Καριερα απο χαμηλα...και βλεπουμε.

Locked
User avatar
kostachs23
Trialist
Trialist
Posts: 44
Joined: Sun Dec 26, 2010 7:46 pm
Football Manager της ομάδας: Πανηλειακος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανηλειακός
Status: Τα αφεντικά του Νότου είμαστε σας λέω...ΠΥΡΓΟ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οπως ολοι οι πιτσιρικαδες ετσι και εγω αρχιζα να ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο απο πολυ μικρη ηλικια.Στοχος μου ηταν να φτασω οσο πιο ψηλα γινεται.Ενας τραυματισμος και καποια οικογενειακα προβληματα με εκαναν να σταματησω το ποδοσφαιρο, εστω και στο ερασιτεχνικο επιπεδo.Oμως το ποδοσφαιρο ηταν παντα μερος της καθημερινοτητας μου και αυτο δεν μπορουσε να αλλαξει για αυτο αποφασισα να γινω Προπονητης!
Image

Μολις πηρα το πολυποθητο διπλωμα Uefa b εψαχνα δεξια-αριστερα για καποια ομαδα αλλα δυστυχως δεν ειχα τις καταλληλες διασυνδεσεις.Για καλη μου τυχη ομως με πηρε τηλεφωνο ενας ξαδερφος μου που παιζει μπαλα σε ομαδα τοπικου,και μου ειπε οτι εφυγε ο προπονητης τους και ψαχνουν για καινουριο.Επιτελους λεω θα μου δοθει η ευκαιρια που εψαχνα.
Την επόμενη μερα κιόλας ειχα ραντεβού στα γραφεία της ομάδας.
Image

Μετά από πολυωρη συζητηση με τον προεδρο της ομαδας και την αναλυση των πλανων μου,οπως το ανεβασμα της ομαδας στις επαγγελματικες κατηγοριες και αναδειξη ταλεντων απο την ακαδημια υπεγραψα το πρωτο μου συμβολαιο με τον
Image

Roster Season 2012-2013

Image
Η ομαδα θελει για πρωτη φορα στη ιστορια της να ανεβει στην Δ' εθνικη ο δρομος σιγουρα δεν θα ειναι ευκολος αλλα με αρκετη δουλεια και υπομονη κατι θα γινει.
Οι αντιπαλοι μας προς το στοχο αυτο ειναι οι εξης
Image
με κυριοτερους το χαιδαρι,την ηλιουπολη αλλα και τον τοπικο αθηναικο που υπαρχει μεγαλη εχθρα

Tα συστηματα στα οποια θα βασιστουμε φετος ειναι τα εξης δυο
Image
Image
ΠΥΡΓΟΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
User avatar
kostachs23
Trialist
Trialist
Posts: 44
Joined: Sun Dec 26, 2010 7:46 pm
Football Manager της ομάδας: Πανηλειακος
Αγαπημένη Ομάδα: Πανηλειακός
Status: Τα αφεντικά του Νότου είμαστε σας λέω...ΠΥΡΓΟ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δυστυχως δεν ηξερα οτι παει τοσο αργα η προωθηση του παιχνιδιου με τα τοπικα και δεν μπορω να συνεχισω την ιστορια που καλα καλα δεν ξεκινησα
ΠΥΡΓΟΣ ΟΛΕ ΟΛΕ
Locked

Return to “Περιφερειακό”