Αυτόματη εναλλαγή παραθύρων κατά τη διάρκεια αγώνα

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
thanoukos
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sun Jun 16, 2013 1:18 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα σας,

Πριν λίγες ημέρες και αφού τελείωσα με τις πανελλαδικές εξετάσεις αποφάσισα να ξεκινήσω το football manager.Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα όχι από άποψη τεχνικού τομέα περιβάλλοντος αλλά από άποψη βολικότητας:Στα προηγούμενα fm «έπαιζα» τον αγώνα βλέποντας κατά τη διάρκεια του την καρτέλα:Stats/Player Ratings(ώστε να έχω εικόνα για την απόδοση των παικτών).Όταν συνέβαινε κάποια καλή φάση,αυτόματα το σύστημα έκανε εναλλαγή από αυτή την καρτέλα στην καρτέλα Field[με το γήπεδο και τα ανθρωπάκια].Φέτος,παρατηρώ πως δε συμβαίνει αυτό...μήπως θα σας ήταν εύκολο να μου πείτε αν υπάρχει κάποια λύση;
User avatar
vaggelis2005
Football Demi-God
Football Demi-God
Posts: 17739
Joined: Thu Jul 28, 2005 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός-Man Utd-Ίντερ
Location: Άνω Πατήσια
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Αυτο θα ηθελα να το μαθω και εγω γιατι παντα εβλεπα σκορ και φανελες.Τωρα εχουν παρα πολλες πληροφοριες και δεν βολευει.

Στάλθηκε από το GT-S5839i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”