FALSE 9 4-1-2-3

Όλες οι τακτικές που έχετε να προτείνετε!
Post Reply
roumania7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sun Aug 22, 2010 4:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

για τα εντός έδρας παιχνίδια:
FB-CB-CB-FB
DM
DLP-AP
IF T IF


ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΆ ΕΊΝΑΙ ΈΝΑ ΣΎΣΤΗΜΑ 4-1-2-3-0 , Ο DM ΈΧΕΙ ΒΕΛΆΚΙ DEFEND ΚΑΙ ΟΙ IF ΈΧΟΥΝ ATTACK.
FLUID
CONTROL
SHORTER
MORE EXPRESSIVE
PRESS MORE
ZONE MARKING
DRILL CROSSES
MORE ROAMING

ΓΙΑ ΤΑ ΕΚΤΌΣ ΈΔΡΑΣ ΠΑΙΧΝΊΔΙΑ ΜΕ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΑΝΤΊΠΑΛΟ :
ΑΛΛΆΞΤΕ ΤΟΝ DM ΣΕ ANCHOR MAN.
FLUID
COUNTER
MORE DIRECT
MORE DISCIPLINED
STAND-OFF
ZONE MARKING
DRILL CROSSES


ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΉΣΕΙΣ ΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΉΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΤΆΣΕΙΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΊΩΣΗ!
ΥΓ :ΚΑΛΌ ΘΑ ΉΤΑΝ ΝΑ ΒΆΛΕΤΕ ΣΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΆ ΔΕΞΙΟΠΟΔΑΡΟΣ Κ ΤΟ ΑΝΤΊΘΕΤΟ(IF)
User avatar
Christos79
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Dec 31, 2012 8:47 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Ηλιούπολη, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Με τι ομάδα το έχεις δοκιμάσει; Παίζει μπάλα η ομάδα; Τι αποτελέσματα έχεις μεχρι τώρα εκεί που το δοκίμασες; Για να μην υπάρχει link, να φανταστώ οτι απλά μπαίνουμε στο tactic creator και βάζουμε αυτά που έγραψες; Give us some details mate.
I am Commander Shepard and this is my favorite store on the Citadel!
roumania7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sun Aug 22, 2010 4:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εχω δοκιμασει σε καλές ομάδες όπως άρσεναλ ,σάντος σε βραζιλία ,ολυμπιακό.τα αποτελέσματα είναι αρκετά καλά με κατοχή κ φάσεις έχω ένα θέμα με καλύτερους αντιπάλους εκτός έδρας.θα μου πεις τώρα ότι οι ποιο πολύ ψάχνουν μια τακτική για να κερδίζει καλύτερους αντιπάλους .εμένα ο σκοπός μου στο μαναζερ είναι να παίζει η ομάδα καλή μπάλα κ να πουλάω παίχτες κ να περνώ καλύτερους .για αυτό εφτιαζα αυτή την τακτική. μάλλον δεν θα πάρεις το cl με αυτό το σύστημα .αν έχεις να προτίνεις κάτι ποιο καλά αμυντικά σε αυτή πάντα την φιλοσοφία ευχάριστος να το συζητήσουμε .δεν είναι τακτική κουμπώνω κ πάω διακοπές :)
roumania7
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Sun Aug 22, 2010 4:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

το εχω δοκιμασει σε καλές ομάδες όπως άρσεναλ ,σάντος σε βραζιλία ,ολυμπιακό.τα αποτελέσματα είναι αρκετά καλά με κατοχή κ φάσεις έχω ένα θέμα με καλύτερους αντιπάλους εκτός έδρας.θα μου πεις τώρα ότι οι ποιο πολύ ψάχνουν μια τακτική για να κερδίζει καλύτερους αντιπάλους .εμένα ο σκοπός μου στο μαναζερ είναι να παίζει η ομάδα καλή μπάλα κ να πουλάω παίχτες κ να περνώ καλύτερους .για αυτό εφτιαζα αυτή την τακτική. μάλλον δεν θα πάρεις το cl με αυτό το σύστημα .αν έχεις να προτίνεις κάτι ποιο καλά αμυντικά σε αυτή πάντα την φιλοσοφία ευχάριστος να το συζητήσουμε .δεν είναι τακτική κουμπώνω κ πάω διακοπές :)
User avatar
Christos79
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Dec 31, 2012 8:47 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός
Location: Ηλιούπολη, Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι, μαζί σου είμαι φίλε, κι εγω οταν ψάχνομαι για τακτικές, το ΜΟΝΟ που με νοιάζει είναι να βλέπω καλή μπάλα. Να πορώνομαι και να φωνάζω στην οθόνη "Τι έχασες ρε!!!" και να χαμογελάω και να χειροκροτάω και να λέω "πςςςςςς τι έβαλε το άτομο"...
I am Commander Shepard and this is my favorite store on the Citadel!
Post Reply

Return to “Έτοιμες τακτικές!”