Everton F.C.

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραια αναλυση φιλε..!!
Ειμαι κοντα στο τελος 1ης χρονιας...τερματιζω εκτος απροοπτου 6ος...ξεκινησα και γω χωρις μεταγραφες..
Απο προσωπικη εμπειρια λοιπον,μπορω να πω οτι η ομαδα θελει οσο γρηγοροτερα.. 1 βασικο για ML-AML , 1 βασικο για MC και 1 καλο αναπληρωματικο ST...
Με αυτες τις μεταγραφες πιστευω ειμαστε κομπλε για 2 σεζον..
με συστημα 4-4-1-1 βασικο και 4-2-3-1 στα ευκολα ματς

:!: ο Jelavic οταν θελει..τσακαει..!! μου θυμιζει κατι απο Van Persie -ypoklinomai στο περσυνο FM

:arrow: Αν ξερει καποιος...γιατι τον Miralas και τον Pienaar μου τους δινει πλεον για 3 αστερια? ειχαν ξεκινησει με 3μιση και κανουν και καλες εμφανισεις...τι σκατα παιζει με τα αστερακια-παιζει να ξαναανεβουν αμα αλλαξω assistant ή σκαουτερ?


:arrow: ΟΚ..τελικα ηταν θεμα assistant...
πηρα τωρα εναν με judgment για CA-PA με 18-19.. και ολα στη θεση τους -foumarw
Last edited by tzanet23 on Sun Dec 09, 2012 10:58 am, edited 2 times in total.
User avatar
PSY
Trialist
Trialist
Posts: 34
Joined: Sun Dec 02, 2012 8:46 am
Football Manager της ομάδας: Everton
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε πάτρα1989 πολύ καλή η ανάλυση της ομάδας και με έχει βοηθήσει αρκετά. Μπράβο!
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πολυ καλη αναλυση....εχω ξεκινησει κ εγω με εβερτον κ ειμαι μεσα Ιανουαριου πρωτη χρονια 4η θεση (αν κ ειχα ξεκινησει πολυ χαλια βλεπω η ομαδα ανεβαινει... -kavala ) η μονη μεταγραφη που εχω κανει ειναι ο Chamach απο την αρσεναλ (δανεικος) και τωρα ψαχνω ενα DC σχετικα φθηνο για buckup
Image
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Nεο save.. μολις τελειωσα 1η σεζον- στη 5η θεση αυτη τη φορα, που οδηγει απ ευθειας στους ομιλους γιουροπα(πολυ καλα για 1η σεζον δλδ.)..Αυτη τη φορα εκανα απ την αρχη τις 3 μεταγραφες που πιστευω οτι θελει η ομαδα με αυτο το ροστερ για να βγει ευρωπη σχετικα ευκολα 1η χρονια..θελει δλδ. εναν βασικο AML/ML, εναν βασικο CM και εναν ακομα ST για βαθος παγκου..
:arrow: για MC λοιπον προτιμησα τον Αντερσον της ManU δανεικο(καλη περιπτωση και ο Κοκελεν της Arsenal)
:arrow: για AML, με αιτημα να κανει κουμαντο η διοικηση τη μεταγραφη,εκανα υπερβαση και εφερα τον Μalouda της Chelsea με 1,9Μ- αλλα 5,5Μ σε μισθους(ομως τα εχει ακομα 2 χρονακια πιστευω και ανεβαζει εσοδα με τις πωλησεις φανελας)
:arrow: για ST back-up πηρα δανεικο,με 0% απαιτησεις μισθου απ την Bolton, τον Sordel (πολλα υποσχομενος poacher, χρειαζεται στην ομαδα-ειναι και αγγλος,στο κυπελο εκανε σπουδαιες εμφανισεις)
:arrow: εδωσα δανεικους για να πεσει το wage budget και να μη μπαινω μεσα(λογω Malouda) τους Osman και Αnichebe καθως και ολη σχεδον την reserve squad..
:arrow: Πουλησα τον Moucha στην Τσελσυ για 1,5Μ και πηρα free τον Gordon-το ιδιο καλος για 2ος GK με το μισο μισθο και τσαμπε..!! και εβγαλα και 1.5Μ που πηγε για Malouda
H ομαδα πηγε καλα με συστημα 4-4-1-1 στο δυσκολα-υπουλα ματς και 4-2-3-1 στα ευκολα με balanced φιλοσοφια κυριως και counter στα ζορικα ματς
Ο Jelavic βγηκε 1ος σκορερ με 28 γκολ(αλλα ασταθεια στην αποδοση)
Ο Mirallas πολυ καλος,ο Pienaar επισης καλος-αναπαντεχα καλος το κρυαρι ο Gibson,σταθεροι οι Malouda, Beines και Fellaini και οντως ο Coleman ειναι η αποκαλυψη
Τον Γεναρη εκλεισα μονο τον Sanogo για τι καλοκαιρι free :wink:
Tη 2η χρονια περιμενα καλυτερο budget αλλα πηρα παλι μονο 1,8Μ-ευτυχως ληγουν συμβολαια,πουλας και τα παλτα και εχεις περιπου οσο λεει και ο φιλος που εκανε την αναλυση...
Τωρα ψαχνομαι να βρω με 10Μ να βρω 2-3 παιχτες για να κανω την υπερβαση και να βγω τσου-λου του χρονου και επισης να κανω αξιοπρεπη πορεια στο γιουροπα φετος...!! -foumarw

