REAL SOSIEDAD

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2014!
Post Reply
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρομερη αρχη με real sosiedad...απεκλεισα τη μιλαν και μπηκα στους ομιλους του τσου λου(με dortmund,benfica,shaktar)..περασα πρωτος και κληρωθηκα με man.united δυστυχως...στο πρωταθλημα μετα απο 18 αγωνιστικεσ ειμαι τριτος πισω απο ρεαλ,μπαρτσα(14-3-1)...εχει ερθει μεταγραφικη περιοδος χειμωνα ,,,καμια προταση για μεταγραφη μηπως καταφερω και χτυπησω ρεαλ,μπαρτσα??-κυριως για αμυνα-δεκαρι)..η μονη μεταγραφη που εκανα το καλοκαιρι ηταν ο lucas romero απο την velez!!!
User avatar
theoatis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1528
Joined: Sat Oct 28, 2006 8:51 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Ερμιονίδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για άμυνα θα σου πρότεινα Εder Alvarez Balanta. Αριστεροπόδαρος στόπερ, στα δύσκολα μπορεί να παίξει και αριστερός μπακ για να θωρακίσεις την άμυνα. Κόστος μαξ 9-10 μύρια αλλά μετά τον πουλάς εύκολα (αν θες βέβαια) 30+, εγώ τον πούλησα 20 κι αυτό γιατί δεν δεχόταν υψηλότερη ρήτρα, και από ελληνικό πρωτάθλημα οπότε φαντάσου. Για δεκάρι μπορείς να χτυπήσεις κάποιον από τους μικρούς της Barca. Sergi Roberto πχ. Παίζει και MC ως advanced playmaker. Πολύ καλή περίπτωση! Δεν ξέρω να σου πω κόστος μεταγραφής γτ τον πήρα στην λήξη του συμβολαίου! :)
Red Point Guard
Ένας εναλλακτικός χώρος απόψεων για τον μπασκετικό Ολυμπιακό
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστω πολυ! θα κοιταξω και τους 2 σιγουρα!!τον balanta προσπαθησα να τον κλεισω και το καλοκαιρι αλλα δεν ειχα λευτα και για romero και γιαυτον...ετσι διαλεξα τον πρωτο μεχρι στιγμης μ εχει κανει μετρια παιχνια αλλα σε οποιο αλλο file εχω δοκιμασει γινεται απιστευτος απο τη 2η χρονια και μπορει να παρει και μεταγραφη μεχρι και με 40εκ.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Δες και Thelander. Δεκάρι τι το θες? τόσους έχεις..
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

και ομως χρειαζομαι γιατι εχει τραυματιστει 5 μηνες ο seferovic ενω ειν και τραυματια για 5 μηνες ο zurutuza..o canales δεν μου πολυτραβαει οποτε θα ηθελα μια φθηνη μεταγραφη εκει..αν και κυριως το καλυπτω βαζοντας η τον prieto εκει η παιζοντας με 3 χαφ(pardo,romero,mikel)
led_zeppelin
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2255
Joined: Tue May 29, 2007 1:18 am
Location: ΜΠΑΟΥΓΚ city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Humam Tariq?
There are some who call me...Tim?
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τον κοιταξα και εγω εννοειτε!! αλλα δυστυχως με προλαβε η παρι με τα πετροδολλαρα της!!! :x
led_zeppelin
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2255
Joined: Tue May 29, 2007 1:18 am
Location: ΜΠΑΟΥΓΚ city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εμ τι να σας κανω, 1 στα 5 ποστ μου ειναι για τον Rotariu αλλα δεν τον παιρνετε. :D
There are some who call me...Tim?
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

den to eixa dei egw ayto!!!! twra ton epsaxa kai den exei parei metagrafi...na ton xtyphsw les?
led_zeppelin
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2255
Joined: Tue May 29, 2007 1:18 am
Location: ΜΠΑΟΥΓΚ city
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ως εξτρεμ ειναι αψογο value for money, ως 10αρι δεν ξερω αλλα νομιζω οτι εκει ειναι η φυσικη του θεση. Δες και Savitskiy. Και παρε και τους 2. :D
There are some who call me...Tim?
johncisse
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sun Aug 10, 2014 12:37 am
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eyxaristw poli! logika tha ton timhsw! i ayton i ton stanciu ths steaua?tn xereis..poion proteineis apo tous 2?an kai diskola th xtyphsw real barca eidika meta apo 3 seri ittes p ekana(villareal,athletic,elche) exei paei i diafora sts 10.pada exw thema meta ti diakopi t xeimwna! -meaculpa
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2014”