ΑΕΚ

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
Post Reply
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

george.georgis wrote:καλοκαίρι 2014 και η μπενφικα μου έκανε πρόταση για τον Καραγκιολιδη !!!!
Σοβαρα μιλας???
User avatar
george.georgis
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Sep 23, 2012 1:00 am
Football Manager της ομάδας: fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι, επίσης είμαι Δεκέμβρη του 14 στη Β και συστήνω ανεπιφύλακτα Stefan Nicolic λαβράκι !!!
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

george.georgis wrote:ναι, επίσης είμαι Δεκέμβρη του 14 στη Β και συστήνω ανεπιφύλακτα Stefan Nicolic λαβράκι !!!
Που παιζει ηλικια και ποσα παιρνει?
User avatar
george.georgis
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Sep 23, 2012 1:00 am
Football Manager της ομάδας: fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

με το update στην incheon united(πριν στη steaua)ειναι 24 και παίρνει γύρο στα 100 χιλιαρικα/ έτος
User avatar
ngeorgenho
Banned
Banned
Posts: 847
Joined: Wed Jan 07, 2009 8:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

george.georgis wrote:με το update στην incheon united(πριν στη steaua)ειναι 24 και παίρνει γύρο στα 100 χιλιαρικα/ έτος
Thanks man :wink:
dk2991
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2152
Joined: Thu Dec 01, 2011 11:56 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Status: 21-4-2013
Location: FM-Land
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

ngeorgenho wrote:Mαγκα μου κανεις λαθος ο καζβιροπουλος μπορει να εχει -6 ποτενσιαλ (ασε που κατεμε δεν παιζουν και τοσο μεγαλο ρολο) αν του δωσεις παιχνιδια στα ποδια του και με καλη προπονηση φτανει σε πολυ καλα επιπεδα στο δικο μου το σειβ τον ειχα βασικο στην γ και τον εναλασα με τον πλατελλα στην β και τωρα το 2019 μου τον ζηταει η μιση ευρωπη και το βαλιου του εχει φτασει 4 μυρια μετα την κατακτηση του πρωτου πρωταθληματος και την πορεια στους 4 του γιουροπα που αποκλειστηκα με 0-0 μεσα και 2-1 εξω με γκολ του καζβι απο την ατλετικο η οποια το κατεκτησε κιολας νικωντας με 4-3 την μπιλμπαο στον τελικο του γιουροπα(η δε μπιλμπαο πλακα πλακα τα τελευταια δυο χρονια εχει βγαλει κατι ρετζεν φωτια και τερματισε περισυ 4η και φετος 2η στην πριμερα)Γιαυτο σου λεω μην κρινεις εναν παικτη απο το ποτενσιαλ.Η εξελιξη εξαρταται απο τις συμμετοχες και την αποδοση του στις προπονησεις.Αυτα
Διαφωνώ λίγο σε αυτό που λες. Σκέψου ότι το -6 potential σημαίνει τιμές από 90-120. Άμα σου βγάλει π.χ 95, όσα παιχνίδια και να του δώσεις, μια μετριότητα θα βγει, είναι σίγουρο. Γενικά όσοι έχουν -6 για εμένα δεν είναι να τους έχεις στην Σούπερ Λιγκα. Από -7 και πάνω είναι για το πρωτάθλημα μας και με αυτούς ασχολούμαι κυρίως. Και τον Καζβιρόπουλο τον είχα βασικό σε όλη την Γ Εθνική και δεν εξελίχθηκε παρά ελάχιστα. Αντίθετα οι Θαναηλάκης, Γροντής, Πεταυράκης ανέβηκαν αισθητά πολύ.
Beorn
Manager
Manager
Posts: 4369
Joined: Sat Jul 23, 2011 5:51 pm
Football Manager της ομάδας: Sassuolo
Has thanked: 0
Been thanked: 0

στη Γ' λόγω part-time contracts δεν εξελίσσονται ιδιαίτερα. ο Κάζβι στα πακ του Νίκ έχει/ε'ιχε -7, γι'αυτό η καλή εξέλιξη σε αρκετούς εδω μέσα
User avatar
jasonas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3905
Joined: Tue Apr 29, 2008 8:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, BOCA
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

ερωτηση για αυτους που ξερουν απο editor... καταρχας τον Τιγρη δεν τον εχει σαν sugar daddy οποτε γι αυτο και δεν δινει πολλα φραγκα για μεταγραφες! η ερωτηση που θελω να κανω ειναι ποια επιλογη πρεπει να διαλεξω στον editor (αν τελικα αποφασισω να αλλαξω την ρυθμιση) ωστε η ομαδα να εχει το ειδος της διοίκησης με 3-4 μεγαλομετοχους ωστε να χωνουν ολοι λεφτα! τωρα ειναι σε λειτουργια one man show ή αλλιως ενας ειναι ο προεδρος κανει οτι γουστάρει!

το μονο που αλλαξα στην ρύθμιση πριν ξεκινησω να παιζω φετος ειναι να κανω τον Μελ. sugar daddy... βεβαια δεν ξερω τι αποτελεσμα εχει γιατι μολις χτες ξεκινησα καινουργιο παιχνιδι! δεν θελω να πειραζω πολυ τα δεδομενα μεσω editor αλλα επειδη ειδα καποια παιδια να λενε οτι δεν δινει χρηματα ο Τιγρης, σκεφτομαι πολυ σοβαρα να κανω με μετοχική ομαδα, που θα βαζουν ολοι απο λιγα "μαρούλια"....
sioutas
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3090
Joined: Sat Oct 06, 2007 1:17 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Im a professional manager
Location: Earth
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ο Μελ, παντως εως τωρα δε δειχνει οτι ειναι sugar daddy. Sugar daddy σημαινει να τα χωνεις χοντρα, οπως οι αραβες στη Σιτι, στην Παρι και τη Μονακο.

Στάλθηκε από το LG-P700 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
george.georgis
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Sep 23, 2012 1:00 am
Football Manager της ομάδας: fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

άρχισα ξανα με αεκαρα απο την αρχή πρωτη χρονια στη Γ και δεν δέχεται κανένας παιχτης της προκοπής να έρθει (ούτε κάν πιτσιρικάδες )
aekara1924
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 23, 2013 10:54 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια ερωτηση παιδια σε new game χωρις editor πως θα γινουν οι μεγαγραφες Αραβιδη, Σαρρη και Ντουνη γιατι αυτες λειπουν απο το update του παιχνιδιου... Επισης δε υπαρχουν ουτε στο pack του nik που κατεβασα.... Υπαρχει καποια λυση???
User avatar
george.georgis
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Sep 23, 2012 1:00 am
Football Manager της ομάδας: fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αυτοί δεν έχουν κλείσει ακόμα σίγουρα ( απο οσο ξέρω )
aekara1924
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Wed Oct 23, 2013 10:54 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ολα τα site τους εχουν δεδομενους..... Και τους υπολογιζουν κανονικα.....
Ειδικα ο Ντουνης και επισημα απο προχθες... Ευχαριστω παντως....
User avatar
george.georgis
Trialist
Trialist
Posts: 48
Joined: Sun Sep 23, 2012 1:00 am
Football Manager της ομάδας: fiorentina
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θελω ενα καλο δεξί μπακ για ΑΕΚ Β εθνικής 2014-2015 με προοπτικές και για την Α εθνικη
apostolosaek
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Sun Nov 10, 2013 7:05 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ, ARSENAL
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Diego Bejarano. Απλά είναι μη κοινοτικός (Βολιβιανός).
Post Reply

Return to “Αναλύσεις έμψυχου δυναμικού ομάδων”