Πρόβλημα με τις μεταγραφές

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
vandaloup
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Thu Nov 22, 2012 7:20 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Βόλου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά είμαι στην 3η χρονιά και όλες οι μεταγραφές μου είναι σε διακοπές 20 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος , ενώ όλοι οι υπόλοιποι που ήτανε πέρυσι στο ρόστερ συμμετέχουν κανονικά στην προετοιμασία .. έχει κανείς κάποια ιδέα?
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vandaloup wrote:Παιδιά είμαι στην 3η χρονιά και όλες οι μεταγραφές μου είναι σε διακοπές 20 μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος , ενώ όλοι οι υπόλοιποι που ήτανε πέρυσι στο ρόστερ συμμετέχουν κανονικά στην προετοιμασία .. έχει κανείς κάποια ιδέα?
Μηπως σου ειπε ο assistant οτι χρειαζονται match fitness και τους εδωσες επιπλεον αδεια καποιες εβδομαδες?
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
vandaloup
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Thu Nov 22, 2012 7:20 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Βόλου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

akisvolos wrote:
vandaloup wrote:
Μηπως σου ειπε ο assistant οτι χρειαζονται match fitness και τους εδωσες επιπλεον αδεια καποιες εβδομαδες?
Μπα όχι δεν έκανα κάτι τέτοιο
vandaloup
Trialist
Trialist
Posts: 3
Joined: Thu Nov 22, 2012 7:20 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Βόλου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

εντάξει το θέμα λογικα λύθηκε απλά επειδή ανέβηκε η ομάδα φέτος , η προετοιμασία ξεκίνησε 7 βδομάδες πριν την έναρξη της β εθνικής και όχι της 1ης , που έχουνε διαφορα 3 βδομάδες
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2013”