Ταχυτητα-Computer performance

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2013!
Post Reply
JoseM
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Mon Jan 23, 2012 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδια! Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν το Computer Performance παιζει καποιο ρολο στη ταχυτητα..απ'οτι εχω καταλαβει παιζει. Επισης υπαρχει καποιος τροπος να αυξηθει η ταχυτητα του παιχνιδιου..Αυτο που εννοω ειναι πως οταν φτασει 2016-2017 αρχιζει να κολλαει οταν επιλεγω παικτες για ενδεκαδα οταν πηγαινω στα μηνυματα και σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με οταν ξεκινησε..
Εχω λαπτοπ toshiba satelite L755-18P..νμζ απο χαρακτηριστικα δεν ειναι ασχημο για το μανατζερ.
Ο λογος που ρωταω ειναι περισσοτερο για το ΦΜ14..γτ αν κολλαει στο 13, χωρις να εχω κοιταξει τι απαιτησεις εχει το 14, στο 14 μονο μια σεζον θα παιζει; :/
Ευχαριστω πολυ!
LAZIO_7
Trialist
Trialist
Posts: 11
Joined: Wed Jul 18, 2012 10:22 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πρεπει το λαπτοπ σου να ειναι πολυ καλο για να αντεξει το μανατζερ.μεχρι φετος και εγω σε λαπτοπ επαιζα δεν κολλουσε αλλα επαιζα μονο με ενα πρωταθλημα.Αντε να ερθει το 14 γιατι θα το βαλω σε κανονικο υπολογιστη να ευχαριστω επιτελους το παιχνιδι με καμια 10 αρια πρωταθληματα
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JoseM wrote:Καλησπέρα παιδια! Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν το Computer Performance παιζει καποιο ρολο στη ταχυτητα..απ'οτι εχω καταλαβει παιζει. Επισης υπαρχει καποιος τροπος να αυξηθει η ταχυτητα του παιχνιδιου..Αυτο που εννοω ειναι πως οταν φτασει 2016-2017 αρχιζει να κολλαει οταν επιλεγω παικτες για ενδεκαδα οταν πηγαινω στα μηνυματα και σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με οταν ξεκινησε..
Εχω λαπτοπ toshiba satelite L755-18P..νμζ απο χαρακτηριστικα δεν ειναι ασχημο για το μανατζερ.
Ο λογος που ρωταω ειναι περισσοτερο για το ΦΜ14..γτ αν κολλαει στο 13, χωρις να εχω κοιταξει τι απαιτησεις εχει το 14, στο 14 μονο μια σεζον θα παιζει; :/
Ευχαριστω πολυ!
ρε φιλε αφου ειναι τουμπανο το pc σου..

http://www.skroutz.gr/s/385242/Toshiba- ... 640GB.html
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
JoseM
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Mon Jan 23, 2012 3:44 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γι'αυτο ρωταω...επειδη πονεσα για να το αγορασω αυτο το λαπτοπ :P δεν μπορω να καταλαβω γτ στη 4η-5η χρονια αρχιζει να αργει σχετικα...απο πρωταθληματα ανοιγω ελληνικο-γερμανικο-ιταλικο-αγγλικο και ισπανικο..αυτο που ρωταω ειναι αν υπαρχει κανενα "κολπο" ας πουμε για να μν αργει σχετικα.. :?
User avatar
dem0nhunter
Backup
Backup
Posts: 895
Joined: Mon Feb 27, 2012 6:00 pm
Football Manager της ομάδας: Botswana U20
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π., Arsenal
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αν έχεις το Computer Performance στο μισο αστεράκι λογικό είναι, βάλε πιο λίγα πρωταθλήματα πχ 4 και small db
User avatar
theonirvana
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sat Dec 01, 2012 3:10 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

redmanftw wrote:
JoseM wrote:Καλησπέρα παιδια! Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν το Computer Performance παιζει καποιο ρολο στη ταχυτητα..απ'οτι εχω καταλαβει παιζει. Επισης υπαρχει καποιος τροπος να αυξηθει η ταχυτητα του παιχνιδιου..Αυτο που εννοω ειναι πως οταν φτασει 2016-2017 αρχιζει να κολλαει οταν επιλεγω παικτες για ενδεκαδα οταν πηγαινω στα μηνυματα και σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με οταν ξεκινησε..
Εχω λαπτοπ toshiba satelite L755-18P..νμζ απο χαρακτηριστικα δεν ειναι ασχημο για το μανατζερ.
Ο λογος που ρωταω ειναι περισσοτερο για το ΦΜ14..γτ αν κολλαει στο 13, χωρις να εχω κοιταξει τι απαιτησεις εχει το 14, στο 14 μονο μια σεζον θα παιζει; :/
Ευχαριστω πολυ!
ρε φιλε αφου ειναι τουμπανο το pc σου..

http://www.skroutz.gr/s/385242/Toshiba- ... 640GB.html
καλα την καρτα γραφικων δεν τη λες και τοσο τουμπανη.ακριβως το αντιθετο
Image

You'll Never Walk Alone
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theonirvana wrote:
redmanftw wrote:
JoseM wrote:Καλησπέρα παιδια! Η ερωτηση που θελω να κανω ειναι αν το Computer Performance παιζει καποιο ρολο στη ταχυτητα..απ'οτι εχω καταλαβει παιζει. Επισης υπαρχει καποιος τροπος να αυξηθει η ταχυτητα του παιχνιδιου..Αυτο που εννοω ειναι πως οταν φτασει 2016-2017 αρχιζει να κολλαει οταν επιλεγω παικτες για ενδεκαδα οταν πηγαινω στα μηνυματα και σιγουρα δεν εχει καμια σχεση με οταν ξεκινησε..
Εχω λαπτοπ toshiba satelite L755-18P..νμζ απο χαρακτηριστικα δεν ειναι ασχημο για το μανατζερ.
Ο λογος που ρωταω ειναι περισσοτερο για το ΦΜ14..γτ αν κολλαει στο 13, χωρις να εχω κοιταξει τι απαιτησεις εχει το 14, στο 14 μονο μια σεζον θα παιζει; :/
Ευχαριστω πολυ!
ρε φιλε αφου ειναι τουμπανο το pc σου..

http://www.skroutz.gr/s/385242/Toshiba- ... 640GB.html
καλα την καρτα γραφικων δεν τη λες και τοσο τουμπανη.ακριβως το αντιθετο
ε δεν ειναι και τοσο κακη για το fm μια χαρα ειναι
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
User avatar
theonirvana
Trialist
Trialist
Posts: 41
Joined: Sat Dec 01, 2012 3:10 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλα την καρτα γραφικων δεν τη λες και τοσο τουμπανη.ακριβως το αντιθετο[/quote]
ε δεν ειναι και τοσο κακη για το fm μια χαρα ειναι[/quote]
Καλο θα ηταν να ηταν απο 540 και πανω.ειναι κριμα ενας τετοιος επεξεργαστης να χαραμιζεται με τετοια καρτα.
Image

You'll Never Walk Alone
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2013”