ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΣΤΑ ΣΟΥΤ

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
vaggelis16
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Fri Oct 12, 2007 7:06 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ... ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΣΤΟΧΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ.. ΕΧΩ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ. H ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΚΑΝΕΙ 30-40 ΣΟΥΤ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 7-8 ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ.. ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ.... ΕΠΙΣΕΙΣ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΔΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΡΑΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΒΡΕΘΟΥΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΒΑΡΑΝΕ ΣΟΥΤ ΚΑΙ ΠΑΕΙ Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΟ ΚΟΡΝΕΡ... ΟΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ... ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ CAPS LOCK.... -stavrwsh
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10055
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Για να μην κάνουν πολλά μακρινά σουτ υπάρχει επιλογή στις ατομικές εντολές των τακτικών. Μπορείς να τους πεις να μη σουτάρουν συχνά αν δεν το θες. Τώρα όσον αφορά την προπόνηση στο σουτ, είναι και θέμα προπονητή που έχει αναλάβει το shooting. Έχεις καλό προπονητή σ'αυτό τον τομέα; Αν και όσο καλό προπονητή και να έχεις, αν βαράνε από τον γάμο του καραγκιόζη μην περιμένεις να πηγαίνουν και όλα στο Γ! :P
I LOVE THIS SITE!!!
User avatar
allegroPG
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 335
Joined: Tue Jan 01, 2013 5:21 pm
Football Manager της ομάδας: FK Mladost Lucani
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΕ Ηρακλής 1908
facebook προφίλ: allegro.PG
Status: Παραδίδω μαθήματα προπονητικής!
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Κατά τη διάρκεια του αγώνα βάλε shout: work ball into box.
Επίσης, μίλησε προσωπικά με τους παίκτες σου και πες τους να μειώσουν τα μακρινά τους σουτ (αν αυτό γίνεται).
Αν τίποτα δε λύνεται... βάλ' τους ατομικές στα σουτ.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2013”