω ποστ" :evil:

Blu-Ray Club UNIVERSE
george tsa
Trialist
Trialist
Posts: 14
Joined: Fri Nov 04, 2011 8:39 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

zafpinto wrote:Έχεις ξεχάσει τον Zuniga ή εγώ δεν τον βλέπω?
Ο Zuniga αδερφε ξεκιναει απο τις ρεζερβες τις ομαδας και δεν ειναι κ κατι το αξιολογο...
Ωραια η αναλυση φιλε μου αλλα εχω μια ενσταση ως προς την αμυνα...το κατα ποσο μπορουν να ανταπεξελθουν ο Campagnaro ki o Dossena...Προσωπικα θα εβαζα τον Fernadez στην αμυνα και θα εδινα τα ρεστα μου για να παρω ενα αξιολογο αριστερο μπακ...ο Bridge ειναι στη transfer list αλλα δεν ξερω το κατα ποσο θα δεχτει να ερθει στη ναπολι...
Τσεκαρε για αριστερο εξτρεμ τον Dusan Tadic της Gronigen...
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολύ καλή η ανάλυση σου φίλε! υπερπλήρης!! ένα πράγμα θα τονίσω μόνο! έχω την εντύπωση πως για τον Sanogo σου πιάνουν λίγο τον κ*λο????? Εγω στην Μίλαν το πήρα μόλις 2,9 !! :D κατα τα άλλα ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!! 8)
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

zafpinto wrote:Έχεις ξεχάσει τον Zuniga ή εγώ δεν τον βλέπω?
Όντως όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω ξεκινάει απο τις ρεζέρβες και πρωσοπικά τον "σούταρα" απο τις πρώτες εβδομάδες :P .

george tsa wrote:
zafpinto wrote:Έχεις ξεχάσει τον Zuniga ή εγώ δεν τον βλέπω?
Ο Zuniga αδερφε ξεκιναει απο τις ρεζερβες τις ομαδας και δεν ειναι κ κατι το αξιολογο...
Ωραια η αναλυση φιλε μου αλλα εχω μια ενσταση ως προς την αμυνα...το κατα ποσο μπορουν να ανταπεξελθουν ο Campagnaro ki o Dossena...Προσωπικα θα εβαζα τον Fernadez στην αμυνα και θα εδινα τα ρεστα μου για να παρω ενα αξιολογο αριστερο μπακ...ο Bridge ειναι στη transfer list αλλα δεν ξερω το κατα ποσο θα δεχτει να ερθει στη ναπολι...
Τσεκαρε για αριστερο εξτρεμ τον Dusan Tadic της Gronigen...
Σ’ευχαριστώ.Εμένα φίλε ο Dossena με έχει αποστωμόσει καθώς ειναι κέρβερος πίσω μα και έχει βάλει 3-4 γκόλ με σούτ απο τα πλάγια.
Παρ’όλ’αυτά με έναν αριστερό μπάκ μονο δε παίζει να πήγαινα και πήρα τον Bong o οποίος πρώτη χρονια ανταποκρίνεται αξιοπρεπέστατα και,σύμφωνα με τον ασσίσταντ μου, θα εξελιχθεί κι άλλο!!
Όσο για δεξιά Campagnaro,Fernandez και Grava(που παρά την ηλικία του τη πρώτη χρονιά πήρε καμια 10ρα εμφανίσεις)έκαναν "μάχη" για μια θέση στην ενδεκάδα.
Ο Τadic είναι παιχτάρα αλλα επειδή δεν είχα λεφτά για να τον πάρω 1η χρονιά περιμένω τώρα να έρθει το καλοκαίρι να τον πάρω!!
zagormilanfan wrote:πολύ καλή η ανάλυση σου φίλε! υπερπλήρης!! ένα πράγμα θα τονίσω μόνο! έχω την εντύπωση πως για τον Sanogo σου πιάνουν λίγο τον κ*λο????? Εγω στην Μίλαν το πήρα μόλις 2,9 !! :D κατα τα άλλα ΟΛΑ ΣΟΥΠΕΡ!! 8)
Να’σαι καλά φίλε και η δική σου δουλειά είναι πολυ καλοδουλεμένη!!
Γενικά φίλε νομίζω οτι στις μεταγραφές μου παρα είμαι άπλας!!Αλλα οι τιμές είναι ενδικτικές δεν τους έχω πάρει όλους αλλα όσα μου λέει ο σκάουτερ στο report του παίκτη τόσα έγραψα!!
User avatar
zagormilanfan
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Mar 17, 2011 10:31 am
Football Manager της ομάδας: A.C. Milan
Αγαπημένη Ομάδα: A.C. Milan
Status: So be it..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

