ΠΑΣ Γιάννινα 19/20

Bοηθήστε, διορθώστε και πείτε τη γνώμη σας πάνω στο Research σχετικά με τις ομάδες της Super League 2!
Locked
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δηλώσεις Χριστοβασίλη:
Για τα οικονομικά της ομάδας:Το θέμα της εφορίας είναι σε καλό δρόμο πληρώνουμε κανονικά και αυτή τη στιγμή είναι τα χρέη σε 2.000.000 έχουμε πληρώσει 52 δόσεις. Θα προσπαθήσουμε το ποσό να το εντάξουμε στις 120 δόσεις ώστε να βοηθήσει αυτή τη χρονιά στα οικονομικά μας. Πιστεύω ότι όταν φτάσουμε σε διαπραγματεύσεις ο ΠΑΣ νομίζω θα παίρνει τα ίδια χρήματα στα τηλεοπτικά.
Για το αν υπάρχει συμπαίκτης και το πλάνο για το νέο γήπεδο: Μέχρι σήμερα τίποτα από αυτά δεν έχει γίνει. Όσον αφορά για το γήπεδο περιμένετε σε λίγες μέρες και θα δείτε πολλά πράγματα.
Για το που θα αγωνίζονται η Κ 17 και η Κ 15: Η Κ 15 και η Κ 17 θα αγωνιστεί με τις ομάδες που έπαιζαν πέρυσι απλά περιμένουμε να βγει η πορκύρηξη. Η Κ 19 θα συμμετέχει στο πρωτάθλημα της S.L.2 αλλά θα γίνει και κύπελλο με τη S.L.1
http://passports.gr/index.php?option=co ... Itemid=138

Το προπονητικό επιτελείο του ΠΑΣ Γιάννινα για τη νέα χρονιά θα είναι προπονητής ο Αργύρης Γιαννίκης, βοηθός του και προπονητής στην Κ 19 ο Νίκος Μπαδήμας, γυμναστή φυσικής κατάστασης Γιάννης Ντουρουντός, γυμναστής τερματοφυλάκων Σπύρος Χριστόπουλος.

Δηλώσεις Γιαννίκη:
Τι ζητάει από τους παίκτες: Μου αρέσει η επιθετική και αμυντική λειτουργία και τι μου αρέσει γενικά θα το καθορίσουν οι παίκτες. Ήδη έχουμε κάνει επιλογές και θα ενισχυθούμε

Δεν έχω γεννηθεί προπονητής, Πιστεύω ότι κάθε χώρα έχει τις δικές της ιδιαιτερότητες αλλά κάθε ομάδα και κάθε χώρα έχει το ίδιο ποδόσφαιρο.

Μου αρέσει το επιθετικό ποδόσφαιρο, αλλά προσαρμόζομαι σε κάθε παιχνίδι να βγάζω τα θετικά στοιχεία, θέλω να κοντρολάρω τη μπάλα και το χώρο.

Αν υπάρχει κάποιο σύστημα που του αρέσει να αγωνίζεται: Τα συστήματα δεν παίζουν ρόλο. Ιδανικό ρόστερ πιστεύω 26-27 είναι ιδανικά.
http://passports.gr/index.php?option=co ... Itemid=138
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Μπαδήμας βοηθός του κ. Γιαννίκη
Μικρές ανακατατάξεις θα προκύψουν στις ομάδες υποδομών της ΠΑΕ ΠΑΣ Γιάννινα και στο τεχνικό επιτελείο της μεγάλης ομάδας, καθώς ο κ. Νίκος Μπαδήμας, που ήταν προπονητής στην Κ17 του ΠΑΣ, αναλαμβάνει τη νέα σεζόν την Κ19 και παράλληλα θα είναι και βοηθός προπονητή του κ. Αργύρη Γιαννίκη στη μεγάλη ομάδα.