:!: Αμα ειναι θα ενημερωνω σ αυτο το ποστ τις αποψεις για την πορεια της ομαδας και μεταγραφες..αμα συμφωνει και ο φιλος που ανοιξε το ποστ και εκανε την αναλυση..!!
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tzanet23 wrote::arrow: Nεο save.. μολις τελειωσα 1η σεζον- στη 5η θεση αυτη τη φορα, που οδηγει απ ευθειας στους ομιλους γιουροπα(πολυ καλα για 1η σεζον δλδ.)..Αυτη τη φορα εκανα απ την αρχη τις 3 μεταγραφες που πιστευω οτι θελει η ομαδα με αυτο το ροστερ για να βγει ευρωπη σχετικα ευκολα 1η χρονια..θελει δλδ. εναν βασικο AML/ML, εναν βασικο CM και εναν ακομα ST για βαθος παγκου..
:arrow: για MC λοιπον προτιμησα τον Αντερσον της ManU δανεικο(καλη περιπτωση και ο Κοκελεν της Arsenal)
:arrow: για AML, με αιτημα να κανει κουμαντο η διοικηση τη μεταγραφη,εκανα υπερβαση και εφερα τον Μalouda της Chelsea με 1,9Μ- αλλα 5,5Μ σε μισθους(ομως τα εχει ακομα 2 χρονακια πιστευω και ανεβαζει εσοδα με τις πωλησεις φανελας)
:arrow: για ST back-up πηρα δανεικο,με 0% απαιτησεις μισθου απ την Bolton, τον Sordel (πολλα υποσχομενος poacher, χρειαζεται στην ομαδα-ειναι και αγγλος,στο κυπελο εκανε σπουδαιες εμφανισεις)
:arrow: εδωσα δανεικους για να πεσει το wage budget και να μη μπαινω μεσα(λογω Malouda) τους Osman και Αnichebe καθως και ολη σχεδον την reserve squad..
:arrow: Πουλησα τον Moucha στην Τσελσυ για 1,5Μ και πηρα free τον Gordon-το ιδιο καλος για 2ος GK με το μισο μισθο και τσαμπε..!! και εβγαλα και 1.5Μ που πηγε για Malouda
H ομαδα πηγε καλα με συστημα 4-4-1-1 στο δυσκολα-υπουλα ματς και 4-2-3-1 στα ευκολα με balanced φιλοσοφια κυριως και counter στα ζορικα ματς
Ο Jelavic βγηκε 1ος σκορερ με 28 γκολ(αλλα ασταθεια στην αποδοση)
Ο Mirallas πολυ καλος,ο Pienaar επισης καλος-αναπαντεχα καλος το κρυαρι ο Gibson,σταθεροι οι Malouda, Beines και Fellaini και οντως ο Coleman ειναι η αποκαλυψη
Τον Γεναρη εκλεισα μονο τον Sanogo για τι καλοκαιρι free :wink:
Tη 2η χρονια περιμενα καλυτερο budget αλλα πηρα παλι μονο 1,8Μ-ευτυχως ληγουν συμβολαια,πουλας και τα παλτα και εχεις περιπου οσο λεει και ο φιλος που εκανε την αναλυση...
Τωρα ψαχνομαι να βρω με 10Μ να βρω 2-3 παιχτες για να κανω την υπερβαση και να βγω τσου-λου του χρονου και επισης να κανω αξιοπρεπη πορεια στο γιουροπα φετος...!! -foumarw

