Προβλημα με το patch.

Απορίες σχετικά με Τεχνικά Θέματα πάνω στο Football Manager 2012
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αληθεια ειναι οτι το θεμα ειναι λιγο μπερδεμενο και ο τιτλος λιγο ασαφης. Να σας εξηγησω τι εγινε, μπας και καταλαβω αν εκανα καμια γκασμαδια.

Ενω τον τελευταιο καιρο ειχα ψιλοπαρατησει το FM13, μου ερχεται η σατανικη ιδεα να παιξω με μια ομαδα (Tennis Borussia Berlin), η οποια σαν επιλογη αγγιζει τα ορια του καλτ. Βρισκω λοιπον ενα πατσακι για German Lower Leagues και αρχιζει το καρβουνιασμα. Λιγο αργοτερα μου ερχεται η ορεξη να κανω το ιδιο με την Προοδευτικη Τουμπας (η μονη γνησια ομαδα της Τουμπας, και οχι κατι συγκατοικοι που επαιζαν παλια στο Συντριβανι :D ) και κατεβαζω το αντιστοιχο πατσακι του FM Greece. Το εγκαθιστω, βαζω να παιζει, βλεπω οτι η Προοδευτικη δεν υπαρχει, κανω καποιες αλλαγες σε ενα χωριο της ΕΠΣΜ μεσω editor και ολα καλα.

Θα ηθελα.

Μπαινω στο παιχνιδι, επιλεγω greek lower leagues και μου βγαζει μεχρι Β' Εθνικη. Αυτην την στιγμη στο editor data εχω μονο gll, αλλα δεν μου τις βγαζει, ενω αντιστοιχα ενω εχω διαγραψει German Lower Leagues εμφανιζονται κανονικα στο παιχνιδι. Τι γκασμαδια εκανα και εγινε το παιχνιδι ανω κατω? :-?
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Τεχνικές Ερωτήσεις”