Όσον αφορά τον κ. Παναγιώτου που είχε την Κ19 δεν φεύγει από την ομάδα, αλλά θα είναι πλέον προπονητής στην Κ17, η οποία ομάδα αυτή θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Super League 1. Ήταν μια προσωπική επιτυχία του κ. Χριστοβασίλη να διατηρήσει τις ομάδες Κ17 και Κ15 στην πρώτη κατηγορία, καθώς δεν υπάρχουν αντίστοιχα πρωταθλήματα στην Super League 2. ΄

Όσον αφορά την Κ15, ο κ. Μπόλος παραμένει.

Το μόνο που απομένει για να επισημοποιηθεί η συμμετοχή των Κ17 και Κ15 είναι οι προκηρύξεις των πρωταθλημάτων από τη Super League 1.

Έτσι, λοιπόν, το πλήρες τεχνικό επιτελείο της μεγάλης ομάδας είναι Αργύρης Γιαννίκης προπονητής, Νίκος Μπαδήμας βοηθός προπονητή, Ιωάννης Ντουρουντός προπονητής φυσικής κατάστασης και Ιωάννης Χριστόπουλος προπονητής τερματοφυλάκων.
https://super-fm.gr/48013/o-mpadimas-vo ... -gianniki/

Οπότε έχουμε εναλλαγή προπονητών μεταξύ Κ-19 και Κ-17 και ο Μπαδήμας που είναι στην Κ-19 θα είναι και βοηθός προπονητή.
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα 1966 ανακοινώνει τη συνεργασία με τον διεθνή ποδοσφαιριστή Samir Radovac.

O ποδοσφαιριστής αγωνίζεται ως μέσος και είναι γεννημένος στις 25 Ιανουαρίου 1996 στο Σαράγεβο. Στο παρελθόν έχει αγωνιστεί με τις ομάδες U17-18-19-21 της Βοσνίας και Ερζεγοβίνης, ενώ παράλληλα έχει αγωνιστεί και με τις φανέλες των Olimpik Sarajevo και της FK Sarajevo. Ο Samir ολοκλήρωσε τα ιατρικά του σήμερα και ενσωματώνεται με την υπόλοιπη ομάδα.

Ο Samir μέσα από το pasgiannina.gr δήλωσε:

«Είμαι πολύ χαρούμενος για τον ερχομό μου στον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ μιας και είναι η πρώτη φορά που θα αγωνιστώ σε άλλη χώρα και ένα καινούριο πρωτάθλημα για μένα. Πιστεύω πολύ στην ομάδα και θέλω να κάνω τα καλύτερα μου παιχνίδια με τον ΠΑΣ. Ευχαριστώ πολύ τον πρόεδρο της ομάδας κ.Χριστοβασίλη και τον προπονητή μου κ.Γιαννίκη για την επιλογή τους στο πρόσωπο μου.»
http://pasgiannina.gr/anakoinwseis/welcome-samir/
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. Γιάννινα 1966 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Χρήστο Ελευθεριάδη.

Ο Ελευθεριάδης αγωνίζεται ως μέσος επιθετικός, είναι γεννημένος στην Καβάλα στις 30 Σεπτεμβρίου 1991 και έχει αγωνιστεί στο παρελθόν με τις ομάδες της Παναχαϊκής, της Νίκη Βόλου, των Σερρών, του Αλμοπού Αριδαίας, του Πιερικού και της Καβάλας. Ο ποδοσφαιριστής ολοκλήρωσε τα ιατρικά, υπέγραψε το συμβόλαιο του και ενσωματώνεται με την υπόλοιπη ομάδα.

