3D Kits Season 2013-14

Εμφανίσεις για τις ομάδες του FM, για το profile τους αλλά και για την 3D απεικόνιση.
aekara1924
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 23, 2013 10:54 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οκ φιλε εχεις δικαιο...
aekara1924
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 23, 2013 10:54 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aekara1924 wrote:Οκ φιλε εχεις δικαιο...


Να ρωτησω κατι αλλο αυτο ισχυει και για τις οχι 3d εμφανισεις ουτε αυτες θα ανεβουν? Γιατι εχω ενα προβλημα αν μπορεις να με βοηθησεις εχω κατεβασει της Super League και απο εκει π ανεβασες την εμφανιση της Αεκ την πηρα εγραψα το ονομα σε aek_home και aek_away κανω τη διαδιακασια μεσα απο τις προτιμησεις αλλα δεν γινεται κατι μηπως μπορεις να μ πεις τι κανω λαθος? και η μορφη του αρχειου ειναι png οπως διαβασα οτι πρεπει να ειναι
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Οι άλλες θα ανέβουν κανονικά, τουλάχιστον εκεί υπήρχαν παιδιά που είχαν την διάθεση και βοήθησαν/βοηθάνε.
Τώρα για τις εμφανίσεις της ΑΕΚ, προφανώς το config σου δεν θα εχει τις εγγραφές για τις εμφανίσεις της ΑΕΚ (ή μπορεί να τις έχει με άλλο όνομα, απο αυτό των εικόνων png)
aekara1924
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 23, 2013 10:54 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mysterio wrote:Οι άλλες θα ανέβουν κανονικά, τουλάχιστον εκεί υπήρχαν παιδιά που είχαν την διάθεση και βοήθησαν/βοηθάνε.
Τώρα για τις εμφανίσεις της ΑΕΚ, προφανώς το config σου δεν θα εχει τις εγγραφές για τις εμφανίσεις της ΑΕΚ (ή μπορεί να τις έχει με άλλο όνομα, απο αυτό των εικόνων png)
Αρα δεν υπαρχει λυση..... Γιατι δεν ξερω και πολλα και προσπαθω μονος να τις φιαξω...
SOLO PAS
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Sat Mar 23, 2013 1:05 am
Football Manager της ομάδας: PAS GIANNINA
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κακα τα ψεμματα δικαιο εχεις...
Οτι βοηθεια θες λοιπον πες μας φιλε και και αν μπορουμε να βοηθησουμε ευχαριστως..
User avatar
DinocPG
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 596
Joined: Fri Nov 05, 2010 1:08 pm
Football Manager της ομάδας: Panetolikos, Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Panetolikos
Location: Αγρίνιο
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Σε κατανοώ απόλυτα φίλε mysterio. Αν και δεν είμαι τακτικός επισκέπτης του site, καθώς το fm δεν είναι το κύριο Gaming χομπι μου σου δίνω όλα τα δίκια. Στα του πακέτου, αν το επεξεργάζεσαι ακόμα έχω μία λεπτομέρεια για τον παναιτωλικό, ο οποίος πρόσθεσε χορηγό.
Spoiler: show
Image
Η μοναδική εικόνα που μπόρεσα να βρω από τον χορηγό. Πιστεύω θα την προσθέσεις άνετα από το photoshop.
Spoiler: show
Image
Συνέχισε την καλή δουλειά και ευελπιστώ κάποια στιγμή να δημοσιευθεί το πακέτο.
Post Reply

Return to “Kits”