Εγκατάσταση FM2013/Offline mode/Εγκατάσταση σε δεύτερο PC

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2013!
Post Reply
giannisk26
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Thu Nov 08, 2012 9:11 am
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα εγω εχω ενα προβλημα το εχω εγκαταστησει σε δυο κομπουτερ.το ενα χαλασε και χρειαστηκε φορματ το εκανα install και οταν παταω play μου λεει οτι το app is already palying και δεν παιζει πηγα sto steam support και λεει να σβησω appache το εκανα αλλα παλι δεν δουλευει μηπως του εχει γινει σε κανεναν αυτο ?
User avatar
kobeVT
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Tue Jan 03, 2012 5:54 pm
Football Manager της ομάδας: Malaga CF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο φιλος μ εχει εγκαταστησει το παιχνιδι στον υπολογιστη του.χωρις τον λογαριασμο του αλλα με τον κωδικο εγκαταστασης μπορω να το εγκαταστησω κ εγω στο pc μου??
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μονο με τον κωδικο εγκαταστασης οχι δεν μπορεις...
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5491
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

Ένα κολπάκι για όσους πάνε διακοπές και έχουν ξεχάσει να βάλουν το Steam σε Offline Mode (και θέλουν να παίξουν FM :P ).
1. Δεξί κλικ στο εικονίδιο --> Ιδιότητες.
2. Στο πεδίο "προορισμός" προσθέτουμε [κενό]-offline

Code: Select all

 -offline
Image

To Steam θα μπει σε Offline Mode είτε έχουμε Internet στο PC, είτε όχι.
LAZIO_7
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Jul 18, 2012 10:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ελειπα καμια εβδομαδα και δεν μπηκα καθολου μανατζερ.Τωρα πηγα να το ανοιξω και ενω παντα εμπαινε αυτοματα τωρα μου ζητησε κωδικο για το στιμ.Τον κωδικο δεν το θυμαμαι,επισης το εμαιλ που εδωσα δεν το θυμαμαι.Υπαρχει τροπος να το σωσω?
User avatar
fotux23
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Oct 02, 2010 3:23 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Νέα Μουδανιά
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bugs Bunny wrote:Το μόνο που χρειάζεται είναι να συνδεθείς με το steam και να ξεκινήσεις το παιχνίδι. Μετά συνδέεται το δεύτερο pc (πετάει εσένα έξω) και μπαίνει κανονικά.
Το έκανα πέρυσι στα αδέρφια μου και παίζαμε 3 pc συγχρόνως.
Τι να τα κάνω, φοιτητές είναι ακόμα (:
Σε εμενα που το δοκιμασα στον δευτερο υπολογιστη δεν με αφηνει.Μου λεει οτι ο λογαριασμος χρησιμοποιήται.
kostas6413
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Sat Oct 12, 2013 4:38 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

File eixa to beta.kai meta apo liges meres otan bghke to game kanonika.dn borousa na mpw sto game.patousa kai m egbaze sto steam.meta egw o <<e3upnos>> ekana apegkatastash to steam kai to game kai twra otan vazw tin kwdiko leei autos o kwdikos xristimopoieite...TIII KAANWW?
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν μπορείς να ξαναβάλεις τον κωδικό. Θα συνδεθείς στο steam με το λογαριασμό σου (αυτόν που ενεργοποίησες το παιχνίδι δηλαδή) θα πας library και θα εγκαταστήσεις το παιχνίδι απο εκεί.
Να γράφεις Ελληνικά.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2013”