Ο ποδοσφαιριστής δήλωσε μέσα από το pasgiannina.gr:

«Eίμαι πολύ χαρούμενος που ήρθα στην οικογένεια του ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ. Ευχαριστώ τον πρόεδρο της ομάδας κ.Χριστοβασίλη, τον προπονητή κ.Γιαννίκη και τον Διευθυντή Ποδοσφαιρικού Τμήματος κ.Νιαρχάκο για την εμπιστοσύνη και τη σωστή προσέγγιση που μου έγινε. Από πλευράς μου θα δώσω το 100% των δυνατοτήτων μου για να επιστρέψει η ομάδα στην κατηγορία που ανήκει.»

http://pasgiannina.gr/transfer/welcome-eleftheriadis/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναμονή για προσφυγή Castro
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την πρώτη της συγκέντρωση είχε σήμερα η ομάδα μας για την καινούρια σεζόν, η οποία πραγματοποιήθηκε στο Ε.Σ.Ι. "οι ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ".

Η ομάδα ξεκίνησε με τον αγιασμό, παρουσία διοικητικού και ποδοσφαιρικού τμήματος. Στη συνέχεια είχε ολιγόλεπτη ομιλία του προπονητή και του τεχνικού team στους ποδοσφαιριστές μας πριν την έναρξη της προπόνησης τους.

Στο τεχνικό κομμάτι διαθέσιμοι στον προπονητή είναι οι ποδοσφαιριστές:

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ, ΓΙΑΝΝΙΚΟΓΛΟΥ, ΓΡΟΣΔΑΝΗΣ, ΓΩΓΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ, ΖΙΟΥΛΗΣ, ΖΩΓΚΟΣ, ΚΑΡΤΑΛΗΣ, KRIZMAN, LEO BAPTISTE, ΛΙΑΣΟΣ, ΛΩΛΗΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ, NAUMETS, ΝΙΚΟΛΙΑΣ, ΞΥΔΑΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΜΛΙΔΗΣ, ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ, PANTELIC, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ, ΠΗΛΙΟΣ, RADOVAC, ΣΙΟΝΤΗΣ, SHERGELASHVILI, ΣΚΟΝΔΡΑΣ.

Οι ποδοσφαιριστές Πανουργιάς και Οικονομόπουλος δεν έχουν ανακοινωθεί επίσημα από την ομάδα μας, γιατί απομένει η επικύρωση των συμβολαίων τους.
http://pasgiannina.gr/training/agiasmos ... i-2019-20/

Δυστυχώς με το «καλημέρα» της σεζόν έφτασαν και τα πρώτα άσχημα μαντάτα με τραυματισμό. Σε μία φάση του διπλού που έγινε προς το τέλος της προπόνησης, ο Λάσα Σεργκελασβίλι συγκρούστηκε με συμπαίκτη του και έπαθε πολύ σοβαρή ζημιά, καθώς η πρώτη εκτίμηση του γιατρού κ. Ριστάνη δείχνει ρήξη έσω πλάγιου.

Ο Γεωργιανός αναμένεται να μείνει περίπου 1,5 μήνα έξω, αν επαληθευτεί η επιτόπια διάγνωση και δεν υπάρχει και κάτι άλλο πιο σοβαρό.

Ο Λάσα που αποχώρησε κουτσαίνοντας από το γήπεδο θα υποβληθεί σε μαγνητική για να φανεί το ακριβές μέγεθος της ζημιάς και να αρχίσει την αποθεραπεία που θα τον επαναφέρει όσο το δυνατόν πιο γρήγορα πίσω.
https://super-fm.gr/48119/sok-me-sergke ... -kalimera/

Με δύο απουσίες ξεκίνησε η σεζόν για τον ΠΑΣ Γιάννινα, που το απόγευμα της Τετάρτης έκανε την επίσημη πρώτη προπόνηση. Ο Ορέστ Κούζικ δόθηκε εκ νέου δανεικός για ένα έτος σε ουκρανική ομάδα, αυτή τη φορά σε ομάδα Α’ κατηγορίας, την Ντέσνα, που πέρυσι τερμάτισε στην 8η θέση της κανονικής περιόδου στο ουκρανικό πρωτάθλημα.

