Lille OSC

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
User avatar
TWEEK
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1427
Joined: Sun Mar 23, 2008 1:32 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Man.Utd, Juventus
Location: 3men
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φίλε rhcp η ανάλυση σου με έψησε να ξεκινήσω save με την Lille.. εξαιρετική δουλειά..
θα παραθέσω κάποιες παρατηρήσεις-σχόλια, έχοντας φτάσει στο Φλεβάρη του '13..
basa κτήνος.. άνετα 3ος σκόρερ μόνο από στημένα
digne-origi λατρείες.. στο κύπελλο παίρνουν ματς μόνοι τους..
rodelin-ο τάσος πάντος της ομάδας :D όποτε τον χρειαστείς είναι εκεί, ούτε γκρινιάζει, ούτε τπτ..

με το σύστημα έχω ένα θεματάκι.. κάνω γκέλες με εβιαν, βαλενσιεν κλπ και νικάω 2-0 την μαν. γιουν :scratch:
πάντα μα ΠΑΝΤΑ έχω περισσότερη κατοχή άλλα τα τελειώματα είναι -wall 23 σουτ, τα 12 στο στόχο και χάνουμε 1-0...
must buy sanogo-simao-ospina, που μένουν ελεύθεροι..
τώρα είμαι 3ος, ισοβαθμώ με μονπελιέ και 2 βαθμούς μπροστά μας η λυον..
Tsakalaki wrote:Μπάρμπι μαμιόλα, ο Μπομπ πάνω απ' όλα...
thanasis10 wrote:Αν κλείσει ο Πιάττι,3 μέρες θα κλειστώ σπίτι και θα τον παίζω χωρίς έλεος.
User avatar
rhcp
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Fri May 06, 2011 3:40 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

TWEEK wrote:Φίλε rhcp η ανάλυση σου με έψησε να ξεκινήσω save με την Lille.. εξαιρετική δουλειά..
θα παραθέσω κάποιες παρατηρήσεις-σχόλια, έχοντας φτάσει στο Φλεβάρη του '13..
basa κτήνος.. άνετα 3ος σκόρερ μόνο από στημένα
digne-origi λατρείες.. στο κύπελλο παίρνουν ματς μόνοι τους..
rodelin-ο τάσος πάντος της ομάδας :D όποτε τον χρειαστείς είναι εκεί, ούτε γκρινιάζει, ούτε τπτ..

με το σύστημα έχω ένα θεματάκι.. κάνω γκέλες με εβιαν, βαλενσιεν κλπ και νικάω 2-0 την μαν. γιουν :scratch:
πάντα μα ΠΑΝΤΑ έχω περισσότερη κατοχή άλλα τα τελειώματα είναι -wall 23 σουτ, τα 12 στο στόχο και χάνουμε 1-0...
must buy sanogo-simao-ospina, που μένουν ελεύθεροι..
τώρα είμαι 3ος, ισοβαθμώ με μονπελιέ και 2 βαθμούς μπροστά μας η λυον..
Αν και καθυστεριμενη απαντηση, ευχαριστω πολυ φιλε!

Συμφωνω με basa,digne,origi. Τον τριτο μαλιστα τον κουβαλισα μαζι μου και στη Ναπολι οταν εφυγα :P

Πρωτη σεζον αμα δεις στο πρωταθλημα ειχα και εγω πολλες γκελες (12 ηττες) αλλα πιστευω οτι το γεγονος οτι η Παρι τις πρωτες 3 τουλαχιστον σεζον, ξοδευει 50+ μυρια αλλα τερματιζει 3η(τουλαχιστον σε εμενα), σου δινει τη δυνατοτητα να κανεις γκελες. Yaya Sanogo γιατι να παρεις? Εχεις Ρουξ βασικο για 3 χρονια και απο πισω τον Bruno, ο οποιος μετα απο 4 σεζον ειναι ΠΟΛΥΒΟΛΟ, με 30+ γκολ/σεζον. + οτι εκει μπορει να παιξει και ο Origi. Για τερματζη πηρα Mandanda που ηθελε να φυγει απο Μαρσεηγ και εχω το κεφαλι μου ησυχο, ακομα και τωρα που γυρισα παλι στη Λιλ(2020-2021) :)
Post Reply

Return to “Ανάλυση έμψυχου δυναμικού ομάδων”