θέλω δοκιμασμένη τακτική με ένα επιθέτικο

Δεν ξέρετε τι σημαίνει το mentality, πως θα δώσετε οδηγίες στους παίκτες; Δεν ξέρετε καν ότι υπάρχουν τακτικές στο FM; Ρωτήστε εδώ!
Post Reply
red_dante
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Wed Dec 12, 2012 12:18 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γειά σας παιδιά.Θέλω να μου προτείνετε κάποια δοκιμασμένη τακτική για ομάδες τύπου Bayern Μονάχου με καθαρούς wingers όπως ο Ribery και επιθετικούς περιοχής όπως ο Gomez . Συγκεκριμένα η τακτική με ενδιαφέρει να είναι με ένα επιθετικο.
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

red_dante wrote:Γειά σας παιδιά.Θέλω να μου προτείνετε κάποια δοκιμασμένη τακτική για ομάδες τύπου Bayern Μονάχου με καθαρούς wingers όπως ο Ribery και επιθετικούς περιοχής όπως ο Gomez . Συγκεκριμένα η τακτική με ενδιαφέρει να είναι με ένα επιθετικο.
Ριξε μια ματια εδω στην τακτικη του Jake13: viewtopic.php?f=349&t=37871
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
red_dante
Trialist
Trialist
Posts: 12
Joined: Wed Dec 12, 2012 12:18 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Την έχω δεί και δεν μου κάνει.Με όποια ομάδα και να πάρω ούτε κερδίζω βάζοντας πολλά γκόλ , αλλά και αν στο ένα παιχνίδι κερδίσω στο άλλο χάνω και με διαφορά. Οπότε θέλω μια δοκιμασμένη τακτική με ένα επιθετικο για ομάδες τύπου Bayern Μονάχου με καθαρούς wingers όπως ο Ribery και επιθετικούς περιοχής όπως ο Gomez .
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

red_dante wrote:Την έχω δεί και δεν μου κάνει.Με όποια ομάδα και να πάρω ούτε κερδίζω βάζοντας πολλά γκόλ , αλλά και αν στο ένα παιχνίδι κερδίσω στο άλλο χάνω και με διαφορά. Οπότε θέλω μια δοκιμασμένη τακτική με ένα επιθετικο για ομάδες τύπου Bayern Μονάχου με καθαρούς wingers όπως ο Ribery και επιθετικούς περιοχής όπως ο Gomez .
Ρε φιλε δεν μπορεις να κερδιζεις συνεχεια βάζοντας πολλά γκόλ, ουτε μπορεις να κερδιζεις σε ΟΛΟΥΣ τους αγωνες...Δεν υπαρχει στανταρ τακτικη για να τα πετυχεις αυτα τα δυο, εξαλλου το ροστερ της ομαδας φτιαχνει την τακτικη δηλαδη αναλογα το ροστερ που εχεις θα φτιαξεις την τακτικη που σου ταιριαζει ωστε να πετυχεις αυτα που θελεις!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
User avatar
Aris_no30
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Dec 06, 2012 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos A.O.
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos A.O.
Status: Fight till the end
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δοκίμασε αυτήν φίλε: viewtopic.php?p=1611719#p1611719
Post Reply

Return to “Απορίες για το παιχνίδι!”