Στη θέση του Κούζικ, βέβαια, αποκτήθηκε ο Ελευθεριάδης που ήταν από τους παίκτες που ξεχώρισαν στην περσινή Football League με τη φανέλα της Παναχαϊκής.

Η ανακοίνωση της μεταγραφής του ΕΔΩ

Ο δεύτερος απών της σημερινής ημέρας ήταν ο Κάστρο όπως αναμενόταν. Ο Κολομβιανός δεν έχει διάθεση επιστροφής στον ΠΑΣ Γιάννινα και κατά πάσα πιθανότητα θα αποτελέσει παρελθόν όποια κι αν είναι η απόφαση για την προσφυγή του.
https://super-fm.gr/48113/daneikos-stin ... -o-kastro/

http://desna.football/orest-kuzik-gravets-fk-desna/
Με τα ουκρανικά πως τα πάτε;;; Για 1 χρόνο λέει.Πιθανόν να έχει και οψιόν αγοράς.
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολύ άσχημα μαντάτα για τον Λάσα -Έξι μήνες εκτός γηπέδων!

Ακόμα χειρότερα ήταν τα νέα για τον Σεργκελασβίλι μετά τη μαγνητική που έκανε σήμερα, καθώς δεν υπέστη μόνο ολική ρήξη έσω πλάγιου, αλλά μαζί έκοψε και τον χιαστό, που σημαίνει ότι θα μείνει εκτός αγωνιστικής δράσης για 6 μήνες!
Ο Γεωργιανός αριστερός μπακ θα μπει χειρουργείο την επόμενη εβδομάδα να αποκαταστήσει τη σοβαρή ζημιά και όπως είναι φυσικό χάνεται η μισή σεζόν γι’ αυτόν, αφού θα μπορέσει να είναι έτοιμος γύρω στον Φεβρουάριο. Ουσιαστικά ο ΠΑΣ θα τον έχει στη διάθεσή του στα πλέι-οφ του πρωταθλήματος.
Η σοβαρή ζημιά του Λάσα αυτομάτως αναγκάζει την ομάδα να κινηθεί για την απόκτηση άλλου αριστερού μπακ.
https://super-fm.gr/48186/poly-aschima- ... s-gipedon/
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναμονή για προσφυγή Castro
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΑΡΧΗΓΟΙ ΟΜΑΔΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ
Για το Καρπενήσι αναχώρησε σήμερα το πρωί η ομάδα μας, με σκοπό την έναρξη της καλοκαιρινής προετοιμασίας. Το προπονητικό team και οι ποδοσφαιριστές μας θα καταλύσουν στο Ξενοδοχείο Avaris μέχρι την 1η Αυγούστου.

Πριν την αναχώρηση, ανακοινώθηκαν οι αρχηγοί του Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ για τη σεζόν 2019-20, οι οποίοι κατά σειρά είναι οι: ΣΚΟΝΔΡΑΣ, ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ, ΝΙΚΟΛΙΑΣ.

Ο προπονητής της ομάδας μας έχει στην αποστολή του Π.Α.Σ. για Καρπενήσι, τους:

ΣΚΟΝΔΡΑ, ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ, ΝΙΚΟΛΙΑ, KRIZMAN, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗ, PANTELIC, ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟ, ΖΙΟΥΛΗ, LEO BAPTISTE, ΚΑΡΤΑΛΗΣ, ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ, ΓΙΑΝΝΙΚΟΓΛΟΥ, NAUMETS, RADOVAC, ΖΩΓΚΟ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ, ΠΗΛΙΟ, ΒΑΣΙΛΑΚΗ, ΓΩΓΟ, ΛΙΑΣΟ, ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗ, ΓΡΟΣΔΑΝΗ, ΛΩΛΗ, ΞΥΔΑ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ, ΣΙΟΝΤΗ, ΠΑΜΛΙΔΗ.

Αρχηγός της αποστολής για την προετοιμασία ο Διευθυντής Ποδοσφαιρικού Τμήματος κ.Νιαρχάκος.

