Σημαντική απορία για Training Camp

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Παιδια, καλα Χριστουγεννα καταρχην. Εχω μια σημαντικη απορια. Οταν παμε να ξεκινησουμε 2η σεζον σε μια ομαδα, για να παμε training camp πρεπει να ειναι ας πουμε ο συλλογος οικονομικα ευρωστος;
foscolosnick
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είναι επιλογή της διοίκησης. Η λογική πάντως λέει ότι θα πρέπει να έχεις και μια κάποια οικονομική επιφάνεια ως ομάδα. Για παράδειγμα την δεύτερη χρονιά με τον παναθηναϊκό, σε ένα save μου, πήγα στην Αυστρία, αν θυμάμαι καλά. Δεν μπορείς να το επιλέξεις, απλά έρχεται ο πρόεδρος και στο δηλώνει.
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

foscolosnick wrote:Είναι επιλογή της διοίκησης. Η λογική πάντως λέει ότι θα πρέπει να έχεις και μια κάποια οικονομική επιφάνεια ως ομάδα. Για παράδειγμα την δεύτερη χρονιά με τον παναθηναϊκό, σε ένα save μου, πήγα στην Αυστρία, αν θυμάμαι καλά. Δεν μπορείς να το επιλέξεις, απλά έρχεται ο πρόεδρος και στο δηλώνει.
πωωω ξενερα! σε ευχαριστω φιλε μου!
User avatar
Aris_no30
Trialist
Trialist
Posts: 35
Joined: Thu Dec 06, 2012 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos A.O.
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos A.O.
Status: Fight till the end
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τα έξοδα για το training camp όμως δεν είναι πολλά. Απλώς πιστεύω πως αν δεν είσαι εντάξει οικονομικά θα επιλέξουν μια χώρα με λίγα έξοδα και πιθανώς να σου βάλουν περιορισμό στους παίχτες(μου το έκανε ο Αλαφούζος 2ο καλοκαίρι)
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

5η χρονια με Ολυμπιακο Βολου, ο προεδρος μου εδωσε τη δυνατοτητα να επιλεξω το μερος...Μου προτεινε 4-5 χωρες κ επελεξα!
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
User avatar
sta8erman
Manager
Manager
Posts: 4258
Joined: Mon Sep 08, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ (Χωρίς τελείες)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αυστρία φαντάζομαι πήγες...
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2013”