προβλημα με team(25 players)

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
themis14
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sat Dec 15, 2012 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα.
Εχω διαλεξει την barcelona και μου βγαζει καθε χρονο να διαλεγω 25 παιχτες για το πρωταθλημα.Αποσυρθηκε ο Puyol απο το ποδοσφαιρο και διαλεξα να αποσυρω την φανελα με το νουμερο 5 προς τιμη του.Τωρα ομως μου βγαζει πως πρεπει να διαλεξω 25 παιχτες και να δωσω 24 νουμερα (εκτος το 5 του puyol) δηλαδη μου εχει φαει εναν παιχτη στην ουσια.Γνωριζετε πως μπορω να το διορθωσω???
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Aπο που διαλεξες να αποσυρεις το νουμερο 5?
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
themis14
Trialist
Trialist
Posts: 7
Joined: Sat Dec 15, 2012 6:38 pm
Football Manager της ομάδας: barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Να σου πω την αληθεια δεν θυμαμαι μου το εβγαλε σαν επιλογη και το διαλεξα.Να φανταστεις εχω παιξει 4 χρονιες με 24 παιχτες.Αλλα μου λεει να διαλεξω 25 παιχτες και εγω διαλεγω και οταν παω να δωσω νουμερα απο το 1 μεχρι το 25 που μου εχει ως επιλογη δεν μπορω να δωσω το 5 αφου το επελεξα ετσι.Τωρα θελω η να παρω πισω το 5 η να μου δωσει νουμερο μεχρι το 26.
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”