Η ομάδα μετά την άφιξη της έχει προγραμματίσει προπόνηση στις 18.30.
http://pasgiannina.gr/anakoinwseis/anax ... -apostoli/

Αρχηγός της ομάδας παίχτης που ήταν υπό παραχώρηση. Επίσης έχουμε 2 παίχτες που περιμένουμε εδώ και μέρες να ανακοινωθούν επίσημα.
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναμονή για προσφυγή Castro
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2019-20
http://pasgiannina.gr/anakoinwseis/seas ... s-2019-20/

Τα έχει σε πίνακα, οπότε τα αφήνω στο λινκ.
User avatar
fon7
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Asst Researcher ΠΑΣ Γιάννινα & ΕΠΣ Ηπείρου
Posts: 3150
Joined: Thu Oct 21, 2004 9:55 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΣ Γιάννινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

H Π.Α.Ε. Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Miguel Sebastián «Pitu» García (Μιγκέλ Σεμπαστιάν «Πίτου» Γκαρσία).
Ο Sebastián, γεννημένος 27 Ιανουαρίου 1984, είναι Αργεντίνος ποδοσφαιριστής, ο οποίος αγωνίζεται στον χώρο του κέντρου, ως οργανωτικός ή επιτελικός μέσος. Ξεκίνησε την καριέρα του στην ομάδα της Ουνιόν ντε Σάντα Φε. Εκεί έπαιξε για δύο σεζόν, το 2004 και το 2005. Μετέπειτα το 2006, δόθηκε δανεικός στην Παλεστίνο.
Η καριέρα του στην Ελλάδα ξεκίνησε το 2007, όταν και τον απέκτησε δανεικό για δύο σεζόν ο Ηρακλής. Στη συνέχεια τον απέκτησε ο Άρης, ενώ λίγο μετά επέστρεψε στον Ηρακλή και ακολούθησε ο Ατρόμητος Αθηνών όπου και παρέμεινε έως το 2016. Συνέχισε στην κορεάτικη Σεονγκνάμ, πριν επιστρέψει στην Ελλάδα και τον Άρη από τον Ιανουάριο του 2017 έως τον Ιούλιο του ίδιου χρόνου. Στις τελευταίες δύο σεζόν αγωνίστηκε με τη φανέλα του Ν.Π.Σ. Βόλου.
Ο ποδοσφαιριστής ολοκλήρωσε σήμερα τις διαδικασίες υπογραφής στον Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ και από το απόγευμα θα ενσωματωθεί στις προπονήσεις με την υπόλοιπη ομάδα.
Μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας δήλωσε στο pasgiannina.gr:
«Είμαι χρόνια στην Ελλάδα και την ομάδα του Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ την ξέρω καλά και έχω απεριόριστο σεβασμό στην ιστορία του συλλόγου. Είμαι χαρούμενος και περήφανος που μου προσφέρει μία τέτοια όμορφη ευκαιρία με στόχους και όνειρα μία ομάδα σαν τον Π.Α.Σ.. Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό και μέσα από τη δουλειά μας και τη στήριξη του κόσμου, θα πετύχουμε όλοι μαζί, το στόχο μας για να ξαναβάλουμε την ομάδα εκεί που ανήκει, στην 1η κατηγορία, γιατί κακώς είναι εκεί που είναι αυτή τη στιγμή. Έμαθα για την ιστορία που έχουν αφήσει οι Αργεντίνοι στην ομάδα και ανυπομονώ να βρεθώ στο Ζωσιμάδες ως Ποδοσφαιριστής του ΠΑΣ..»
http://pasgiannina.gr/transfer/welcome- ... j1GpYA4Wo0
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναμονή για προσφυγή Castro
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Πιθανοί αριθμοί φανέλας:

Image
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Περάστηκαν.

Αναμονή για προσφυγή Castro
Locked

Return to “Super League 2”