Βοήθεια για προπόνηση για ένα αρχάριο

Συζητήστε για το τρόπο που προπονείτε τους παίκτες! Τεστ, συγκρίσεις και αναλύσεις των προπονητικών προγραμμάτων του FM.
Post Reply
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά έχω μία μικρή ομάδα GAD-Irakleiou στην οποία μέχρι στιγμής στο staff είμαι εγώ και ο πρόεδρος. Μόλις τελείωσε το πρωτάθλημα είπα να πάρω ένα coach για να βοηθήσει και αυτός. Μόλις τώρα λοιπόν είναι να ξεκινήσω προετοιμασία. Ο coach που έχω πάρει δεν είναι και πολύ καλός ήταν όμως ο μόνος που απάντησε στην αγγελία που είχα βάλει.

Έχω βάλει λοιπόν τον coach να κάνει προπόνηση άμυνας. Όταν εγώ επιλέγω όμως για μία εβδομάδα να κάνω πχ προπόνηση επίθεσης τι θα γίνει? Θα γίνεται και προπόνηση άμυνας ταυτόχρονα? Μήπως θα πρέπει να συμβαδίζει η προπόνηση που θα κάνει ο coach με την εβδομαδιαία προπόνηση;

Υπ όψιν ότι οι παίχτες μου έχουν part-time συμβόλαια και αυτό σημαίνει ότι δεν μπορούν να προπονηθούν αρκετά. Πχ αν τους βάλω individual τότε δεν κάνουν καθόλου προπόνηση με όλη την ομάδα.

Συγνώμη εάν για κάποιους αυτές οι ερωτήσεις είναι πολύ βασικές αλλά και αρκετά αρχάριος είμαι και λίγο χρόνο για να παίζω έχω.

Ευχαριστώ.
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Οταν βαζεις τον κοουτς να κανει προπονηση αμυνας σημανει πως οταν το προγραμμα της ομαδας εχει αμυνα, θα την κανει αυτος!


Το προγραμμα της ομαδας οταν ειναι στη θεση "attacking" δε σημαινει οτι κανουν μονο επιθεση, αλλα κανουν και λιγο αμυνα και απο ολες τις αλλες κατηγοριες.
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ φίλε.
Post Reply

Return to “Προπόνηση FM2013”