Πως Μπορω να Φτιαξω Πρωταθλημα ή Κυπελλο & Εθνικη Ομαδα?

Έχετε απορία σχετικά με τον data editor του παιχνιδιού; με το FMRTE; φτιάξατε ένα δικό σας data update; θέλετε να παίξετε άγνωστα πρωταθλήματα και χαμηλές κατηγορίες; εδώ είναι ο κατάλληλος τομέας, τα πάντα για το data editing.
Forum rules
ΠΡΙΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΕΔΩ

ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!

ΟΙ ΛΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΙ ΤΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩΝΤΑΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ.

ΜΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ POSTS ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ «ΘΑΨΟΥΝ» ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ!

ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΛΥΣΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΗ ΣΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΟΥ ΤΟΜΕΑ ΜΕ PM ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST.
Post Reply
UNABOMBER
Trialist
Trialist
Posts: 88
Joined: Wed Jul 09, 2008 3:09 pm
Football Manager της ομάδας: St Pauli
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
twitter: Kazantzoglou
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα κ απο εμενα,
Θα ηθελα να μαθω πως φτιαχνεις Εθνικη ομαδα στον editor και Πρωταθλημα (Μαζι με κυπελλο κλπ-κλπ)
Βασικα εγω ακομη ασχολουμαι με το FM 2011 αλλα εμαθα οτι ο editor στο 2013 ειναι ιδιος.
Ευχαριστω!
josuts
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Tue Nov 03, 2009 3:39 pm
Football Manager της ομάδας: man utd
Has thanked: 0
Been thanked: 0

UNABOMBER wrote:Καλησπερα κ απο εμενα,
Θα ηθελα να μαθω πως φτιαχνεις Εθνικη ομαδα στον editor και Πρωταθλημα (Μαζι με κυπελλο κλπ-κλπ)
Βασικα εγω ακομη ασχολουμαι με το FM 2011 αλλα εμαθα οτι ο editor στο 2013 ειναι ιδιος.
Ευχαριστω!

Καλησπερα.Θα σου πω τι εχω κανει εγω αφου ψαχτηκα στο ιντερνετ κ σε διαφορα αγγλικα σαιτς.Αν εχεις το ΦΜ13 πρεπει μεσω καποιον εντολων να ενεργοποιησεις την επιλογη continent που αφορα τις χωρες κ μετα μεσα απο τον εντιτορ επιλεγεις την χωρα που θελεις.Εγω ηθελα να ξαναφτιαξω την παλια Γιουγκοσλαβια! Υπαρχει μεσα στον εντιτορ αλλα δεν ειναι ενεργοποιημενη.Την ενεργοποιησα κ μετεφερα τα στοιχεια της σημερινης Σερβιας στην Γιουγκοσλαβια!
Μετα την Σερβια της αλλαξα ονομα κ εσβησα καποια στοιχεια της κ την εστειλα στην Ασια!

Βεβαια δεν μπορεις να την σβησεις εντελως οπως κ τις αλλες χωρες διοτι κρασαρει το παιχνιδι.Μετα μετεφερα πολεις κ πρωταθληματα στην Γιουγκοσλαβια κ πηρα κ παικτες απο τις αλλεσ χωρες που καποτε ηταν ολοι μαζι κ διμιουργησα το πρωταθλημα της Γιουγκοσλαβιας!

Μου πηρες μερικες ωρες αλλα πετυχε κ ετσι τωρα μανατζαρω 2 ομαδες ταυτοχρονα! Την Φορεστ στην Αγγλια κ την Γιουγκοσλαβια κ ειμαι ακριβως στον ομιλο για το ευρωπαικο που βρισκεται σημερα η Σερβια! :-D
Post Reply

Return to “Data Updates/ Data Editor / 3rd party programs”