Everton F.C.

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
User avatar
To nou sou...
Football Legend
Football Legend
Posts: 10021
Joined: Mon Apr 26, 2010 8:32 pm
Football Manager της ομάδας: Oxford City
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός, Barcelona, Inter
facebook προφίλ: charis.karatzas
Status: Εμάς εδώ στην ξενιτιά, το fm είναι η μόνη μας χαρά...
Location: Καλή ερώτηση...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Εγώ ήθελα τον Benteke αλλά έκλεισε στη Μονακό και κατέληξα σε αυτόν τον οποίο, υπό την πίεση χρόνου, πλήρωσα υπεραξία και μέχρι στιγμής μόνο 2 γκολ. Λάθος μεγάλο, αλλά πληρώνω και λίγο τη λάθος, κατά τη γνώμη μου, λογική του fm στα πάρε-δώσε. Ευτυχώς οι πίσω από το φορ κάνουν δουλίτσα. Γενικά σκοράρουν όλοι εκτός από το φορ μου.
I LOVE THIS SITE!!!
jonnisalex
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Thu Mar 27, 2008 3:04 am
Football Manager της ομάδας: BVB-everton-inter
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπατσουαγι λιρα 100 για τον πρωτο χειμωνα αλλα στο τελος της 1ης χρονιας εφερα Γουιφρεντ Μπονι 17 εκ.Δε δινω σε τσελσι για Λουκακου τα τρελλα λεφτα που ζητανε! Ντιστεν τωρα μιλαμε για ηρωικο στοπερ παιζει 2 χρονια σε'μενα και δε κουνιεται.Την τριτη χρονια αλλαγη για να ξεκουραστει λιγο!!!!Επισης Αντρε Αγιου απο Μαρσειγ φερτε με το που ξεκινησετε,ανταπεξερχεται πληρως στο σκληρο προγραμμα της Αγγλιας!Μιραλας 6 μηνες ασφαιρος εφυγε στο τελος της 1ης!Και τελος ο τεραστιος ΤΙΜ ΧΑΟΥΑΡΝΤ με 1 μολις γκολ στο τερμα του τα πρωτα 11 ματς! :-D
User avatar
just_a_coach
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Feb 18, 2015 6:25 pm
Football Manager της ομάδας: everton
facebook προφίλ: 100007723664871
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλοκαίρι 2014 πούλησα mirallas στην monaco 32.5 εκ!!!!Baines 28 εκ στην city και Jagielka στην chelsea 14 εκ!!
αγόρασα Joel campbell με 8.5 εκ Andi weimann με 17 εκ στη θέση του mirallas.
στη θέση του baines αγόρασα τον Dean moxey με 1.2 εκ λίρα εκατό ο τύπος!!!και προώθησα στην ομάδα τον Luke Garbutt όπως και τον IbouTouray.
Όσο αφορά την θέση του Jagielka επέλεξα Μανωλά με 2.8 εκ και Dejan Lovern με 14 εκ καθώς και john stones πλέον είναι παίχτης πρώτης ομάδας απο περυσι και πήγε πολύ καλά 6.93!!
Once a blue always a blue!!
Post Reply

Return to “Αναλύσεις έμψυχου δυναμικού ομάδων”