Patch Ενεργοποίησης Γ' Εθνικής & Τοπικών Πρωταθλημάτων ΕΠΣ

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
Post Reply
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

παιδες οποιος φτιαξει του χρονου Γ εθνικη και τοπικα, ας ρυθμισει τον Αρη να ανεβαινει αυτοματα Β , γιατι βλεπω να μη τον...ξαναπιανουμε σε FM για τα επομενα χρονια... :oops:
Last edited by georgezerv76 on Thu Sep 04, 2014 4:39 pm, edited 2 times in total.
Theban_Prince
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Thu May 29, 2014 1:54 pm
Football Manager της ομάδας: AO Πλαταιές
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα!Νεος Παιχτης εδω οποτε θα προσπαθησω να εξηγησω μεσα στις δυνατοτητες μου.Ξεκινησα με ομαδα της ΚΠΣ Βοιωτιας περιπου τρεις φορες.Καθε φορα που θελω να κανω αιτημα για δουλεια (προβολη διαφημησης->αιτηση για θεση προπονητη) σε αλλη ομαδα το παιχνιδι κρασαρει (runtime error) και με πεταει στην επιφανεια εργασιας, και το steam το ξαναξεκιναει. Μεχρι τωρα μπορω να κανω αιτηση μοσνο σε ομαδες των ΕΠΣ, δεν γνωριζω γιατι δεν μπορω να στειλω σε πιο πανω κατηγοριες (δεν εχω διπλωματα?) οποτε αγνωστο αν ειναι μονιμο το κακο.

Addons/mods/contents που εχω ειναι:

-Η γλωσσα ειναι Ελληνικα
-Steklo 4
-Cutout Megapack
-Logo Megapack
-Stadium Backgrounds
User avatar
poniros89
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 381
Joined: Tue Feb 10, 2004 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Άνεργος πάλι...
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: poniros89
Location: Καρδάμυλα Χίος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχω ξεκινήσει (όπως κάθε χρόνο) με ομάδα από την ΕΠΣ Χίου αλλά φέτος παρατηρώ ότι μόνο 16χρονα θέλουν να έρθουν στην ομάδα.. Είναι γενικό το φαινόμενο φέτος ή λόγο reputation; :?
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

georgezerv76 wrote:παιδες οποιος φτιαξει του χρονου Γ εθνικη και τοπικα, ας ρυθμισει τον Αρη να ανεβαινει αυτοματα Β , γιατι βλεπω να μη τον...ξαναπιανουμε σε FM για τα επομενα χρονια... :oops:


παιδες ρυθμιστε το ν ανεβαινει αυτοματα Β, ο Αρης, οπως εγινε περσι με την Αεκ γιατι θ αρωστησουμε..... :drinking:
User avatar
Stheo
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 554
Joined: Wed Nov 10, 2010 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: Wimbledon AFC
Αγαπημένη Ομάδα: Aris,Man Utd
Status: καίγομαι...
Location: Porto Salonica
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υπάρχει πρόβλημα και δεν μπορώ να παίξω στις μικρές κατηγορίες όταν φορτώνω μαζί και το πατσάκι με τους υποβιβασμούς γιατί μου βγάζει οτι στην γ εθνικη έχει 17 ομαδες αντι για 16
jimaras29391
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Nov 12, 2010 10:44 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos,Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Tottenham
Status: COME ON YOU SPURS!!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδια καλησπερα! Στο patch εχετε προσθεσει και καποιες ομαδες απο τοπικα που λειπανε η ειναι το ιδιο που ηταν και σε προηγουμενο update?
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Το πρόβλημα οφείλεται στο patch του Νικ μάλλον, δεν έχω δυστυχώς το χρόνο να το κοιτάξω για να το αλλάξω.

Έχει να γίνει πολύ καιρό update, οπότε δεν νομίζω να έχουν προστεθεί νέες ομάδες.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”