Paradoxes [Right & Left]

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συγκίνηση, Bristol Rovers :!:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
stefanos_kapino
Trialist
Trialist
Posts: 72
Joined: Thu Jan 19, 2012 8:26 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα φίλε. Η τακτική που περιγράφεις είναι με playmaker τον WB right . Μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να κάνω το ίδιο με WB left ?
Ακόμη , εγώ έχω την ομάδα vitesse , έχω εφαρμόσει το σύστημα που προτίνεις εδώ και κάποιους αγώνες και είμαι ικανοποιημένος. Όμως , δεν είμαι ικανοποιημένος απο τους επιθετικούς μου τους οποίους έχω χρησιμοποιήσει στο ρόλο του trequarista και δεν έχουν καλή απόδοση. Συγκεκριμένα έχω έναν καλό επιθετικό τον Wilfried Bonie και είναι πολύ καλός επιθετικός αλλά με την τακτική και τον ρόλο που τον χρησιμοποιώ δεν βάζει γκόλ. Θα μπορούσες να μου δώσεις οδηγίες για να βάζουν οι επιθετικοί γκόλ και πιο πολύ αυτός ?
foscolosnick
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stefanos_kapino wrote:Καλησπέρα φίλε. Η τακτική που περιγράφεις είναι με playmaker τον WB right . Μπορείς να μου δώσεις οδηγίες για να κάνω το ίδιο με WB left ?
Ακόμη , εγώ έχω την ομάδα vitesse , έχω εφαρμόσει το σύστημα που προτίνεις εδώ και κάποιους αγώνες και είμαι ικανοποιημένος. Όμως , δεν είμαι ικανοποιημένος απο τους επιθετικούς μου τους οποίους έχω χρησιμοποιήσει στο ρόλο του trequarista και δεν έχουν καλή απόδοση. Συγκεκριμένα έχω έναν καλό επιθετικό τον Wilfried Bonie και είναι πολύ καλός επιθετικός αλλά με την τακτική και τον ρόλο που τον χρησιμοποιώ δεν βάζει γκόλ. Θα μπορούσες να μου δώσεις οδηγίες για να βάζουν οι επιθετικοί γκόλ και πιο πολύ αυτός ?
Στο πρώτο ποστ έχω την αριστερή τακτική, μπορείς να την κατεβάσεις. Δεν χρειάζεται να σου εξηγήσω κάτι άλλο, είναι καθρέφτης της δεξιάς, απλά η ομάδα αναπτύσσεται από την αντίθετη πλευρά. Με τους επιθετικούς είναι ένα πρόβλημα, έχω δοκιμάσει μερικούς διαφορετικούς ρόλους και οδηγίες αλλά δεν μπορώ να πω ότι πήγε καλά. Το καλύτερο στη παρούσα φάση είναι να βρεις παίχτες που ταιριάζουν στον ρόλο treq. Μερικές φορές αποδίδουν καλά κάποιοι κέντρο - επιθετικοί.
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”