Lorenzo Isnigne[ST/AMR/L]

Εδώ μπορείτε να κάνετε τις προτάσεις σας για Μέσους MR/AMR!
Forum rules
  1. Topic Name: "Player Name" [Θέση] "Τιμή"
    π.χ. Alessandro Nesta [DC] 10Μ ?
  2. Παίκτες που θα προτείνετε, θα πρέπει απαραιτήτως να έχουν τα εξής στοιχεία:
    ·Ονοματεπώνυμο :
    ·Θέση :
    ·Ηλικία :
    ·Ομάδα :
    ·Εθνικότητα :
    ·Αξία αγοράς :
  3. Και καλό θα ήταν για μια πιο ολοκληρωμένη άποψη να ποστάρετε και κάποια ή όλα από τα παρακάτω.
    ·FM Scout rating :
    ·PA:
    ·CA:
    ·Excellent attributes:
    ·Περιγραφή Θέσης στην Τακτική:
  4. Θα ανοίγετε ένα τόπικ για κάθε παίκτη. Δεν θα ποστάρετε πολλούς παίκτες σε ένα.
Post Reply
psilolelekas
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Sat Nov 03, 2012 10:59 am
Football Manager της ομάδας: Everton
Has thanked: 0
Been thanked: 0

·Ονοματεπώνυμο :Lorenzo Insigne
·Θέση :AMR/L STRIKER
·Ηλικία :20
·Ομάδα :Napoli
·Εθνικότητα :Italian
·Αξία αγοράς :12-15 Μ
Με απλα λογια ο νεος Cassano.. και ακριβως γιαυτον τον λογο ,ο τυπος αξιζει καθε euro που θα σπαταλισετε για παρτυ του..λειτουργει καταπληκτικα στο 4-3-3 ως AMR(inside forward) η ως δευτερος επιθετικος διπλα στο βαρυ πυροβολικο σας σε 4-4-2.
Μου χει γινει συνηθεια να τον βλεπω να περνει τιν μπαλα πισω απο το κεντρο,να περναει οπιον βρει + τον τερματοφυλακα και να μπαινει με την μπαλα στα δυχτια.
Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι για να γινει δικος σας θα πρεπει να περιμενετε μεχρι μεταγραφικη Ιανουαριου η απλα να προπονησετε τους pompeiis. -falaina
User avatar
napolitanos44
Trialist
Trialist
Posts: 98
Joined: Sat Nov 24, 2012 5:45 am
Αγαπημένη Ομάδα: Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

απιστευτος παικτης...τον ειχα στην Ναπολη στο τωρινο μου safe 3ο επιθετικο...μολις μου τραυματιστηκε ο καβανι τα εβαψα μαυρα μεχρι που ανελαβε ο εντζο...μονο αυτος εβαζε γκολ στα κρισιμα ματς ενω στα αλλα εδινε πολλες ασσιστς...αποκορυφωμα το ματς με την γιουβεντους προτελευταια αγωνιστικη που με δικο του γκολ νικησαμε 1-0, την καβαλησαμε στην κορυφη και πηραμε το σκουντετο...

τον συστηνω και γω ανεπιφυλακτα
User avatar
redmanftw
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5304
Joined: Wed May 20, 2009 10:56 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos Monaco
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: Στη φάση βετεράνος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παικταρας τι να λεμε τωρα τον ειχα στην εβερτον και ηταν απο τους καλυτερους παικτες
Εξεπλήρωσα τις στρατιωτικές μου υποχρεώσεις εις την Ελληνική Χωροφυλακή υπηρετήσας επί πενταετία με το βαθμό του Ενωμοτάρχου και απεστρατεύθην με το βαθμό του Ανθυπασπιστού
Post Reply

Return to “MR/AMR”