:!: Αμα ειναι θα ενημερωνω σ αυτο το ποστ τις αποψεις για την πορεια της ομαδας και μεταγραφες..αμα συμφωνει και ο φιλος που ανοιξε το ποστ και εκανε την αναλυση..!!
εδωσες τον Osman δανεικο????? :drinking: -meaculpa εμενα μου κανει παπαδες στο κεντρο!!!!!!
Image
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Φιλε giorgos122, το ξερω,ειναι καλος μεσος, αλλα επρεπε να φυγει καποιος(ελεω salary Maluda -falaina )
και για τη θεση του AMC βαζω Pienaar με αλλαγη Barkley kai Neismith..!! ..και βασικα το καλοκαιρι θα πουληθει κιολας και λογω ηλικιας και επειδη εκλεισα και τον Κατιδη που εχει ρητρα 1,5Μ και ειναι καλη περιπτωση πιστευω για τα λεφτα του,εξελιξιμος και πιο πολυ MC/DMC που χρειαζομαι μιας και θα τελειωσει ο δανεισμος του Αντερσον...πιστευω να μου βγει..!!και ο Sanogo επισης που τον βλεπω λιγο πιο πεσμενο φετος..θα δουμε,αλλωστε τσαμπε ερχεται...
:arrow: Παντως,η ομαδα παει τελεια σ αυτο το save(μαλλον ετυχε? :-D )...
Ειμαι μεσα σεζον 3ος, σε ισοβαθμια ομως με 1ο και 2ο σε 16 αγωνες 13Ν - 2Η - 1ισοπ.
Αν δεν ερθουν τα πανω-κατω και γαμ@@@ει το συμπαν με βλεπω να βγαινω τσου-λου απο φετος,αλλα δε ξερω αν θα το αντεχει το ροστερ αυτο το επιπεδο ακομα...βεβαια τα φραγκα ειναι πολλα :wink: και επειδη η ομαδα ΕΧΕΙ χρεη που ευτυχως αρκετα απ αυτα τελειωνουν το 2014 και 2015, καλο θα μας κανει μαλλον


:!: κατι τελευταιο για την ωρα,επειδη θα χρειαστω και εναν GK για το μελλον απ του χρονου σκεφτομαι για τον Καπινο,που ερχεται γυρω στις 900κ-1Μ και για να εχει και συμπατριωτη στην ομαδα ο Κατιδης για πιο ομαλη προσαρμογη μιας και σκεφτομαι να δωσω,τουλαχιστο δανεικο, τον Βελλιο αφου δε βλεπω μεγαλη προοδο παρολο που βαζει κατι γκολακια στο κυπελλο....οποιος εχει εμπειρια απο Καπινο ας προτινει αν ειναι..!!