σε ευχαριστώ και πάλι φίλε για τα καλά λόγια! αα εφόσον είναι ενδεικτικές οι τιμές τότε πάω πάσο! :-P απλά θεώρησα σκόπιμο να τονίσω αυτό το θέμα για τον σανόγκο για να μην πιαστούν κορόιδα κάποια παιδιά στο μέλλον αν έχουν τρελή καψούρα μαζί του και θέλουν σώνει και ντε να τον αποκτήσουν! :D
Στηρίζουμε Fantantonio Cassano..!
User avatar
beatshooter
Backup
Backup
Posts: 791
Joined: Mon Oct 31, 2011 2:39 pm
Football Manager της ομάδας: -
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το δευτερο μου σοβαρο σειβ οταν βαρεθω το πρωτο κ εχω μαθει καλα το παιχνιδι θα ειναι με Ναπολι μαλλον.

ΥΓ:Σημα της(αλλα κ οσα λειπουν) που μπορουμε να κατεβασουμε?
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

beatshooter wrote:Το δευτερο μου σοβαρο σειβ οταν βαρεθω το πρωτο κ εχω μαθει καλα το παιχνιδι θα ειναι με Ναπολι μαλλον.

ΥΓ:Σημα της(αλλα κ οσα λειπουν) που μπορουμε να κατεβασουμε?
Ξεκίνα φίλε με τη Νάπολι αξίζει!!
Για σήματα,φανέλες πρόσωπα κλπ εδώ
:arrow: http://www.fmgreece.gr/columns/fmgreecenews/439--fm2012
haytek
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 18, 2008 1:43 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos F.C.
Location: Bora Bora Islands
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ εξελίσιμη ομάδα και μια από τις αγαπημένες μου !
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλη αναλυση μπραβο
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
kokkinos
Rotation
Rotation
Posts: 1063
Joined: Wed Jun 22, 2011 11:36 am
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγχαρητηρια φιλε,πολυ καλη αναλυση,συμφωνω σχεδον σε ολα,απλως αναρωτιεμαι αν εχεις δοκιμασει καθολου να παιξεις με 3αδα στην αμυνα,οπως παιζουμε στην πραγματικοτητα.
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kokkinos wrote:Συγχαρητηρια φιλε,πολυ καλη αναλυση,συμφωνω σχεδον σε ολα,απλως αναρωτιεμαι αν εχεις δοκιμασει καθολου να παιξεις με 3αδα στην αμυνα,οπως παιζουμε στην πραγματικοτητα.
Nα’σαι καλά φίλε.
Στην άμυνα την έχω δοκιμάσει τη τριάδα αλλα νομίζω με 4 πίσω "δένει" πιο καλά η άμυνα!!
User avatar
isiyfas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 262
Joined: Sun Jan 06, 2008 11:11 pm
Football Manager της ομάδας: Tottenham Hotspur
Status: 2 πράγματα στον κόσμο μας είναι σίγουρα, η ανθρώπινη ηλιθιότητα και ο θάνατος..
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο καμιλο ζουνιγκα ειναι τρομερος, εμπιστευτειτε τον και δεν θα χασετε... και παντεφ του μπουλο ΧΤΕΣ! ψοφος στους σκοπιανους ρε
--Αλλαζεις γκομενες, αμαξια, σπιτια, ρουχα, υπολογιστες κτλ.
--OMAΔΑ ΚΑΙ FM ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΟΤΕ...

True Story
Zeo-3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 380
Joined: Tue Aug 17, 2010 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: Inter
facebook προφίλ: jeff.choi.79
Status: Don't talk to strangers...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

isiyfas wrote:ο καμιλο ζουνιγκα ειναι τρομερος, εμπιστευτειτε τον και δεν θα χασετε... και παντεφ του μπουλο ΧΤΕΣ! ψοφος στους σκοπιανους ρε
Προσωπικά τον Ζουνιγκα τον έδωσα στην Σέλτικ απο τον πρώτο μήνα.Όσο για τον Πάντεφ τη πρώτη χρονιά με βοήθησε πολύ αλλα δε δαπάνησα 23m για να τον πάρω.Επίσης δε νομίζω η εθνικότητα να παίζει ρόλο στο πόσο καλός είναι ένας παίκτης...Στο save σου παρ'όλ'αυτα μπορείς να τον διώξεις αν θες...Εναν παίκτη όμως-στο μάνατζερ-καλό τον κάνουν τα attributes και οχι η εθνικότητα :wink: .Εκτός και αν κάνεις πλάκα και το χιούμορ μου δε με βοηθά στο να το καταλάβω!
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

ρατσισμος ακομα και εναντια στην ηλεκτρονικη απεικονιση ενος παιχτη σε ενα παιχνιδι προσομοιωσης προπονητικης


κριμα ειναι να λερωνονται τοσο καλες προσπαθειες οπως του ζεο-3 απο τετοιες νοοτροπιες
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”