Έχασα το CD key

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Fumal
Trialist
Trialist
Posts: 53
Joined: Thu Nov 05, 2009 2:57 am
Football Manager της ομάδας: Cobh Ramblers F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Πειραιάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετά από έναν χρόνο σχεδόν έχασα το cd...Και μετά από το φορμάτ θέλω να το εγκαταστήσω αλλά δεν έχω το βιβλιαράκι που είχε το cd key...Έχω μόνο το CD και το Κουτί του....
Η άλλη μλκία είναι πως στο steam μου έβγαλε πως μπαίνω από άλλο pc... που εγώ μπήκα από αυτόν που μπαίνω πάντα...Πάω να μπω στο email μου για να φτιάξω το θέμα...Και το email μου είναι μπλοκαρισμένο...Οπότε το θέμα steam το ξεχναμε πρέπει να κάνω καινούργιο...Με το cd όμως τι μπορώ να κάνω? μπορώ να επικοινωνήσω με την εταιρεία και να τους δώσω τον κωδικό του barcode?
Football Manager = Ναρκωτικό/Χωρισμός/Άνεργος/Κολλημένος/Καμμένος/Μη Κοινωνικός/Άπλυτος και πολλά άλλα...

Τελικά τι χρώμα έχει ο ήλιος? έχω καιρό να τον δω....
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Πρώτον, το cd δε το χρειάζεσαι. Το μόνο που χρειάζεσαι είναι να μπορείς να μπεις στον λογαριασμό σου στο steam.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”