:arrow: Να και κατι θετικο μεσα σε ολη αυτη τη γκρινια για το φετινη Μ.Ε του ΦΜ... παιζω με Αρσεναλ,εντος εδρας ειμαι στο 2-1 αλλα παιζω με 10 γιατι ο Fellainni -nerd -kitrinh ...με πιεζουν γαμα τα,,,λεω τωρα ερχεται το 2-2 και παλι καλα να λεω...γινεται κλεψιμο λιγο εξω απ την περιοχη μου και παιρνει μπαλα ο Mirallas......και για 1η φορα στα δικα μου χρονικα στο ΦΜ θα δω τετοιο γκολ...θα αρχισει κουρσα με σλαλομ πισω απ το κεντρο-αλα Messi-και αφου κανει ταναπου ολη την αμυνα της Αρσεναλ με αψογο πλασε στην απεναντι γωνια κανει το 3-1 και καπου εκει μας εδωσε και το ματσ,αφου ηθελε 10 λεπτα ακομα και το γυρισα σε ταμπουρι.. :D αν το εχω κανει σωστα εχω σωσει το βιντεο και αν μπορεσω θα το ανεβασω..!!
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παντως και με λιγες (και καλες μεταγραφες)η εβερτον παει πολυ καλα......εγω πηρα τον Chamach δανεικο απο το καλοκαιρι και τον Ιανουαριο πηρα τον Caceres και μεχρι στιγμης μου εχουν βγει κ οι 2......για τον Osman στο λεω επειδη τον χρησιμοποιω σε Deep lying playmaker και ειναι αρχηγος στο κεντρο....το μονο αρνητικο του ειναι οτι περιπου στα μεσα του 2ου ημιχρονου κουραζεται κ πεφτει η αποδοση του......επισης να προσθεσω πως στην επιθεση πολυ καλος backup ειναι ο Anichebe....οποτε τον χρησιμοποιω μου σκοραρει συνεχεια!!! (ακομη κ με την Αρσεναλ που τον εβαλα 3 τελικες κ 1 γκολ.... -foumarw )
Image
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow: Ναι,το γνωριζω...ειναι το 3ο save με Εβερτον και την εχω ψιλομαθει καλα την ομαδα και για το τι ειναι ικανη σε ομαδικο και ατομικο επιπεδο τουλαχιστο την πρωτη μιαμιση σεζον..!(πλην του Anichebe που παντα τον ξεφορτωνομουνα γιατι δε μου γεμιζε το ματι)
Συμφωνω οτι δε θελει πολλες μεταγραφες η ομαδα,αλλωστε δεν το επιτρεπουν τα οικονομικα τα πρωτα 2 χρονια τουλαχιστον.Και γω στην ουσια ενω εκανα 3, ο ενας παιζει για βασικος(Μαλουντα)-ο Αντερσον τρωει παραδοξος παγκο γιατι ο Γκιμπσον κανει πολυ καλες εμφανησεις- ο Sordell ηταν για μπακ-απ απ την αρχη(και 0% μισθο)
Προτιμησα να τα χωσω σε AML γιατι ο Guaye την κανει για 1μιση μηνα για το κοπα αφρικα και δε βγαινει η θεση αυτη απο αλλον στην ομαδα και ευτυχως ενω το ρισκαρα λογο μεγαλου συμβολαιου, μεχρι τωρα ο Μαλουντα τα αξιζει τα φραγκα του ειδικα αν βγουμε τσου-λου (και εχει και μονο 2 χρονια συμβολαιο,οποτε με βολεψε ταμαμ..!)
:!: Παντως κοιταω να μη χρεωνω την ομαδα με δοσεις για παικτες,τουλαχιστο το 80%-90% του ποσου θελω να το δινω μπροστα και ψιλοδοσεις το πολυ για 18μηνο...αρα ψαχνω φτηνες-εξελιξημες προτασεις και οσο γινεται να μην ειναι τα πολυ γνωστα και εγγυημενα πουλεν-εκτος αμα ειναι ευκαιριες οπως ο Σανογκο που εκλεισα, που τον παιρνεις free..
και αλλωστε πιο ρεαλιστικο ειναι να παει Εβερτον παρα ΟΣΦΠ-ΠΑΟ-ΑΕΚ-ΠΑΟΚ κτλ και ειναι και προκληση ειδικα φετος που ειναι λιγο down να δω αν θα πιασει βασικος,εστω και στα ευκολα ματς,στην πρεμιερ λιγκ

:arrow: του Σαμακ τι μισθο% του δινεις?

:arrow: Για το DC που θες για 2η σεζον,δωσε ευκαιριες στον Duffy..τουλαχιστο στο δικο μου save εχει πολυ καλο ΡΑ...μπορει να ειναι αργος,αλλα γινεται βραχος στα στημενα και κεφαλιες-μια αλλη λυση ειναι ο Okore,γρηγορο- καλο DC,20χρονος με ρητρα 1,5Μ, αμα τον προλαβεις...!
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tzanet23 wrote:
:arrow: του Σαμακ τι μισθο% του δινεις?

:arrow: Για το DC που θες για 2η σεζον,δωσε ευκαιριες στον Duffy..τουλαχιστο στο δικο μου save εχει πολυ καλο ΡΑ...μπορει να ειναι αργος,αλλα γινεται βραχος στα στημενα και κεφαλιες-μια αλλη λυση ειναι ο Okore,γρηγορο- καλο DC,20χρονος με ρητρα 1,5Μ, αμα τον προλαβεις...!
:arrow: o Chamach παιρνει τα λεφτα απο την Αρσεναλ...(58Κ την εβδομαδα πρεπει να 'ναι...)

:arrow: DC καινουριο θελω οποσδηπωτε γιατι τωρα τελειωνω 1η χρονια και εχω εξασφαλησει 4η θεση για ευρωπη.....2η χρονια δινει τιποτα ο προεδρας?????

