[Beta] Γ' & Δ' Εθνική Ελλάδας

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

vagmes wrote:Αυτο... :?
Ανέβασε το κάπου, αν μπορείς, να το κοιτάξω. Περίεργο, πάντως, γιατί έχει δοκιμαστεί και με ΕΠΣ από κάποιους και δεν έβγαλε πρόβλημα.

@ballinis: Δεν έχει αλλάξει και στους ομάδες ΕΠΣ, όποτε ότι ισχύει στο παιχνίδι θα υπάρχει και στο patch. Για ΕΠΣ, πάντως, το άλλo patch πρέπει να είναι καλύτερο, απλά θα χάσεις την αναδιάρθρωση.
User avatar
vagmes
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Sun Jan 28, 2007 9:07 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

svita, δες λιγο τα pm σου ;)
User avatar
P@nides
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Wed Jan 04, 2012 11:24 pm
Football Manager της ομάδας: Kιλκισιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Κιλκισιακος-Α.Ε.Κ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχω ανεβει στην football league απο Δ σαν -traino

EΡΩΤΗΣΗ:
Αν σβησω την football league 2 & την Δ υπαρχει ενδεχόμενο να πειραξει το patch και να βγαλει κανα προβλημα;
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δε νομίζω. Εγώ, πάντως, τις έχω αφήσει και είναι στο 2019 χωρίς προβλήματα, όποτε καλύτερα άφησε τες αφού είναι δοκιμασμένο.
User avatar
Tsigalkos
Trialist
Trialist
Posts: 40
Joined: Sun Apr 10, 2005 11:41 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

περασα το patch,πηρα ομαδα απο τοπιπο πρωταθλημα αλλα αργει παραααααααααα πολυ το processing
παταω continue και μπορει να κανει κανα λεπτο η και παραπανω για συνεχισει...

συμβαινει και σε κανεναν αλλον?
User avatar
P@nides
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Wed Jan 04, 2012 11:24 pm
Football Manager της ομάδας: Kιλκισιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Κιλκισιακος-Α.Ε.Κ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε μενα παντως ολα τρεχουνε νερακι.........και ειμαι στην 4η σεζον. -kavala
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

rimini wrote:Μετά την τρίτη χρονιά η Γ εθνική τελειώνει κανονικά αλλά δεν προγραμματίζεται καθόλου η επόμενη. Οι υπόλοιπες κατηγορίες παίζουν κανονικά ακόμα έναν χρόνο αλλά μετά, μάλλον επειδή δεν ανεβοκατεβαίνει κανείς στη Γ, σταματάνε εκεί χωρίς να γίνεται τίποτα... -toixos2

To save μου: http://www.sendspace.com/file/sfsej8
Μόλις μου έκανε το ίδιο στην σεζόν 13-14. Μεγάλη ξενέρα. :(
Ξεκίνησα με patch 13.2.3 από Δ Εθνική και ανέβηκα στην Football league 2 την επομενη σεζον.

Δεν σώνετε κάπως το πράγμα τώρα ε? Άχρηστο το save? Και είχα κολλήσει ρε φουστη μου, πήγαινε καλά η ομάδα. :cry:
Να το ανεβάσω?
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ανέβασέ το. Είχες ενεργοποιήσει και ΕΠΣ ή μόνο μέχρι Δ' Εθνική;

Έχω την αίσθηση, πάντως, ότι το quote που έκανες είναι παλιό και αφορά παλιότερη έκδοση (αυτή με τον εσωτερικό editor). Χρησιμοποιείς αυτό το patch, να υποθέσω;
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

svita wrote:Ανέβασέ το. Είχες ενεργοποιήσει και ΕΠΣ ή μόνο μέχρι Δ' Εθνική;

Έχω την αίσθηση, πάντως, ότι το quote που έκανες είναι παλιό και αφορά παλιότερη έκδοση (αυτή με τον εσωτερικό editor). Χρησιμοποιείς αυτό το patch, να υποθέσω;
Χρησιμοποιώ το patch από το πρώτο ποστ. Υπάρχει κάτι νεώτερο? Μονο μέχρι Δ είχα.
Το ανεβάζω. Θα πάρει λίγη ωρίτσα. (130mb).

EDIT: http://www.sendspace.com/file/u1q08d
nfkaloudis
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Sat Nov 03, 2012 10:22 am
Football Manager της ομάδας: Newcastle United
facebook προφίλ: nikofoivos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδες, εγώ χτές φόρτωσα το Patch. Ξεκίνησα με την ομάδα του χωριού μου , στην ΕΠΣ Κέρκυρας, αλλα για καθε μέρα το processing διαρκει 20-30 λεπτά. είναι φυσιολογικό λόγω του πλήθους ομάδων και τοπικών πρωταθλημάτων η μοσο σ εμένα συμβαίναι τόση καθυστέρηση;;
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nfkaloudis wrote:Παιδες, εγώ χτές φόρτωσα το Patch. Ξεκίνησα με την ομάδα του χωριού μου , στην ΕΠΣ Κέρκυρας, αλλα για καθε μέρα το processing διαρκει 20-30 λεπτά. είναι φυσιολογικό λόγω του πλήθους ομάδων και τοπικών πρωταθλημάτων η μοσο σ εμένα συμβαίναι τόση καθυστέρηση;;
Το έχουν αναφέρει πολλοί. Αν είναι να παίξεις με ΕΠΣ, ίσως να δοκιμάσεις το "επίσημο" patch του fmgreece (αυτό που είναι στην κεντρική σελίδα), γιατί εγώ άφησα μέσα όλες τις ομάδες που είχε και ίσως το δικό μου είναι πιο αργό.
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για το bug που είχα παραπάνω δεν έχουμε τίποτα τελικά?
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

gchris wrote:Για το bug που είχα παραπάνω δεν έχουμε τίποτα τελικά?
Σόρρυ, το είχα ξεχάσει. Θα το κοιτάξω τώρα.
User avatar
svita
Amateur
Amateur
Posts: 220
Joined: Mon Dec 08, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Aigaleo
Location: Attiki
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ειχε πέσει δουλειά και άργησα λίγο. Λοιπόν, πράγματι υπάρχει θέμα με το patch πιθανόν στην τελευταία έκδοση. Προέκυψαν 11 ομάδες στο Βόρειο όμιλο και 13 στο Νότιο (ή κάτι τέτοιο) οπότε θα πρέπει να το κοιτάξω. Δυστυχώς το πρόβλημα δε διορθώνεται στο save (ευτυχώς, βέβαια, είναι μόνο μία χρονιά). Το θέμα είναι ότι δεν έχω πολύ χρόνο αυτόν τον καιρό, οπότε θα πρέπει να περιμένει αυτό.
gchris
Trialist
Trialist
Posts: 79
Joined: Wed Aug 27, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

svita wrote:Ειχε πέσει δουλειά και άργησα λίγο. Λοιπόν, πράγματι υπάρχει θέμα με το patch πιθανόν στην τελευταία έκδοση. Προέκυψαν 11 ομάδες στο Βόρειο όμιλο και 13 στο Νότιο (ή κάτι τέτοιο) οπότε θα πρέπει να το κοιτάξω. Δυστυχώς το πρόβλημα δε διορθώνεται στο save (ευτυχώς, βέβαια, είναι μόνο μία χρονιά). Το θέμα είναι ότι δεν έχω πολύ χρόνο αυτόν τον καιρό, οπότε θα πρέπει να περιμένει αυτό.
Ωραίος thanks.
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”