:arrow: για τον Anichebe κανεις λαθος πολυ καλος σκορερ μ'εχει δικαιωσει πολλες φορες......
Image
gorgio
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Mon Aug 27, 2012 3:21 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδια κατι κ απο μενα, εμπιστευτειτε τον Duffy στα στοππερ κ τον Kenneddy(18χρονος απο την ομαδα νεων) .. αν τους εμπιστευτειτε ειδικα τον Daffy κανει παπαδες.. ο kennedy ειναι μεγαλη επενδυση για το μελλον κ αξιζει ευκαιριες..
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow:Φιλε gorgio, για Duffy συμφωνω απολυτα....για Kenneddy, επειδη ειναι λιγο τυχαια τα στατς σε νεους παικτες,σ'αυτο το save δεν ειναι τοσο εξελιξιμος-αντιθετα με τον Hope που εχει potential να γινει πολυ καλος ST,σαν τον Jelavic..!! : :shock:

:arrow:Καλη περιπτωση τοτε ο Chamach με 0% μισθων...και γω θα τον προτιμουσα αμα το ηξερα.. :wink:

:arrow: Αμα θες οποσδηποτε κι αλλον DC 2η χρονια,ριξε και μια ματια στις reserve teams μεγαλων ομαδων..σιγουρα θα βρεις κατι για ολα τα γουστα.. :D

:arrow: 2η χρονια ο προεδρας,μαλλον λογω των δανειων που εχει η ομαδα,δινει γυρω στο 1,8Μ για τη 5η θεση που ξερω σιγουρα..δινει ομως μεγαλυτερο μπατζετ για μισθους και αν υπολογισεις οτι ληγουν συμβολαια Neville kai Distin,εχεις αλλα 3Μ επιπλεον...αν πουλησεις και κανα Osman kai Hibert που θα ειναι και 32ρηδες του χρονου,βαλε αλλα 4-5 απο μισθους και πωλησεις :wink:
Ζητα επισης απ τη διοικηση μεγαλυτερο ποσοστο % χρηματων απ τις πωλησεις παικτων(σου δινουν μεχρι και 90-100%,αλλα για λιγο διαστημα γιατι αρχιζουν παλι οι δοσεις για τα δανεια και πεφτει το ποσοστο)
Υπολογιζε χοντρα-χοντρα γυρω στα 13Μ-15Μ μεικτα,για μισθους και μεταγραφες (καλα ειναι)

:!: Επειδη εσυ βγηκες 4ος ομως και πας τσου-λου,δε ξερω μηπως δινει και κατι παραπανω...πες μας αν ειναι.. -foumarw
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tzanet23 wrote::

:!: Επειδη εσυ βγηκες 4ος ομως και πας τσου-λου,δε ξερω μηπως δινει και κατι παραπανω...πες μας αν ειναι.. -foumarw
τελικα ο προεδρας αποδειχτηκε ανοιχτοχερης......13.5Μ + αλλα 3.5Μ απο την πωληση του Nailsmith κοντα στα17Μ!!!!! για DC σκευτομαι να παρω Carvalho δανεικο για ενα χρονο λογο εμπειριας αλλα δεν ξερω ακομα γιατι ειναι πολυ μεγαλος........αλλη περιπτωση σκευτομαι τον Dante που ειναι transer listed απο την Bayern........απο εκει και περα μπορει να παρω και κανα MC (αν και η διοικηση αγορασε απο μονη της τον Weiss απο την pescara)
Image
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5490
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

giorgos122 wrote: (αν και η διοικηση αγορασε απο μονη της τον Weiss απο την pescara)
Και καλά έκανε. Απίστευτος. Δένει με την ομάδα και σαν winger, κάνει -papas -papas ..
User avatar
tzanet23
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 571
Joined: Sat Sep 05, 2009 3:05 pm
Αγαπημένη Ομάδα: AEK & Αrsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:arrow:Μπραβο ο προεδρας..!! 13,5Μ καθαρα? εκτος το μπατζετ για συμβολαια δλδ? Αμα ειναι ετσι,ειναι πολυ καλα(θα βαλεις και στην τσεπη)

:arrow: Για DC ψαξου λιγο παραπανω...οι 2 που ειπες δε νομιζω οτι κανουν για Everton και τσου-λου...

:arrow: Αφου σου εφερε Weiss για MC εισαι κομπλε...κοιτα καλυτερα να παρεις εναν αντιστοιχο Mirallas για τα αριστερα και κανα ST ακομα..
User avatar
giorgos122
Trialist
Trialist
Posts: 61
Joined: Mon Jan 12, 2009 4:55 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos,Real Madrid,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

πιστευω Carvalho θα μου βγαλει εναν χρονο.....για Dante οντως δεν πολυψιμομαι αλλωστε και η Bayern ζηταει πολλα......τωρα για ST σκευτομουν τον Ademilson αλλα σκευτομαι και να μην παρω καθολου........winger δεν νομιζω να χρειαστω αλλον φετος την βγαζω με Pienaar,Mirallas..... :D
Image
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”